Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! fórum

Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam!

1 2 3 4 5
2010. aug. 9. 14:08

Sziasztok!

Van itt valaki?

Én is szeretnék lefogyni!!! :((

Született egy kislányom 1 éve és azóta nem mennek le a kilók :((

2010. aug. 9. 13:57

Sziasztok!

Jöhetek? -20 kg a cél!

2010. aug. 9. 13:39
Ügyes vagy:)
2010. aug. 9. 10:32

halihó!

a cikk tök jó!tetszik a stílusod.a zumbából én is letöltöttem egy párat,te melyikre tornázol? van már magyar is,mert én csak a külföldit találtam meg? ha van,akkor küldj egy linket légyszives!

2010. aug. 8. 20:24

Fordítsd meg a mondatot, Drága!!! :)


"Szeretem magam, mert le akarok fogyni!"


:)

2010. aug. 8. 17:11
Az egészben az a legjobb, hogy elismerted nem jó úton haladsz és teszel érte! Ez már fél siker. Kívánom, hogy amit kitűztél magad elé célt érd el és érzed jól magad a bőrödben! Sok sikert!
2010. aug. 8. 12:34
Java! Most olvastam a cikkedet, szerintem tök jó lett! :D
95. cb82b220ce (válaszként erre: 94. - Lujza28)
2010. aug. 6. 22:07
Köszönöm szépen a bíztató szavakat :-)
94. Lujza28 (válaszként erre: 93. - Cb82b220ce)
2010. aug. 6. 21:33

Gratulálok neked!:) Tetszett a cikked, hasonló módon fogytam én is le, és tartani is tudom a súlyom ami nagyon jó!:)

Kitartást kívánok!:)

Ja, és én is zumbáztam itthon, tényleg szuper!:)

93. cb82b220ce (válaszként erre: 92. - Domitia)
2010. aug. 6. 18:56
Azt éreztem hogy éheztetem a testem és sokkal de sokkal többet ettem másból, ráadásúl este. Nem akarok szabadkozni. Nekem ez vált be. Amit nagoyn megkíván a testem azt megkapja de csak reggel.
2010. aug. 6. 18:26

Nem is szabad kizárni,csak jobb minőségűre kell cserélni, pl. kétszersült.

Azon mit értesz, hogy nem vált be? Nem fogytál?

91. cb82b220ce (válaszként erre: 90. - Domitia)
2010. aug. 6. 17:54

Szia.

Köszönöm a jó tánacsokat.

Igen, kipróbáltam már úgy milyen ha teljesen kizárom. Nem vált be, ezért is írttam hogy ismerem a testem. Azért köszi a tanácsokat.

A másik az, hogy akármennyire mondják sokan hogy nem kell a ch én ezt hülyeségnek tartom. A ch kell a szervezetnek és mivel életmódot váltottam ezért nem rövid távon gondolkodom hanem hosszútávon szeretném.

2010. aug. 6. 14:34

Szia,


Most olvastam csak a cikked. Egy dologhoz szeretnék hozzászólni, "Most igyekszem többnyire tk kenyeret enni reggelire, ha nincs otthon, akkor 2 kiflit szoktam valamivel. Tudom, tudom… mitől diétás ez? Semmitől DE, a szervezetemnek szüksége van rá. Honnan tudom? Onnan, hogy érzem, ismerem a testem."


Azt már kipróbáltad hogy milyen amikor nem eszel se kenyeret, se kiflit, se péksütit stb nem sorolom?Ezt csak azért kérdezem mert írtad hogy ismered a tested. Ismered úgy is amikor az ilyen "fölösleges" dolgokat nem viszed be? Ha nem, próbáld ki, tudd meg mennyire más. Elhiszem hogy azt érzed hogy kell neked, de ha min. 4 hétig nem eszel semmi lisztes alapú dolgot, kezd kiürülni a szervezetedből akkor lehet nem is fogod kívánni, nem fogod azt hinni hogy ez kell neked. Sokaknak ez a csapda ebben, csak keveset, csak reggel. Nem akarok senkit megbántani, okoskodni stb. De ha még nem próbáltad, próbáld ki. Megéri. Ha már próbáltad és n em jött be akkor vedd semmisnek amit írtam.

Torna utána 1,5 óráig ne egyél, ekkor égeti legjobban a zsírt a szervezeted. Viszont utána ha éhes vagy nyugodt szívvel ehetsz fehérjét, legjobb a sovány túró, ha nem megy magába édesítő vagy joghurtal tuningolhatod. És ha fehérjével zárod a napot, tuti a siker. Nem mellesleg a fehérjétől nem az izmod kezd leépülni hanem tényleg a zsír. Emiatt kell pl súlyzós edzést is beiktatni fogyi táplálkozás mellé.


Egyébként drukkolok, sok sikert! (tényleg nem okoskodásnak szántam:) )

2010. aug. 6. 07:08

tényleg lassan és okosan csináld,és ne essél át a ló túloldalára..!!-mint én.évekig fogyoztam,már már tényleg hozzászoktam a minimális élelem bevitelhez.40 kg mal vagyok kb kevesebb és nem tetszik a látvány...most nem a háj dudorodik ki a ruháimból,hanem a csont.nagyon csunya:(ez nem én vagyok.ugyhogy most eszem,mint az állat...

csak okosan csináld és kitartást kivánok!!

88. Tina82
2010. aug. 5. 22:32

Csak most jutottam ide!!! Java, nekem nagyon tetszik a cikked, szerintem tükrözi az egyéniségedet, én felismerlek benne.

Hidd el, el fogod érni a célodat! Lassan, de nagyon is biztosan haladsz előre, és csak így tovább!!!!! Én hiszek benned!

87. cb82b220ce (válaszként erre: 82. - A0aecda338)
2010. aug. 5. 21:01

Szia! Köszönöm a kedves szavakat és azt is hogy betettél a kedvenceid közé :-)

Igen, a koplaláson már én is átmentem. Semmi jó nem származott belőle.

Hajrá neked!!!! :-)

86. cb82b220ce (válaszként erre: 80. - Char18)
2010. aug. 5. 21:00
Köszönöm szépen :-)
85. cb82b220ce (válaszként erre: 78. - 72c3eebc22)
2010. aug. 5. 21:00

Szia. Ismerős a helyzet. Én egyszer egy nyár alatt 10kg-ot fogytam így. Az emberek azt hitték beteg vagyok ezért fogytam le ilyen hírtelen. Annyi különbség volt, hogy reggeliztem 11 körül és 16kor ettem utoljára. Ha éhes voltam csak ittam és ittam.

Azt tudom mondani, hogy baromi nagy hülyeség volt, ugyanis szeptembertől újra a régi módszer szerint étkeztem és nem hogy a 10kg jött vissza hanem 20!!!! Azt ajánlom ne csináld ezt mert megfogod bánni. Én megbántam az tuti.

Szerintem a cikkem legfontosabb mondata az hogy lefogyni csak ésszel lehet!

2010. aug. 5. 18:01

Sziasztok!

Sokat hallottam már én is a Zumbáról, de sajnos nem tudok elmenni edzőterembe űzni ezt a sportot. Interneten lehet valahol találni oktató filmet, amit lehet utánozni? Vagy mondjuk a youtube-on? Esetleg DVD?

2010. aug. 5. 16:21
csak gratulálni tudok csak így tovább:)
82. a0aecda338 (válaszként erre: 74. - Cb82b220ce)
2010. aug. 5. 15:12

Szia,most olvastam a cikkedet,nagyon tetszik.Szabadkoznod pedig fölösleges,ha nálad ez a módszer működik,akkor oké.Nekem is hasonló módszerrel kellene próbálkoznom.Koplalással sikerült már egyszer fogynom 18 kilót,de amint elkezdtem annyit enni,hogy ne haljak éhen és legyen egy kis energiám,/koplalástól minden kiürűlt a szervezetemből/visszahíztam.

Beteszlek a kedvenceim közé,és követni fogom a fogyásod alakulását.

Sok sikert és kitartást kívánok!

Puszi:Timi

81. Gubóka (válaszként erre: 78. - 72c3eebc22)
2010. aug. 5. 11:59

Azért nem egészséges, mert ez tényleg jojó effektus. Nem szabad kiahgyni az étkezéseket, a minosegen kell változtatni és a mennyiségen.


A masik ami "baj" hogy igy nem onnan fogsz fogyni ahonnan szeretnel, hanem hát mellrol hatrol. Nem megijeszteni szeretnelek, de ennek egészségügyi következményei is lehetnek ha a szervezeted nem kapja meg azok a fontos tápanyagokat amik kellenek a normális müködéshez.


Nem tudom, hogy mozogsz-e, de a heti rendszeres tornaval (ha fogyni akarsz akkor 2-4alkalom) simán leröppen az a tizes.


bocsi a hosszu valaszert, én is cisnaltam iylet h nem ettem, lelki okok miatt. több mint 10 kilo ment le rolam akkor, latszottak a hatamon a csigolyaim, de ugy h barna volt a bör ott mert ugy kikoptatta..mert annyi hus nem volt rajtam. és sorozatban ájuldoztam.. en is nem ettem napokig akar vagy max egyszer. nem beszelve arrol, hogy utanna ha egyfalattal többet ettem akkor meg rettenetesen rosszul voltam.


szoval csak ovatosan és okosan :)

80. char18 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2010. aug. 5. 10:18
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy, és nagyon csinos a képeken!!!
79. CsillagTM (válaszként erre: 78. - 72c3eebc22)
2010. aug. 5. 10:14
nem egészséges. tudod, mi a jojo efektus, ugye?
2010. aug. 5. 10:08
Nem tudom, hogy egészséges-e amit csinálok. Érdekelne a véleményetek. 70 kiló az ideális testsúlyom és felhíztam az utóbbi időben 80 kilóra. Viszont borzasztóan zavar hogy pufi lett az arcom és pocakot növesztettem. Ezért elkezdtem sokkal kevesebbet enni mint általában. Gyakorlatilag egyszer étkezem egy nap és akkor sem eszem sokat. Van bőven zsír a testemben égesse azt. Elvileg ugy is azért van ez felraktározódva, hogy ha nincs a belekben táplálék akkor égesse innen az energiát nem? kb 3 hete csinálom ezt és 4 kilót fogytam már.
77. herold_1 (válaszként erre: 74. - Cb82b220ce)
2010. aug. 5. 07:38
Lehet ,hogy igazad van!
2010. aug. 5. 06:21
Nagyon nagyon ügyes vagy! És a cikked is szuper lett! Csak így tovább:)
75. cb82b220ce (válaszként erre: 73. - Herold_1)
2010. aug. 4. 21:48
Majd csak túl leszel mindenen és utána újra belevághatsz a Zumba csodálatos világába :-)
74. cb82b220ce (válaszként erre: 72. - Herold_1)
2010. aug. 4. 21:47
Az valóban jó lenne de ott meg lehet csak húznák egymást lejjebb és lejjebb az emberek. Az se jobb semmivel sem. Az én életem sem túl fényes most de próbáluk kihozni belőle a legjobbat okés? :-)
2010. aug. 4. 19:19

Most nagyon hiányzik a torna az biztos!!!!Szerintem abba betegedtem bele most,hogy nem mozoghatok,majdnem hogy semmit nem csinálhatok.

A Zumbát én is próbálgattam már,nagyon tetszik.

Csak mire belejöttem volna ,hirtelen jött ez a mütét .

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook