Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leánybúcsú szervezés, ötletek! fórum

Leánybúcsú szervezés, ötletek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
116. 204b456479 (válaszként erre: 115. - Csiga4dada)
2010. aug. 28. 21:38
szia! Az enyém úgy volt, hogy kaptam egy levelet, hogy mikor hol kell lennem, ez egy lebuj kocsma volt, a csajok nem voltak ott, de a pultos csaj adott másik levelet, amiben virágnyelven volt leírva, hogy hova kell mennem, onnan megint egy helyre, és a harmadik helyen voltak a csajok, onnan elmentünk egy koktélbárba, ahol kérdéseket tettek fel a férjemmel kapcsolatban, hogy mennyire ismerem, minden jó válaszra kaptam egy kis ajándékot, utána szilvát és petrezselymet kellett árulnom 100Ft-ért vagy pusziért egy tök forgalmas parkban, illetve egy fehér pólót és fátylat adtak rám, amire gyűjtenem kellett srácoktól "akarom" és "nem akarom" feliratokat, hogy akarják-e h férjhez menjek v sem :-) mókás volt, csak hamar abbamaradt, mert Én babát vártam akkor, ezért nem volt buli utána :-)
2010. aug. 28. 21:33
leánybúcsút kéne szerveznem. ha van jó ötletetek légyszi segítsetek nekem. köszi
114. Gubóka
2010. aug. 5. 08:03

sziasztok!


nekem a nővérem leanybucsujat kell megszerveznem, sok jó otletet kaptam innen, köszönöm szépen. Ha valaki tud olyan ötleteket amik józanul is viccesek, vagy nem ivósak annak örülnék, mert ő nem ihat alkoholt.


köszi szépen

113. msandie (válaszként erre: 112. - Müzmüz)
2010. jún. 24. 17:49

Szaisztok!!

Engem is érdekelne a fogadalom szövege, kérlek küldjétek el!ELőre is köszönöm!!

112. müzmüz (válaszként erre: 111. - Szandy12)
2010. jún. 17. 17:07
Húúú, bocsi, rég olvastam már ide. Este megkeresem, és elküldöm ha még nem késő.
2010. jún. 14. 17:29
Sziasztok !Leánybúcsús meghivószöveg érdekelne!Várom tippeiteket!!!!
2010. ápr. 20. 20:47

Sziasztok !

1 hónap múlva lesz a legjobb barátnőm leánybúcsúja amit én szervezek.

Szeretném kérni a segítségeteket bármilyen feladatokkal, ajándékötletekkel.

Már elolvastam ez előző összes hozzászólást,nagyon sokat gyűjtöttem ki :)

Mi egy kis városban lakunk ahol szinte mindenki ismer mindenkit, szóval olyat nem tudunk megcsinálni, hogy puszit kéregetni utcán meg petrezselymet árulni ... egyből menne a pletyka :S

Meg ha írnátok egy forgatókönyvet azt nagyon megköszönném, hogy mi után mi következzen, mikro odaérünk a zárkörűvé tett kis pub-unkba mivel kezdjünk meg mikor jöjjenek a feladatok, az ajándékozás stb...

Jah és hintóval fogunk menni a "lányos"háztól a pubbig :P szerintem jó ötlet ;)


Elóre is Köszönöm


Üdv : Ildike

109. fibusz
2010. ápr. 5. 11:36
Nagyon jó dolgok.Remélem nekem is sikerül majd valami jót. Nagyon szeretném hogy klassz legyen.Ráadásul a lányomnak szervezem.
2010. márc. 16. 11:02

Sziasztok!


Az én lánybúcsúmon is voltak feladatok, teszt a páromról, bekötött szemmel felismerni a fűszereket, banán tenni, ami le volt öntve sűrített tejjel... A végén pedig fogadalmat kellett tennem. Már nem tudom a szövegét, de ha érdekel megnézem, mert egy szép emléklapon van. Ja kaptam egy kókuszos tortát, amit barátnőm készített, és ... alapka volt, illetve ugyanolyan alakú gumicukrot:-)


Egy aranyos feladat: egy üveg ital, leszeditek a cimkét, és üvegfestékkel írtok rá szintjelzőket. A kérdés, miért mész hozzá? A válaszok fentről haladva lefelé: mert van pénze, van kocsija, nincs más... és lagallul: mert igazán szeretem. Addig kell leinni, ahol az igazság van:-)

107. v.kler (válaszként erre: 106. - 84882672dc)
2010. márc. 16. 07:23

Szia!


Nekem van pár ötletem! Olyan dolgok ezek, amit az én leánybúcsúmra szerveztek a barátnőim, és amik nekem nagyon tetszettek.

- Kaptam egy pólót, amin a következő felirat volt: Szingli többet nem leszek, jövőhéten férjhez megyek! Ezt egész este viselnem kellett (egyik szórakozóhelyről a másikra mentünk)


Voltak feladatok, amit el kellett végeznem:

- kaptam egy noteszt, és össze kellett gyüjtenem 10 jókívánságot idegen emberektől.

- Voltak kvízkédések, ami a párommal kapcsolatosak voltak.

- Az egyik szórakozóhelyen fel kellett mennem a dj-pultba, és ott felolvasnom egy szöveget, hogy én egy nagyon jó feleség leszek.


Ezek voltak a legemlékezetesebb dolgok, de ha gondolod, még felelevenítek párat! :-)

106. 84882672dc (válaszként erre: 104. - Bared)
2010. márc. 16. 07:05
Nekem a kettő közti hatáon kellene megmaradnom...:)) szóval ne legyen unalmas, de ne is csapjon át egy orgiába :)))))
105. 84882672dc (válaszként erre: 103. - Fibusz)
2010. márc. 16. 07:04
Hello...Én is :))
104. bared
2010. márc. 16. 00:57
ízléses, vagy vad?))
103. fibusz
2010. márc. 16. 00:42
Leánybúcsút szeretnék rendezni, nagyon várom az olcsó,praktikus ,klassz ötleteket a témával kapcsolatban.
102. vmesi
2010. jan. 13. 16:33
Sziasztok! A barátnőnket egy finom érzéki masszázzsal szeretnénk meglepni leánybúcsúja alkalmából! Nem szükséges erotikus masszázs, de azért legyen benne tűz :):):) Tud valaki segíteni, hogy kit érdemes ilyen ügyben keresni? (hozzáértő szakemberre gondolok :) )
101. Vigyorex6 (válaszként erre: 100. - Vov)
2009. szept. 8. 20:46
Úgy írd be, hogy ünnepek áruháza.
100. vov
2009. szept. 8. 19:56

Sziasztok!


Mi jövőhétr szervezünk lánybúcsút. Van sok jó ötlet, de abban tudnátok segíteni, hogy a világítós hajpántot csak a netn lehet vajon megrendelni?

Láttam lentebb, hogy a vki írta a Bécsi út 67. -et, de a google nem adott ki semmit erre....

Előre is köszi

99. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 98. - Vigyorex6)
2009. szept. 7. 16:17

na azért csak összeállt a dolog :)

meg kitaláltam azt is, hogy lesz sok sok sok lufi :)

és elrejtünk bennük feladatok és meg kell keresni és teljesíteni, de sok olyan lesz ami "utcai" feladat, és majd kihúzza hogy mikor mit csináljon.

szivatós feladatokhoz esetleg jöhetnek tanácsok, csak ne túl durvák mert picit pirulós fajta :)

98. Vigyorex6 (válaszként erre: 97. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 7. 16:10

Pfff.... :))))

Királyság!!!

97. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 96. - Vigyorex6)
2009. szept. 7. 16:03

igen megyünk :)

nyugatihoz, jó forgalmas ;)

96. Vigyorex6 (válaszként erre: 95. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 7. 15:50
A fejdísz király ötlet, depláne, ha még valami szórakozóhelyre is kiruccantok!!!! :))))
2009. szept. 7. 15:18

sziasztok, köszi Nektek a jó tippeket és ha nem köszönöm meg azonnal akkor nem azért mert bunkó vagyok, hanem mert elfelejtem....


kéééééépzeljétek, lesznek fiúk :) táncos fiúk :)

no nem profik, csoporttársaim :)

meg lesz neki lánybúcsús szalag, meg a barátnőm kitalálta legyen mindenkinek kisördögös fejdísz, neki meg angyalkás glória fejdísz. fog petrezselmyet árulni, meg lesz játék uborkával meg banánnal :))))))))))))

94. s700 (válaszként erre: 89. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 7. 08:33

Szia!

Mi pólóra nyomtattattunk szöveget. Rengeteg helyen lehet már ilyeneket csináltatni. Mi csak a menyasszonynak: elejére: Nemsokára férjhez megyek, hátára: de ma még meghívhatsz egy italra. És mindezt neonos festékkel, így a dizsiben világított a felirata. De mindenkinek csináltathattok, találj ki valami jó szöveget....

93. Vigyorex6 (válaszként erre: 92. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 6. 17:31

Tessék ám írni Neked is, hogy milyen volt a buli :)))))

Érezzétek magatokat nagyon jól!!! Ha szükséged van segítségre, akkor szólj!

2009. szept. 6. 12:38

dejó:)

kösziiii :)

91. Vigyorex6 (válaszként erre: 89. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 6. 12:26

Szépségkirálynős egyenszalag neki sold felireattal, nektek pedig for sale-el, vagy egyenpóló, a menyasszonynak más színű. Neki akár a vőlegény arcképét is rálehet vasaltatni, stintén ezel a felitattal, vagy elkelt és a többi eladó sorban. Esetleg elment az eszem, jövő héten (2hét múlva) férjhez megyek.

Budapest, Bécsi út 267->partykellék bolt

Ünnepek áruháza a neve. Minden van ami egy lánybúcsúhoz kell!!!

2009. szept. 6. 12:22

én 2 hónapja voltam a barátnöm leánybúcsúztatóján.

nekünk mindenkinek akik ott voltak volt ilyen szépségkiráynös szalag ráirva a dátum éshogy leánybúcsú.

erre kellett irni személyreszóló üzenetet myjd.

neki meg volt egy rózsaszin felsöje ,aminek az elején az volt férjhez megyek,hátátra férjhez mentem.

voltak kis drappáns ajándékok amiket egy dobozba rejtettünk el nwki és volt sok jó feladat.

89. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 88. - Vigyorex6)
2009. szept. 6. 12:17
igazából még ahhoz szeretnék ötleteket, hogy milyen "egyen viselet" lehetne jó? arra gondolok, hogy mivel csak 5-6-an leszünk, hogy mindenkin lenne paróka vagy ugyanolyan kalap... eddig ezek jutottak eszembe... :)
88. Vigyorex6 (válaszként erre: 85. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 6. 10:18
Hát...ez a téma már egyveleg, mert ha a lánybúcsúval indít valaki új témát, akkor ide átraknak mindenkit.
87. Vigyorex6 (válaszként erre: 83. - S700)
2009. szept. 6. 10:13

Megvolt a buli múlt szombaton. Keddre tettem túl magam rajta :). A mennyasszony nagyon jól állta a sarat. Megírta a kis versikéjét és felhívott egy pasast, aki nagyon pozitív személy volt, meghallgatta az irományt és sok boldogságot kívánt nekik. Eladta az összes petrezselymet és több jókívánságot gyűjtött, mint ami a limit volt (kocsmákban, autósoktól, akiket lestoppolt+egy-két kedves szomszédtól-ők voltak a bemelegítés). Reggel 7-kor vonszoltuk a kis fenekünket haza. 17h-kor kezdődött grillezéssel, ajándék átadással és kb.éjjel 2-től összevont duhajkodás lett a legénybúcsúval. Megérte ennyit dolgozni, azt hiszem a barátnőmmel még közelebb kerültünk egymáshoz, az anyukája megköszönte, hogy ilyen felejthetetlen lánybúcsúja volt a csemetéjének, és mondta, hogy tudja, hogy mi garancia vagyunk arra, hogy a lagzi minimum ilyen fergeteges lesz. Remélem...

A fotók amiket készítettünk, magukért beszélnek. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook