Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » LCCI szaknyelvi nyelvvizsga fórum

LCCI szaknyelvi nyelvvizsga (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
427. B.P:
2013. júl. 29. 15:32

Sziasztok! Na kinek hogy ment?:)

Nekem az írásbeli pipa, de sajna a szóbelim csak 56 pontos lett, szerintetek érdemes fellebbezni??

426. Kira88 (válaszként erre: 425. - Barbuskacska)
2013. júl. 25. 18:48
A Facebook-téma szerintem nagyon jó amúgy LCCI-n, mert kb. mindenki tud róla beszélni, nem egy olyan elvont dolog, mint a paperless office meg hasonlók.
2013. júl. 3. 11:46

Én sikeresen belehúztam a facebook témába.:) Csodás volt... Általánosságban volt szó magáról az oldalról, személyes tapasztalataimról, véleményemről, majd a reklámozásra kellett áttérnem az oldalon és a cégek reklámozására a facebookon.

Szituáció volt a zavaróbb. Ott pedig online tanítás volt a cél gyerekek számára, chat szobán keresztül.

424. Manci22
2013. jún. 30. 09:44

Sziasztok,


Én a paperless office-t húztam. Miért előnyös, hogyan változik az ügyféllel való kommunikáció ( itt arra voltak kíváncsiak, hogy mail-en, skypon) Valóban tudnak e költséget csökkenteni a cégek. A szitu: meg kell győzni a főnököt, hogy a katalógusokat e-mailen küldjük és ne nyomtatott formában postán. Pesten voltam. Nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak.

Mások a:

- Quality of service -es volt: mindig a vendégnek van e igaza, borravalót szoktam-e adni és milyen rossz/jó tapasztalataim vannak a kiszolgálást illetően. A szitu a laundry service-es volt. (kiégették az ingét a mosodában, holnap meeting van, kell neki tiszta ing, de a boltok már zárva)

- Business tourism: face-to face meeting, miben más mint az egyéni utazás. Szitu: megérkezel egy szállodába, és holnap meetinget tartasz, kell projektor, snack, innivaló, wifi... stb.

- A nagy multik miért mennek fejlődő országokba? Előnye, hátránya.

- Educational. Milyen tanfolyamok kellenek a carrieredhez, mit tanultál a munkád során. Ez inkább volt személyes téma.

2013. jún. 29. 22:05

Szolnokon, és Budapesten milyen szóbeli tételek voltak a tegnapi vizsgán?

Írásbelin milyen témájú iratok voltak? :) Fontos lenne, mert úgy készülök rá :)

422. Shanox
2013. jún. 27. 13:43
Minden társamnak sok sikert a holnapi nyelvvizsgához!
2013. jún. 15. 07:44

Írásbelihez hasznos lehet:


[link]

420. Shanox
2013. jún. 14. 16:17

Listening gyakorláshoz:

[link]

2013. jún. 9. 19:35

Sziasztok, én is juniusban megyek vizsgázni, és arra gondoltam, hogy páran akik még úgyszint Pesten vizsgáznak összefuthatnánk tanulni pár alakalommal a vizsga elött. Lehet jobban megmaradna mindenkiben az anyag ha együtt átbeszélnénk őket, ki mit gondol az adott témáról...

Esetleg találkozhatnánk a kálvini szabó ervinben, vagy vhol egy kávézóban, egy két órára, ahogy jön...

??

418. Shanox
2013. jún. 9. 10:01
Najó ez hülyeség, lehet csak próbálom a reményt keresni :D
417. Shanox
2013. jún. 8. 11:46
Magyarul én úgy fogtam fel, hogyha magnó 40%, irányított beszélgetés 40%, szituáció is 40% akkor kapok egy Szóbelit 60%-kal?
416. Shanox (válaszként erre: 415. - Barbuskacska)
2013. jún. 8. 11:40

Ezt olvastam:


"10. Az értékelés az angliai központban történik. Eredményeket a vizsgaközpont 30 napon belül közöl. Az értékelés Pass with Distinction (75%), Pass with Merit (60%), Pass (50%) vagy Fail megnevezésből állhat. Magyar bizonyítvány minimum 60% eredménytől adható abban az esetben, ha a vizsgázó az egyes vizsgaegységekben külön-külön is elérte a minimum 40 %-ot. A magyar állami bizonyítvány lehet komplex, írásbeli vagy szóbeli. Az írásbeli és a szóbeli vizsgarész külön is letehető. Részeredmény (például magnóteszt) nem vihető át a következő vizsgaidőszakra. Az angliai vizsgaközpont nemzetközi oklevelet 50%-tól ad ki. Ez lehet komplex, írásbeli vagy szóbeli bizonyítvány."

415. barbuskacska (válaszként erre: 414. - Shanox)
2013. jún. 6. 15:55
Szerintem nem igaz, nem is tapasztaltam ilyet, akkor már meg kellene, hogy legyen a vizsgám.:)
414. Shanox
2013. jún. 6. 10:41

Valóban igaz, ha elérem mindneből a 40%-ot (írásbeli, szóbeli, magnó) akkor már kapok egy C-t?


Mert, ha külön külön csinálom írásbeli-szóbeli, akkor meg 61-61% kell.

413. Kira88
2013. máj. 28. 17:48

Üzleti angol nyelv oktatójaként(is)tevékenykedem, szívesen adok tanácsot, ötletet, felkészülési tippet bárkinek. LCCI-ben is sok tapasztalatom van.


Írjatok privát üzenetet, esetleg adok email címet is.


Sikeres felkészülést mindenkinek!

412. Fibcsi
2013. máj. 27. 22:03

Sziasztok! Hétfőn fogok vizsgázni tudnátok küldeni valamilyen gyakorló anyagot?? Esetleg van valakinek kidolgozva szobeli tetel?? Email címem :fibcsi@freemail.hu

Elore is koszonom a segítséget !!

411. manitam (válaszként erre: 407. - Gizmo1)
2013. máj. 21. 12:37

Sziasztok!


Gratulálok Gizmo :) Nekem is sikerült az írásbeli, sajnos a szóbeliről lemaradtam 3%-al..szerintetek érdemes lehet megfellebbezni?


Gizmo, a felkészítő tanárodról írnál némi infót?


Köszönöm!!

410. gizmo1 (válaszként erre: 409. - Melcsee23)
2013. máj. 20. 20:59

Holnap teszik kozze elmeletileg , de szerencsere felvettek a telefont ma ahol vizsgaztam es kedves volt a Godsave Krisztina, mert megnezte nekem az eredmenyt.

Koszonom szepen!! Remeljuk neked is sikerult!!!

409. Melcsee23 (válaszként erre: 407. - Gizmo1)
2013. máj. 20. 14:30
Gratulálok! Már fent vannak az eredmények? Mert én sem értesítőt nem kaptam róla, de a honlapon sincs nekem semmi.
408. gizmo1
2013. máj. 20. 14:15

Velemenyem szerint amit en nagyon hasznosnak talaltam az elozo evek vizsgafeladatai.

Szivesen segitek barkinek aki valamilyen infot szeretne a vizsgaval kapcsolatban.

407. gizmo1
2013. máj. 20. 13:08

Sikerult az irasbeli vizsgam is!!!!!! Nagyon orulok, koszonom az informaciokat, amit itt a forumon talaltam.

Ha esetleg felkeszito tanart kerestek nyugodt tiszta szivvel tudom ajanlani, aki nekem segitett. Mindenkinek kitartast a vizsgakra!!

406. barbuskacska (válaszként erre: 405. - Shanox)
2013. máj. 17. 08:16
Én úgy gondolom, hogy ahol vizsgáztál, ott is meg tudnák mondani esetleg, vagy pedig a pesti LCCI központban biztosan... én ezen a 2 helyen próbálkoznék. Illetve én az eredményről mindig emailben értesültem, szóval ott meg kellene tudnod nézni, ha nem törölted.
405. Shanox
2013. máj. 15. 13:27

Mit tehetek szerintetetk, ha elfelejtettem az írásbeliről hozott pontomat? (csak a százalékra emlékszek, viszont a részvizsga pontjait kell megadni)

Ki lehet valahol ezt deríteni?

2013. máj. 12. 21:01

Sziasztok!

Szeretném eladni a könyveimet, amiből felkészültem. Nekem nagyon hasznosak voltak és nagyon jó állapotban vannak, csak ceruzával írtam beléjük.


LCCI English for Business Level 2 Testbuilder + CD

How to Pass English for Business Level 2


Ha valakit érdekel, akkor a következő e-mail címen elérhet: hortobagyiedi@indamail.hu

403. manitam
2013. ápr. 26. 11:08

Nos, én is voltam most, egy kis tapasztalat neketek! :D


A szóbelin a Business Tourism téma volt, a 4-5 csillagos hotelek jelentősége, a repülőn az első osztályon való utazás fontossága, miben különbözik az üzleti út a szokásos nyaralástól, és hogy melyik a jobb a face-to-face meeting vagy a videokonferencia.


A roleplay pedig arról szólt, hogy megérkeztem a hotelba, ahol másnap meetinget fogok tartani, kérnem kellett snacket és italokat, felszererlést a meetinghez, és hogy állítsanak ki számlát a cég nevére, hogy le tudjam írni a költségeket.

402. manitam (válaszként erre: 394. - Böbi1127)
2013. ápr. 26. 11:07

Kedves Böbi!


Ezek a belépéshez szükséges adatok:


lcci.oral

hopetopass


Tehát nem kell a @gmail.com!! Remélem így már menni fog!! :)

2013. ápr. 21. 14:24
Sziasztok, Én juniusban megyek vizsgázni, azt szeretném kérdezni, hogy elküldenétek nekem is légyszi az anyagot, hatalmas segítség lenne, mert nagyon parázom már most, pedig még van két hónap. Ezer köszönet, vherona@gmail.com
400. barbuskacska (válaszként erre: 398. - 12be293fc1)
2013. ápr. 20. 00:01
Én ma voltam. Hotelekről húztam tételt, hogy mik a tapasztalataim róluk, általában emberek hova mennek, miért. Hotelekkel kapcsolatban van e vmi rossz v jó tapasztalatom. Igaz e a hoteleknél a "mindig a vendégnek van igaza" jelmondat, ilyenek... Szitu pedig a ruhatisztítós volt, annyi különbséggel, hogy én voltam a manager és nekem kellett megoldanom a problémát.
399. barbuskacska (válaszként erre: 396. - Kkkj)
2013. ápr. 19. 23:59
Köszönöm a segítséged kkkj. Manitam feltette közösre 21től a track-eket, amik hiányoztak, így már stimmel nálam is minden.:)
2013. ápr. 19. 20:39
Volt valaki ma vizsgázni? Tapasztalatok?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook