Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Le vannak tiltva a hirdetések a böngészőmben, hogy tudom beállítani, hogy újra látsszanak? fórum

Le vannak tiltva a hirdetések a böngészőmben, hogy tudom beállítani, hogy újra látsszanak? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 19. 08:27
A vírusirtó az outpost security suite volt és a tüzfala blokkolta a hírdetéseket.
21. Skar
2009. szept. 18. 23:37

;)))

Ez nem rossz! Elárulod, melyik vírusírtó okozta a gubancot?


Azt javaslom hogy ezt használd, egy csomó szemetet blokkol, ezzel gyorsabb lesz a neted, de te szabályozhatod, mennyire legyen szigorú:

[link]

20. Lady Blakeney (válaszként erre: 19. - Skar)
2009. szept. 18. 17:56
Mire az üzeneted elolvastam, arra már készen is vagyunk az újratelepítéssel. Ráadásul a problémát meg sem oldotta. Sose jönnél rá mi volt a gond! A vírusírtó blokkolta a dolgokat. A páromnak eszébe jutott, hogy néhány nappal ezelőtt új vírusírtót tett fel, és kb. azóta van ez a probléma. Most lecserélte a bűnöst, és magától helyreállt a régi rend. Ezek szerint mégsem ő állított el valamit a gépen. Hogy mik vannak!
19. Skar (válaszként erre: 18. - Lady Blakeney)
2009. szept. 18. 09:00

Juj, várj, szerintem első körben elég a böngészőt újratelepíteni: de akkor irts ki mindent, ami vele kapcsolatos, mert fene jó a róka emlékezete előző életeire. :)

Hoppá, most jut eszembe, itt kérdezz:

[link]

Lócsemege olvtárs nekem is sokat segített már, és más okos emberek is járnak arra. :)

18. Lady Blakeney (válaszként erre: 17. - Skar)
2009. szept. 18. 07:23

Szia!

Nem kell, hogy felhívjam a páromat, mert fogalma sincs, hogy mit állított be. Ő próbálja már a harmadik napja megoldani a dolgot.

Ezt a piros kört, amit kérdezel, nem látom.

Egyébként úgy döntött, hogy ma délelőtt teljesen újratelepíti a gépet, ezzel remélem végleg megoldódik a dolog.

Köszi, hogy próbálsz segíteni.

17. Skar
2009. szept. 18. 06:04

Azért kérdeztem, mert ha FF, akkor adblock plus-szal szokták blokkolni az ilyesmit, de akkor egy 'Ad' jelzés sem marad a bannerek után, úgy eltűnik. Nem tudsz rácsörögni a párodra, hogy mesélje el szépen, mit csinált? :) Vagy már megoldódott?


Látsz a keresőmezőtől jobbra egy piros alapon ABP felíratú kört?

16. Lady Blakeney (válaszként erre: 15. - Skar)
2009. szept. 18. 05:07
Mozilla Firefox
15. Skar
2009. szept. 17. 22:57
Milyen böngészőt használsz?
2009. szept. 16. 14:26

Köszi, hogy ennyire próbálsz segíteni, nagyon aranyos vagy!

Én konkrétan most a startlapon néztem, mert ott is hiányzik a tetején a hirdetés, de ilyen címet nem találtam amit írtál!?Végig néztem az összes címet, ami megjelent a listában, egyiknél sem volt a pipa ott a blokkolásnál!

2009. szept. 16. 14:13
A Médiában van egy olyan hogy képek blokkolása a googleadsong doubleclick.net helyről ide nem kellenek zöld pipák.Minden egyes képnél ki kell törölni.
2009. szept. 16. 13:55

Köszi a segítséget, de sajnos a problémám továbbra is fennáll, pedig az összes engedélynél, az engedélyezést állítottam be!

Keresgélek tovább!

2009. szept. 16. 13:41
Akkor rá mész a hirdetésekre ahol szoktak lenni majd jobb egér gombot meg nyomod egyszer fel jön hogy oldal adatainak megjelenítése.Arra rá mész rá kattintasz majd be jön hogy oldal adatai.Ott rá mész a médiára ott be jön hogy milyen hirdetések találhatók.Egyesével meg tudod nézni van egy olyan alul hogy képek blokkolása zölddel ki van pipálva rá kattintasz hogy ne legyen ott.Majd engedélyek fent,ott a pipáknak az engedélyeknél ki kell pipázni és minden hirdetés látható lesz.Ha esetleg nem érthető akkor akár telefonon is meg beszélhetjük.
2009. szept. 16. 13:33
Egy-két hírdetés látszik, de a zöme nem!
2009. szept. 16. 13:31
Jelenleg akkor egyetlen egy hirdetés sem látszik?
2009. szept. 16. 13:31
tehát egy kicsit hosszú lesz.
2009. szept. 16. 13:30
Igen, írhatod.
2009. szept. 16. 13:28
Bocsika most én nem voltam itt vagy?
2009. szept. 16. 12:44
Bocsi már itt is vagyok.
2009. szept. 16. 12:27
Itt vagy?
2009. szept. 16. 12:21
Ha gondolod én segíthetek.
2009. szept. 16. 12:06

A párom néhány hete beállította valahol a gépen, hogy az internetes oldalakon ne jelenjenek meg a bannerek /ha jól tudom ez a nevük/. A helyükön csak ez a felirat látható: [AD]

Hagy lehetséges visszaállítani őket?

2009. szept. 16. 12:04
Profi számítógépkezelők segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook