Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legjobb fogorvos Pécsen? fórum

Legjobb fogorvos Pécsen? (tudásbázis kérdés)


2019. ápr. 12. 11:13
Dr. Farkas Dávidot fogorvos- szájsebészt ajánlom, a Klimó György utcából Pécsett. Jó pár dilettáns után szerencsére hozzá vetett a sors abnormálisan növő bölcsességfoggal. Azóta nem mentem máshová. Többféle eljárásom volt, mind precizen, szakszerűen kivitelezve. Most impantációm lesz, ami során innovatív eljárást, PRF vérplazma eljárást is alkalmaz csontnövekedés elősegítése érdekében.
15. Kápé
2015. márc. 31. 20:49
En dr. Palinkas Tundet ajanlom. 30 eve jarok hozza, profi.
2014. okt. 14. 11:52
Farda Zoltán akartam ajánlani:-), bár a magán rendelésére valóban heteket kell várni..
13. lamya (válaszként erre: 12. - Édes kis butus)
2014. okt. 14. 09:08
Nagyon köszönöm.:) Pontossan ilyen orvosokra lenne szükségünk minden területen.
2014. okt. 14. 03:51
Én még sosem fizettem fogorvosnak, pedig lassan 30 vagyok :) Dr. Varga Attila a Lánc utcai rendelőben csúcsszuper! Úgy adja az érzéstelenítőt, hogy nem is érzem. Anyukám lassan 60 és ritkán mert elmenni fogorvoshoz, mert félet az érzéstelenítőtől. Elküldtem az enyémhez és azóta rendszeresen jár, mert nem érzi a szúrást...Több orvos is dícsérte a sebészeten, hogy világhírű a keze :)
11. lamya
2014. okt. 8. 18:39
Senkit nem érdekel a fogorvos téma ? :(
10. lamya
2014. okt. 2. 19:39
Sebaj,remélem sokan írnak majd.Én is majd mondom.Például én nagyon kedvelem Farda Zoltánt,csak nem győzöm kivárni .:)
9. Marjann (válaszként erre: 8. - Lamya)
2014. okt. 2. 19:00
Igen, sajnos csak akkor rendel :(
2014. okt. 2. 14:50
Olah Mónika Pécsett csak 10-16 kedd-szerda?
7. lamya (válaszként erre: 6. - Marjann)
2014. okt. 2. 12:53

Pont ez egy fontos,ilyen emberi doktort találni ,aki vészhelyzetbe nem azt mondja,hogy 30 ezerért megnézem,és koronát tudna ajánlani ,darabját 120 ezerért...

Na és a 3 hónap...ennyit lehetetlen várni,hisz az emberek ,főleg akkor keresik fel a fogorvost,ha valami fáj.

2014. okt. 2. 12:45

Szia!


Míg Pécsen lkatam Oláh Mónikához jártam: [link]


Nagyon szimpatikus, nem pénzéhes. Két példa: odamentem, hogy akkor tömje be a fogam, mire mondta, hogy bír a régi tömés még 1 évet. Egy ismerősöm pedig elemnt, hogy lejött a koronája. Nem kért 80 ezret egy újért, hanem egy órán keresztül pucolta a régit, hogy ismét használható legyen.

Nem emlékszem, hogy nagyon várni kelett volna, de amúgy online tudsz időpontot rögzíteni.

2014. okt. 2. 12:43
Azért várom tapasztalatokat továbbra is,legyen ez egy fórum,kihez mehetsz bátran,kihez sosem. :)
2014. okt. 2. 12:37
Nagyon szívesen! Nem tudom, ő mennyire elfoglalt, de szerintem 1 hétnél többet talán nem kell várnod. És sajnos, az árakat sem tudom, de telefonon tájékoztatnak róla.
3. lamya (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2014. okt. 2. 12:26
Nagyon köszönöm neked,bizony nem csípem én se a műszereiket.Sajnos akihez én jártam,olyan elfoglalt,hogy 3 hónap várakozás van .:(
2014. okt. 2. 12:01

Szia! Én mióta az eszemet tudom, Dr. Pálvölgyi Péterhez járok (nagyjából 20 éve). Bár az túlzás, hogy járok, mert csak akkor megyek, ha nagyon muszáj. Mondjuk azt nem tudom, mennyire megfizethető vagy sem, rá kell kérdezni az árakra telefonon. Múltkor kérdeztem, egy teljes fogtisztítás, fogkőeltávolítás 5 ezer forint, a tömést most nem tudom mennyi nála.


Szinte az összes fogamat ő csinálta, másnak nem is engedek a számban nyúlkálni :) 23 éves koromban a koronámat is ő csinálta, sőt húzott is. Én maximálisan elégedett vagyok vele.


Nagyon jó fej pasi, sokszor majdnem kiestem a székből, úgy megnevettetett és amikor a gyerekek eljöttek velem, ők is bejöhettek. Nekem is meg kellene látogatnom, de bármilyen jó fej is, azért csak fogorvos és a műszereit valahogy nem csípem :(

2014. okt. 2. 11:17
Sziasztok,keresnék egy profi,megfizethető,emberi,lelkes fogorvost,akinél pozitívan kelt fel a székből.Elegem van a nem törődöm pénzéhes dokikból.Köszi előre is.Írjátok meg kit ajánlanátok,kihez jártok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook