Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! fórum

Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lefogyok mert akarom, mert szeretni akarom magam!

1 2 3 4 5
42. cejdi
2010. aug. 3. 20:28
gratulálok neked és sok sikert és kitartást a továbbiakhoz.üdv.
2010. aug. 3. 20:20
Csajok akik elején írtatok. Acska,Sportacus,annus,ancsika, sziszi, tényleg, mancinéni, gesztianyu, andressz, nektek külön köszönet de ezt úgy is tudjátok :-)
40. cb82b220ce (válaszként erre: 37. - Sidney_ke)
2010. aug. 3. 20:19
Köszönöm.
39. cb82b220ce (válaszként erre: 36. - 2b9a946b07)
2010. aug. 3. 20:19
Szia. Örülök, hogy itt látlak. :-) Köszönöm a bíztatást! és drukkolok neked tovább :-)
38. cb82b220ce (válaszként erre: 33. - 5e48d37001)
2010. aug. 3. 20:18
Köszönöm szépen :-)
2010. aug. 3. 20:18
Nagyon jó a cikk, csak így tovább! :):):)
2010. aug. 3. 19:30

Szia Javasoft!

Gratula a cikkedhez!mintha csak a saját gondolataimat hallamám!igazad van abban hogy nem lehet gyorsan fogyni és én teljesen megértelek abban, hogy sokszor kell az embernek elhatároznia magát, mire tényleg öszejön s igenis megcsinálja.nem egy hétig, hanem amíg eléri a célját!már régebben is taliztunk egy-két topikban, mint régi fogyózók!na nekem is hónapok alatt sikerült 6 kilót fognom, és úgy érzem, egyre erősebb vagyok. nem kell a gyors fogyás, így megadok magamnak mindent, kicsit visszafogom a kaját, de nincs sanyargatás és mozgás. nekem korlátokat szab sajnos a térdem, de ezt is megoldom.kezd olyanná formálódni a testem, milyenné mindig is akartam. nem hamar, de megérni, ha elérem és nem jön vissza 3 nap alatt.szóval gratula, légy erős és kitartó!

2010. aug. 3. 19:14

Régen nekem is voltak számtalan sikertelen próbálkozásaim, de tavaly januárban életmódot változtattam és lefogytam 38 kilót.

92 kiló voltam, ma már 55 és ezt tavaly szeptember óta tartom. Mi a nagy titok??? Életmód váltás, sport és újragondolt kajálási szokások.

Van aki a Mekiben kezdi a napot, én teljes őrlésű kenyérrel, sonkával, paradicsommal.


Hajrá javasoft... menni fog csak bízz magadban! Magadért csináld és ne másért!!!

34. Zsu76
2010. aug. 3. 19:12
Gratulálok! Csak így tovább!!!!
33. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:44

Ez tipikus hozzá állás.2 hónap alatt,ennyi és annyi..ne csodálkozz,ha ilyen kajákat eszel..stb.

Pedig ez a rossz felfogás.Ha azt akarjuk,hogy sikeres legyen a totális átformálás,ami az én olvasatomban annyit jelent,hogy az álom súly elérése után, megmaradjon az eredmény,akkor elég ,ha lassú ütemben haladunk.És jól csinálja,nem sanyargarja magát,örömből mozog.Ha nagyon lassan is,lehet 2 év,lehet csak 1,de el fogja érni,és ezzel a módszerrel meg is tarja.

2010. aug. 3. 18:35
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! :-) Akik ismernek tudják mit miért írtam, akik pedig nem ismernek azok úgy ítélnek meg ahogy kedvük tartja :-)
31. cb82b220ce (válaszként erre: 28. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:34

De az a baj, hogy nem olvastad át rendesen.

Attól még hogy régebben próbálkoztam de nem jött össze attól még most összejöhet nem? Törvényszerű hogy nem?

Ezt a cikket nem dicsekvés képpen írtam meg. Rajtad kívül ez mindenkinek nyilvánvaló. Azért írtam le, hogy nekem is megmaradjon, hogy megismertessem azt másokkal is, hogy milyen jó mozogni.

Vájkálhatsz a múltamba csak nem mész vele sokra :-)

30. cb82b220ce (válaszként erre: 23. - GEsztianyu)
2010. aug. 3. 18:32
Köszike. A lényeg, hogy te elolvastad. Abba leírtam, hogy amit eddig elértem gyakorlatilag semmi ahoz képest ami még hátra van de jó úton haladok. Másnak 2 hónap alatt 4.5 kg kevés, nekem teljesen megfelel. MIndenki más.
29. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:31
Amit nem tudhatsz az az amit a titkos naplómba írok. És ha figyelmesen elolvastad volna a cikket akkor mindent értenél.
28. giorcub (válaszként erre: 26. - Cb82b220ce)
2010. aug. 3. 18:31
sajnos ha cikket irsz azt lehet kommentalni. van aki hasra esik tole van aki probal azon tulnezni.
27. giorcub (válaszként erre: 23. - GEsztianyu)
2010. aug. 3. 18:30
olvasd el a regi hozzaszolasait (es a torolt eredmenyeit) annak fenyeben nezd ezt a cikket...
26. cb82b220ce (válaszként erre: 15. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:30
Szerintem nem olvastad át elég alaposan a cikket. Van ez így. Olvasd át ha még érdekel és olvass a sorok között is. Többet nem fűznék hozzá, nem azért írtam meg, hogy neki álljak magyarázkodni. Azt hiszem amit tudnotok kell, az mind benne van.
2010. aug. 3. 18:28

Tökéletes lett a cikk!!! Így kell ezt csinálni.

Amint írta is, nem a végleges eredményről írt, hanem az új életmódjáról, ami hozzásegíti az álomsúlyhoz. Csak így tovább!!

2010. aug. 3. 18:27
Gratulálok a cikkhez, kitartást kívánok a továbbiakra is! :)
23. gEsztianyu (válaszként erre: 21. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:11

neeem szeretnék én vitatkozni :)))) eszem ágában sincs...a siker várat magára, mondjuk, hogy "úton van a célja felé"...és majd pár hónap múlva olvashatjuk az újabb cikket, hogy ELÉRTE :)...időközben, ha valami nem ok, majd változtat..., de a rendszeres mozgás, már félsiker :), vannak nehezebb időszakok...mi már csak tudjuk :D:D:D


Adjuk meg a bizalmat MINDENKINEK, aki hajlandó változtatni :), kis lépésekkel kezdjük és a harc sokáig tart, a siker pedig a mi kezünkbe van!

22. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 21. - Giorcub)
2010. aug. 3. 18:08
szerinted nem jo, hogy eletmodot valt? Szerintem ok, en is igy csinalom...
21. giorcub (válaszként erre: 20. - GEsztianyu)
2010. aug. 3. 18:04

penzdijasok ha vitatkoznak ;)


nem az a bajom hogy miert ne, hanem hogy valahol nekem santa az egesz. egyreszt nezem a cikket, a naplot es a hozzaszolasokat. meg remlik regrol is ilyen hasonlo nekibuzdulas (pl januarban), de kitorolte a merlegelojet...

20. gEsztianyu (válaszként erre: 17. - Giorcub)
2010. aug. 3. 17:54

attól, hogy megnyertem, még nem értem el a célom...

Java jó úton halad, ha lassan is, de ésszerűen és ha neki így jó, akkor miért ne??? :)

19. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 17. - Giorcub)
2010. aug. 3. 17:49
ELFOGJA! Jo uton halad!
18. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 15. - Giorcub)
2010. aug. 3. 17:49
szerintem nagyon jol csinalja...semmit sem szabad egeszen kiszurni az eletunkbol, foa mertektartas... Jok, hogy ilyesmiket reggel eszik es este salikat. Szerintem jo uton halad es centikben bizony ment le neki is sok, csak a torna izmosit is:)
17. giorcub (válaszként erre: 16. - GEsztianyu)
2010. aug. 3. 17:49

s elerte?


tudom te igen hisz megnyerted a 3. penzdijast...

2010. aug. 3. 17:44
Lassan, de biztosan...van aki kiflit eszik reggelire, van aki jégkrémet :) hmmm a lényeg, hogy mindenki elérje az álmát :).
2010. aug. 3. 17:35
hat en nem tom mit akarsz, mert a merlegeloben annyit latok hogy 2 honap alatt eleg keves ment le, meg ugye nincs is vezetve, a naplodban meg azt latom hogy 2 db kifli tarjaval a reggeli, teszta meg rizs a kaja stb. igy nem csoda ha nem megy a dolog. meg mintha lett volna mar ilyen felbuzdulasod regebben mikor neztem az adatlapodat (de csak remlik hogy akkor masok voltak fent).
2010. aug. 3. 17:35
GRATULÁLOK!!! :))))
2010. aug. 3. 17:32

Ami a fogyáshoz kell az benned minden meg van a tudatosság,ambíció,akarat.

És nagyon optimista is vagy ami szintén nagy előny

most hogy így minden együtt van már csak a kitartás kell és biztos megcsinálod !!csini leszel!!

Sok sikert és erőt kívánok neked :-))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook