Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! fórum

Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam!

1 2 3 4 5
2010. aug. 3. 17:30
A Zumba tényleg nagyon szuper. Járok másfél órás stepre is, amiből 1 óra ugrálás, 30 perc alakformálás. Van ehhez egy pulzusmérő órám is. Ugyanannyi kalóriát égetek el a 45-50 perces Zumbán. :) Már alig várom hogy itt a városban is induljon rendszeresen. Nagyon jó buli. :D
2010. aug. 3. 17:12
Gratulálok a fogyásodhoz, és a továbbiakban sok erőt és kitartást kívánok!
2010. aug. 3. 17:01
Valóban jó a cikked és szerintem a módszered is, én is így fogytam le, igaz szép lassan, de a súlytartással nincsenek gondjaim. Gratulálok az eddig elértekhez és kitartást a továbbiakhoz! :)
2010. aug. 3. 17:00
Elolvastam a cikket és ki próbálom én is.Igaz én nem vagyok kövér duci vagy ki hogy nevezi.Nem vagyok vékony rajtam is van fölösleg,jól érzem igy magam,de mivel szeretek mozogni(mostanában kicsit ellustultam)így kipróbálom én is.Köszi hogy leírtad.Sok sikert a fogyáshoz!!!:)
2010. aug. 3. 16:53
Jól sikerült, motiváló a cikkedaz olvasni a sorok közt: hogy nem is olyan nagy dolog ez! Csak csinálni kell igaz! Gratulálok!
2010. aug. 3. 16:40

Nagyon jó a cikked és az eddigi eredményedhez is gratulálok! Csak igy tovább.

Jah és énis kifogom próbálni a zumbát, meghoztad a kedvem:)

2010. aug. 3. 16:37
Szuper vagy drága. Tudom, hogy sikerul, mert miért ne sikerulne??? pusz
2010. aug. 3. 16:27
Szuper cikket írtál :) és továbbra is drukkolok, hogy elérd az álmod!!! Hajrá, nincs lehetetlen!!!
2010. aug. 3. 16:27
Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! Cikkedből sok mindenben magamra ismertem. Utána fogok nézni a zumbának!! Nagyon kíváncsivá tettél azzal, amit írtál róla! További sok sikert kívánok az álomsúlyod eléréséhez!!!!!!!:-)
2010. aug. 3. 16:19

Szeretés!

Velem együtt sokan örülünk, hogy részesei lehetünk életednek, érzéseidnek, szenvedéseidnek így az éteren keresztül. El fogod érni az álomsúlyod, szépen, lassan, megfontoltan, ahogyan minden mást is az életben!

Szurkolok nagyon! Hajrá!

2010. aug. 3. 16:14

:) ez szuper! igazad van!!

lassan, de biztosan.

ZumbaZumba.. mindneki ezzel jön :D én is letöltöttem, ha lesz időm csinálom naponta, belekukkantottam már és nagyon tetszik. Igazán szexis is ;P

ja és gratulálok, így tovább!!

2010. aug. 3. 16:08
Ezzel a mondattal kezdődött fogyásom "története"... Sablon szöveggel fogom kezdeni a mondókámat. Sokszor vágtam már neki a fogyásnak, sokszor adtam fel… Mitől más a mostani helyzet? Attól, hogy az előző alkalmakkor mindig azért akartam lefogyni, mert nem tetszett, amit a tükörben láttam, tudom az is ok, de nem elég.

Ugrás a teljes írásra: Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook