Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leánybúcsú szervezés, ötletek! fórum

Leánybúcsú szervezés, ötletek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
86. s700 (válaszként erre: 85. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 6. 08:35

Szia!

Én pl. olvasom és egy csomó ötletet találsz, ha visszaolvasol!

Remélem sikerült megfelelő dolgokat találni!

Vannak linkek is, ahonnan kellékeket rendelhetsz!

Ha még ezen kívül valami segítség kell, írj nyugodtan!

85. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 84. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 5. 18:14
nagyon szuper hogy ide át lett téve a hozzászólásom, csak itt senki nem olvassa, de semmi baj :(
2009. szept. 5. 18:10
sziasztok! lánybúcsút szervezek, ehhez várok ötleteket... vicces kellékeket, parókát keresek elérhető áron. ha ismertek bp-en ilyen üzleteket akkor írjatok... vagy bármilyen ötletet szívesen fogadok... :)
83. s700 (válaszként erre: 82. - Vigyorex6)
2009. aug. 29. 07:21
Nagyon jó mulatást kívánok, majd ha kipihented a fáradalmakat,jelentkezz ám, hogy hogy sikerült!
2009. aug. 27. 15:35

Nem kevés munka mindent megcsinálni, már csak a szalag van hátra, mint a szépségkirálynőknek.

Az elején ez lesz: "SOLD"

A hátulján pedig: VISSZASZÁMLÁLÁS:14...13...12...


Ha bármiben elakadsz, írj nyugodtan, próbálok segíteni!!! Fergeteges bulit!!! :))))

2009. aug. 27. 15:32

Ki kell magyaráznia:

1.Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy miért nem aludtál otthon az éjjel? a következő szavakkal:mosogatószivacs, busz, hervadt virág 2.Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy ottfelejtetted a gyereket az edzésen ? a következő szavakkal:fegyverszünet, mackó, papucs 3.Hogyan magyaráznád el férjuradnak, hogy miért jó a porcica az ágy alatt? a következő szavakkal:konyak, bilincs, szamárpad


Vettem egy hosszú poharat, amikre cimkéket kell ragasztani és addig kell inni, amíg el nem jut addig, ami a valódi oka annak, hogy férjhez megy:

A pohár címe:

Az igazság amiért férjhez megyek:

A lehetőségek:

Csupán érdekből

Mártír vagyok

Gyereket akarok

A pénzéért megyek hozzá

Ne legyek egyedül

Tetszik a haja

Jó az ágyban

ez a legalsó: MERT IGAZÁN SZERELMES VAGYOK!!!

2009. aug. 27. 15:24

Fogadalom

Én X.Y ezennel az itt felsorakozott tanuk előtt fogadom, hogy férjemet meccsnézés közben nem zavarom, dolgomat ilyenkor csendben végzem, mindig ügyelve arra, hogy sörös korsója, üres ne legyen. Sose hivatkozom fejfájásra, fáradtságra, mikor a férjem szeretgetésre vágyik. Kedvenc ételét bármikor elkészítem és szépen tálalom.

Anyósomat napjában legalább egyszer dicsőítem, miszerint Ő készíti a legfinomabb ételt, Ő vasalja legszebben az inget, neki a legtisztább a lakása, stb. Férjem barátait mindig családtagként fogadom. Az Ő étkezésükről és sörükről is gondoskodom. Férjemet, barátaival legalább heti három alkalommal elengedem mulatni. Ez idő alatt én nem csacsogok telefonon a barátnőimmel, tiszta lakással, vasalt inggel, meleg étellel, mezítelenül várom haza.

Itt és most megígérem, hogy jó háziasszony leszek, Uramat megbecsülöm, a pasikat elkerülöm. Szeretgetem, cirógatom, hülyeséggel nem nyaggatom. De, ha csak egyszer is csajozni mer, a baját, sodrófával látom el!

Ezt is meglehet szépen formázni és szintén laminálva lett.


Vettem emlékkönyvet, az elejére (belülre) nyontattam idézetet és beleragasztottam. Írunk bele jókívánságokat és kiküljük az utcára, had írjanak bele az idegenek is :))))


Lesz játékbaba pelenkázás.


Gombfelvarrás időre. (spiccesen elég necces lesz)


Összekell írnia az anyósa 10kivételes erényét.


Nyomtattam egy színes fotót, kivágtam puzzle alakúra (körömollóval és leizzadtam), majd ki kell raknia.


Tejszínhabbal az aszfaltra kell írnia az utcán a leendő férje nevét.

2009. aug. 27. 15:17

Ide írom, mert kommunikációs hiba van a freemail háza táján. :(((


Van 10szó (traktorgumi, teknősbéka...), amiből ki kell húznia 3-at és ebből kell szerelmes levelet írnia, majd fel kell hívnia a telefonkönyvből egy ugyanolyan nevű pasit, mint a vőlegény.


Vannak kártyák: telefonos segítség, baráti segítség, passzolok, felező (az alkohol mennyiséget megfelezheti valakivel), alkoholmentes. Ezek akkor lépnek érvénybe, ha valamit nem tud és megakad, vagy nem szeretne megcsinálni. Kinyomtattam, lelamináltam. Szép színesek :)))).


Férjismereti teszt 20kérdéből. Vőlegénnyel egyeztettem.


Oklevél. Kerestem mintát, bemásoltam a szöveget és lelamináltam. Ez a szöveg:

X.Y. részére

A leánybúcsúján való sikeres részvételéért.

Szerettük volna ezt a napot különlegessé tenni Számodra, mert ezután úgyis csak a főzés és a pelenkamosás vár Rád… Reméljük sikerült! Mivel túlélted ezt a bulit, kiálltad a próbákat, most már igazán rászolgáltál:

Gratulálunk, férjhez mehetsz! Puszi: a Csajok

ui.: Köszönjük, hogy velünk töltötted hajadonságod utolsó édes pillanatait!

2009. aug. 26. 14:04

Lesz petrezsalyem eladás, anyós 10kivételes erényének összeírása. Férj larajzolása:lap tetejére az van írva, hogy szerintem így néz ki x.y, az aljára, pedig, hogy, de én így szeretem.


A moderátor összevonta a témát egy másik hasonlóval, ha megtalálod és érdekel a többi ötlett, akkor jelezz és folytatom.

2009. aug. 26. 14:02
A dobozban lévő tárgyakat bekötött szemmel felkell ismerni, ha nem sikerül inni kell, persze keveset, nehogy idő előtt kikészüljön.
2009. aug. 26. 14:00

Olcsón lehet dobozt venni. Sok minden megvan hozzá minden háztartásban, ami nincs, az olcsón beszerezhető. Nyomtattam cetliket, lelamináltam őket és a tárgyakhoz kötözgettem.


A dobozra ráírtam: a házasság nélkülözhetetlen kellékei:

Méz -Hogy a mézes hetek minél tovább tartsanak

Fejfájáscsillapító -Ha a feleség nem akarja

Tangabugyi -Ha a férj nem akarja

Cumi -A gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok

Kaparós sorsjegy -Amikor már csak a vakszerencében bíztok

Madzag, ragasztó -Ha elszakadt, ha eltörött, talán még akkor is menthető

Egy kulcs -Hogy mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt

Egy nagyító -Hogy a társatokat mindig többnek

lássátok önmagatoknál

Mágnes -Hogy a vonzalom sose múljon el

Teafilter -Sose legyetek fáradtak

Iránytű -Hogy mindig megtaláljátok a helyes utat

Gumióvszer -1 sima (ma még nem akartok gyereket)

1 tűvel átszúrva a közepe (ha már nagyon akarjátok)

-Kis borítékba lehet tenni a pénzt. Állítólag nem boldogít - ha titeket sem, küldjétek vissza!

2009. aug. 26. 13:40

1. Mi vettünk egy szép naplószerűséget, és elküldtük a lányt, hogy gyűjtsön jó tanácsokat a járókelőktől:

- mi kell a jó házassághoz?

- mivel teheti férjét boldogabbá...

-stb.

A könyvecskéje a mai napig megvan, visszaolvasva nagyon humoros, hisz volt aki megadta neki a telefonszámát, hogyha mégse venné el a fiú, akkor hívja őt bátran.


2. A barátnőmnek hasznos dolgokat gyűjtöttünk, ami elengedhetetlen a házassághoz. A batyuba belekerült a szexis tangabugyitól, a habverőn át, a fejfájás csillapítóig minden. A batyu szintén megvan a mai napig, melyet aláírtunk neki.


Petrezselyemárulás is jó ötlet, hallottam már róla! :)

2009. aug. 26. 13:36
Szia! Az én leánybúcsúmra étterembe került sor! Az ajándékok: Erotikus masszázsolaj, szörmés bilincs, fütyi alakú tojássütő(sütit is lehet benne sütni) ehető bugyi, fütyi alakú nyalóka ami ilyen gumicokorból volt(nagyon fincsi volt:)a barátnőmék még egy nagy fütyi alakú tortát is rendeltek:) ezt bármilyen cukrászda meg tudja csinálni! Kaja az vegyestál volt, 2-3 fajta körettel, 2-3 fajta husival, Intim boltba ha bemész , megmondod mit szeretnél és annyi minden jópofa dolgot lehet venni, segítenek az eladók! Remélem tudtam segíteni! Jó bulizást kívánok!:)
2009. aug. 26. 13:34
Az egyik kolléganőmet kiküldték a fő térre petrezslymet árulni.Állítólag mind eladta,és tök jó poén volt...
72. Vigyorex6 (válaszként erre: 71. - Sarga_rozsa22)
2009. aug. 26. 13:33
Én is indítottam egy ilyen témát, de nem sok segítséget kaptam. Most szervezek szombatra.
2009. aug. 26. 13:32
Sziasztok!Az egyik évfolyamtársam férjhez megy (de jó neki). Szeretnénk neki rendezni egy fergeteges leánybúcsút, amihez minden ötletet örömmel fogadunk (legyen az kaja, díszlet, játékok, meglepi). Személyes tapasztalatok, élménybeszámolók is jöhetnek :). Örülnék, ha írnátok nekem. Várom hozzászólásaitokat.
2009. júl. 18. 00:31

Sziasztok! Nekem tavaly nyáron volt a leánybúcsúm és a barátnőim egy fantasztikus és felejthetetlen bulit szerveztek nekem! Az esküvő előtt 1 héttel egy menyasszonynak pont erre van szüksége, hogy lazítani tudjon a lagzi előtt.

Mi 30an voltunk. Egy pubban találkoztunk, ahol hidegtálat ettünk és persze alkoholizáltunk. Én pénisz alakú szívószálból ihattam kizárólag. Aztán vacsi után az összes barátnőm felment a színpadra a helyi zenészek mellé és elénekeltek nekem egy Edda számot! Mondanom sem kell, hogy hogy meghatódtam... Majd rámadtak egy szexis köpenyt,amire telefonszámokat kellett feliratnom pasikkal. Ez nagyon vicces volt. Majd megkaptam a szokásos perverz tortát. Természetesen pénisz alakú volt, aminek a tetejéről a tejszínhabot a számmal kellett lenyalnom... :) Vicces volt! Majd átmentünk egy éjszakai bulihelyre, ahol egy szint csak nekünk volt lefoglalva. (Út közben óvszert kellett árulnom idegeneknek...)Oda jött a chippandale srác, akivel kellően felfokoztuk a hangulatot...Végig csak azt hallottam, hogy az összes csaj visít...:) A végén a péniszéhez tette a lányoktól kapott ajándékomat, ami egy kristály fülbevaló volt... Majdnem elbőgtem magam.... Végül egy szórakozóhelyen kötöttünk ki, ahol reggelig táncoltunk... Másnap az egyik lánynál még újra összegyűltünk, ugyan nem mind a 30an, és a maradék pezsgőt eliszogattuk és felidéztük a leánybúcsú vicces pillanatait!!

Felejthetetlen élmény marad egész életemben...Még a nászúton is sokszor nevettem magamban, mikor eszembe jutott egy pár mozzanat arról a bizonyos tabu estéről!!!!

Kívánok mindenkinek hasonló jó leánybúcsút!

69. s700
2009. júl. 16. 13:20

Készíttettünk egy montázs képet is, amit a kedvese képeiből állítottuk össze és puzzle lett belőle, fotóboltokban megcsinálják. Vagy akár ugyanezt lehet bögrére is nyomtatni.

Feladat lehet még, hogy különböző formájú zöldségeket kell felismernie bekötött szemmel.


Olvasgass utána és nagyon sok érdekességet fogsz találni.

A lényeg, hogy tudjátok meddig lehet elmenni.

Én szerettem volna vibrátort is venni, de a többiek lebeszéltek róla.

Ha olyan a társaság,lehet táncosfiút is hívni, vagy akár a vőlegényt megkérni hogy táncoljon.

Nekem szórakozóhelyen volt, és ott a pincért kérték meg, hogy félmeztelenül szolgáljon fel...


Jó mulatást neked is és másoknak is persze.

Én is egyébként a netről szedtem össze az ötleteket!

68. s700
2009. júl. 16. 13:16

Úgy kezdtük, hogy nem is tudta hova jön, bekötött szemmel autóztattuk egy darabig, nagy meglepődés és öröm lett a vége, mikor levettük a kötést a szeméről és mindenki ott volt.

Sütöttünk tortát, a tetejére egy nagy fallosz volt kakaóból formázva, és a Falj fel szöveg.

Egy másik csajszi kuki formájú virslis sütit csinált, meg linzer is volt hasonló.

Jégkockatartó is kapható, meg szívószál fallosz formájú.

Csináltunk egy „hazugságvizsgáló” üveget, abból kellett innia, vörösbort vagy bailey’s-t, beskálázzuk:

Az üveg címe: Az igazság, amiért férjhez megyek

A skálán:

Csupán érdekből

Mártír vagyok

Gyereket akarok

Pénzéért megyek hozzá

Ne legyek egyedül

Tetszik a haja

Jó az ágyban

Mert igazán szerelmes vagyok.


Természetesen az utolsó az üveg alján kb 5 cseppnél volt.

67. s700
2009. júl. 16. 13:09

ezeken találhatsz kellékeket:

[link]

[link]

[link]


Itt pedig további ötleteket:

[link]

[link]

[link]

66. s700
2009. júl. 16. 13:02

Másik barátnőmnek is most szerveztem a lánybúcsúját.

Az övét nálunk tartottuk, este pedig elmentünk egy diszkóba.

Oda kapott egy feliratos pólót: elől: Nemsokára férjhez megyek, hátán : De ma még meghívhatsz egy italra.

Meg csináltunk egy fátylat: hajpántra függönyből. Ez volt a fején. De lehet kapni olyan hajpántot is a neten, amik 2 db kis kuki van és akár még világít is.

2009. júl. 6. 18:42
Sziasztok kellene nekem ötletek a lány bucsura játékokra gondolok kérlek irjatok
2009. jún. 29. 17:23

SZIASZTOK!

A legjobb barátnőmnek szervezem a leánybúcsút mondjuk még időben vagyok kellene nekem ötlet hogy smint kéne ezt csinálni várom az ötleteket és nagyon megköszönném ha írnátok nekem !


Minden ötlet érdekel

email cimem:gyongyi47@freemail.hu


Légyszike légyszike segítsetek nekem !!!!!!!!!!!!!

63. s700 (válaszként erre: 61. - Evaka)
2008. aug. 28. 19:12

Köszi, de tényleg elkéstél.

Képzeld tökre hasonlókat kérdeztünk tőle mi is.

Nagyon jókat nevettünk mindenen.

Szerintem ilyeneket akár az esküvőn is be lehet dobni. Jó hangulatot teremt.

Egyébként mivel itt nem nagyon kaptam választ, egy csomót olvasgattam a neten és nagyon jó dolgokat találtam. Mindet meg sem tudtam valósítani, úgyhogy jöhet a következő, majd ott még felhasznáálom a maradékot!

62. evaka
2008. aug. 28. 19:06
most látom hogy már túl is vagytok rajta.. :)
61. evaka (válaszként erre: 57. - S700)
2008. aug. 28. 19:04

Pár kérdés, ha esetleg nincs elég 5leted...

"Hány foga van a kedvesnek?

Mi volt a jele az oviban?

Mikor volt nővel először?

Kedvenc tv csatornája?

Mi a kedvenc filmje?

A leendő férj telefonszáma mobiltelefon nélkül, fejből, még a legkedvesebb kérdések közé tartozik, viszont kanyarójának dátumára csak anyukája emlékszik." most találtam a neten.

60. s700 (válaszként erre: 59. - 87535b9a63)
2008. aug. 26. 20:58

Köszi, már túlvagyunk rajta.

Nagyon jól sikerült a buli. Kérdéssort állítottunk össze a vőlegényről, a jó válaszokért ajándékot kapott. Jó sok hülyeséget vettünk össze. A végén egy esküt kellett tennie, hogy jó feleség lesz, aztán kapott egy diplomát, miszerint oltár elé léphet!

Készítettünk egy tabló szerű képet is, amin mindannyian rajta vagyunk.

Sosem járt még a konyhában, úgyhogy egy lefűzőben mindenki adott néhányreceptet, amit ajánlunk neki, a vőlegény kedvenc kajáját sem hagytuk ki!

Az első lapra keresztszemes hímzéssel írtuk "receptek barátnőidtől" A végére pedig kajaszállító cégek szórólapját szedtük össze "végszükség esetére"

Nagyon meghatódott, nem számított ennyi sok ajándékra, főleg ilyen személyesekre.

Kapott persze ehető bugyit, meg síkosítót, esküvőre kék harisnyakötőt, harisnyát, harisnyatartót. Minden ajándékra írtunk egy vicces szöveget is, ami alapján ki kellett találni mi van benne.

Szerintem senki sem kívánhat ennél jobb lánybúcsút!

2008. aug. 26. 20:32

www.leanybucsukellek.hu

Baromi sok vicces cuccuk van, szét röhögtük magunkat, miközben a barátnőm válogatott a barátnője partyjára.

58. s700 (válaszként erre: 57. - S700)
2008. aug. 20. 10:21

Hát senkinek sincs semmi ötlete?

Ez szörnyű!

57. s700 (válaszként erre: 56. - S700)
2008. aug. 14. 22:32

ajándék ötleteim már vannak.

Van valakinek olyan kérdőíve, amiben a férj ismeretéről lehet kérdezgetni a menyasszonyt?

Nagyon megköszönném!

Ha ide nem tudod betenni, priviben megírom a mélcímem és oda jöhet.

Sürgős lenne, 1 hét van már csak vissza.

Előre is köszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook