Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » LCCI szaknyelvi nyelvvizsga fórum

LCCI szaknyelvi nyelvvizsga (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
517. Huba
2014. jún. 27. 18:47

Sziasztok!

Ma voltam vizsgázni itt Pesten, nagyon segítékészek voltak, ha nem sikerül, azt csak magamnak köszönhetem.

A téma: milyen tulajdonságokkal rendelkezik egy jó sales person és milyenekkel a rossz... a szituáció.....egy utazási iroda dolgozója vagyok, mit ajánlanék egy iskolai kirándulásnak, kevés pénzből......

Magyarul nagyon jót húztam, viszont nagyon elizgultam....az a javaslatom, hogy ne magoljatok be mindenféle üzleti fogalmakat ahogy én tettem, hanem csináljatok sok sok szituációt, mindeféle kicsit is üzleti témában.....holnap lesz a magnó és az írásbeli, szurkoljatok :)

516. Anna1020 (válaszként erre: 457. - Bogyó72)
2014. jún. 20. 10:47

Szia!


Nekem áttudnád küldeni?

email címem: csaszaranna@gmail.com

2014. jún. 20. 10:44

Sziasztok!


Valaki át tudná küldeni LCCI B2es kidolgozását szóbeli nyelvizsgára?

Illetve nincs meg a How to pass... könyv pdf-ben?

Ha lennél olyan kedves átküldenéd emailba: csaszaranna@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm előre is! :)

2014. jún. 15. 16:39

Sziasztok!

Valaki nem tudja milyen téma és szituáció volt az áprilisi szóbeli vizsgán?

Előre is köszönöm!

513. Ginga
2014. jún. 13. 08:10
Sziasztok! Volt már, aki megcsinálta a szegediek ( [link] skype-os tanfolyamát? Ha igen, elégedett volt velük?
512. Ginga (válaszként erre: 511. - Krisna108)
2014. jún. 13. 07:21
Szia Krisna108! Sajnos nem jött össze a szervezésem, úgyhogy nincs facebook csoport :(
511. Krisna108 (válaszként erre: 510. - Ginga)
2014. máj. 29. 22:02
Sziaa Ginga! Be tudnád linkelni a csoportot, mert nem találom :(
510. Ginga
2014. máj. 19. 22:00
Létrehoztam facebookon egy LCCI EXAM nevű csoportot. Ha van kedvetek, csatlakozzatok. Esetleg van már egy csoport? Eddig nem találtam. Kinga
509. hoppe
2014. ápr. 1. 13:11

Sziasztok.

Van valakinek kidolgozása LCCI B2es szóbeli nyelvizsgára? Ha igen, lenne olyan kedves, hogy átküldje e-mailba? Nagyon szépen megkérem :) Nemsokára kell menjek vizsgázni és jól jönne egy kis segítség.

Köszönöm előre is és mindenkinek szép napot kívánok.

Az e-mail cím: andras.nomy@freemail.hu

508. sutroz (válaszként erre: 399. - Barbuskacska)
2014. márc. 29. 22:10

Barbuskacska,


át tudnád nekem is küldeni a trackeket 1-20-ig? a közös levelezésben nem találtam meg sajnos.


sutroz@gmail.com


Köszönöm előre is.


R

507. h-marti
2014. márc. 19. 20:30
Sziasztok! Én még egyelőre csak gondolkodom ezen a vizsgán, nagyjából ősszel mennék valamelyik üzletire. Egyelőre ezzel szimpatizálok, viszont a hallás utáni szövegértéstől tartok, hogy itt csak 1x lehet (középfokon) hallgatni. Milyen tapasztalataitok vannak, milyenek a hallásértés feladatok vizsgán?
506. bannamarika (válaszként erre: 505. - Bannamarika)
2014. márc. 16. 21:50
Bocsi, lemaradt a levél fele, szóval, ha van olyan aki már Miskolcon vizsgázott, szeretnék kérni tapasztalatot. Milyenek voltak a vizsgáztatók, stb. Előre is köszi :)
2014. márc. 16. 21:47

Sziasztok!


Jön valaki áprilisban Miskolcra LCCI nyelvvizsgára?


Vagy ha van itt olyan aki Miskolcon már vizsgázott ta

2014. márc. 11. 16:03

Sziasztok!


Van valakinek szituációkra bármilyen kidolgozása?Esetleg LCCI Testbuilder könyv? Megvenném!

503. Viragocska89 (válaszként erre: 494. - Viragocska89)
2014. márc. 9. 16:13

Sziasztok!


Az általam hirdetett angol könyveket, már eladtam. De nem tudom törölni a kiírásom.

Sok sikert mindenkinek a vizsgához! :-)

502. KIlona (válaszként erre: 500. - Chris89)
2014. márc. 2. 21:23
Szia! Nem új témakörök. A paperless office és a facebook például a communication and the media-n belül vannak. Amit a vizsgán adnak, az nem maga az a téma, ahogyan a syllabus-ban szerepel, hanem azon belül kell konkrétan beszélni valamiről, általában eléggé hétköznapi dolgokról.
501. XHoneyX
2014. márc. 2. 14:43

Sziasztok!

Ti mennyit tanultatok?

Most kezdek egy 5hetes tanfolyamt a Business Schoolban (40óra) nem tudom merjek-e áprilisban vizsgázni.

32000a vizsgadíjra rengeteg.

Vagy menjek csak írásbelire és utána szóbeli.


Ti mennyit tanultatok?


How to pass fent a közös gmailen amit lentebb írtak.

500. chris89
2014. febr. 27. 12:55

Sziasztok!


Keresném a How to pass könyvet (b2). Valakinek megvan esetleg pdf-ben?


Kidolgozott tételeket tudna valaki esetleg küldeni?


Most olvastam a fórumban, hogy van facebook, meg paperless office téma? ezek új témakörök? vagy vmelyik helyett vannak? Mert a vizsga leírásában nem találtam ilyet az lcci oldalán.

előre is nagyon köszi

499. Alexa16 (válaszként erre: 497. - KIlona)
2014. febr. 27. 12:24
Szia, list volt.
498. KIlona (válaszként erre: 495. - Anide_77)
2014. febr. 25. 22:49
Van Szolnokon jelenleg felkészítő tanfolyam.
497. KIlona
2014. febr. 25. 22:48

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy a februári LCCI nyelvvizsgán mi volt a harmadik írásbeli feladat? List vagy valami más? És, hogy a levél nehéznek tűnt-e? Köszi!

496. wiccky
2014. febr. 21. 14:41

Sziasztok!


Felsőfokú írásbeli LCCI nyelvvizsgára készülük, áprilisban vagy a következő időpontban mennék. Szeretnék nyelvvizsgafelkészítő tanfolyamra menni, de sajnos felsőfokot nem indítanak sehol, mert nincs rá elég érdeklődő. :( Így maradt az egyéni felkészülés. Szeretnék érdeklődni, hogy nincs-e meg valakinek pdf-ben vagy rendes könyvként a LEVEL 3 Testbuilder meg a How to Pass? Megvásárolnám. Esetleg nem készül valaki szintén? Vagy nincs valakinek akármilyen felkészítő anyaga?

Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. febr. 21. 09:40
Sziasztok!Tud valaki Szolnokon felkészítő tanárt? az írásbelim már megvan csak szóbelire kellene.
2014. febr. 17. 20:24

Sziasztok!


Angol középfokű nyelvvizsgára van eladó felkészítő anyagom.


Könyvek:

LCCI Testbuilder 2 könyv (ÚJ)

How to pass English (fényámásolva, spirálozva)


Illetve még vannak egyéb anyagaim és kidolgozott tételeim a vizsgához.


Akit érdekel, írjon privát üzenetet az eszti-csaj@freemail.hu címre.

2014. febr. 17. 18:15

Sziasztok!

Én voltam februárban LCCI nyelvvizsgázni, gondoltam megosztom a tapasztalatokat. 6-os tételt húztam ami a kommunikáció (elvileg) gyakorlatilag a tételem a paperless office volt, a szituációm pedig az volt, hogy győzzem meg a főnökömet, hogy a cégnek szüksége van weboldalra. Kommunikáció szóba se került :( Szolnokon voltam, egyébként nagyon segítőkész volt a vizsgáztató. Szívesen fogadom más tapasztalatait is! Előre is köszi.

492. BJ83
2014. febr. 14. 09:29

Sziasztok!

Tudnátok segíteni az alábbi könyveket keresném lehetőleg pdf formátumban.

1. How to Pass, English for Business, Level 2

2. Mark Powell: In-Company, Intermediate Student's Book, Second Edition (MacMillan kiadó,2009)

Ha lehetne még a mai napon küldje már el akinek esetleg megvan asumi83@freemail.hu emailcimre. Előre is köszönöm.

Ha nincsen akkor a könyv is érdekelne használtan ha v.ki eladná. Köszi szép napot mindenkinek! :D

491. BJ83 (válaszként erre: 457. - Bogyó72)
2014. febr. 14. 09:26

Szia!

Megkérhetnélek, hogy az említett pdf-et átküldenéd a sumi83@freemail.hu emailcímre.

Előre is köszönöm!

490. Effendi
2014. febr. 10. 09:10
Sziasztok! Tegnap ráakadtam erre a fórumra és regisztráltam mert úgy gondolom hasznos információhoz juthatok. Hasonló cipőben vagyok én is hisz én is LCCI nyelvvizsgára készülök és áprilisban megyek. Szükségem lenne pár információra, hogy mik a tapasztalatok a szóbeli részével. Mennyire húzós. Úgy minden ami a szóbelivel kapcsolatos. Én ettől tartok a legjobban. Írásbelitől annyira nem mert már egyszer megpróbáltam. Tudna valaki ellátni egy kis információval. Bármilyen segítséget választ, nagyon szívesen fogadok és nagyon köszönöm előre is a segítségeteket! Üdvözlettel: Gábor
2014. febr. 5. 17:00

Sziasztok! Szegedre jon vki a hetvegen?

Ha igen, irjon nekem nyugodtan egy kis eszmecserére :)

488. csnixi
2014. jan. 26. 15:53
Katedrába jön valaki vizsgázni? :) Mert én most februárban oda megyek. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook