Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » LCCI szaknyelvi nyelvvizsga fórum

LCCI szaknyelvi nyelvvizsga (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. okt. 18. 09:48

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy a lcci.oral@gmail.com cím még él, ha igen akkor mi a jelszó? :)


Köszönöm!

2022. máj. 30. 15:25

Sziasztok!


egy hónap múlva nyelvvizsgázok, de nem találok gyakorló feladatokat.

Átudnátok kérlek küldeni a nálatok meglévő feldatokat?


Köszönöm!

605. temi86
2019. okt. 13. 09:48

Sziasztok,


kismamaként most megyek másodszorra novemberben, mert szeptemberben csak néhány ponton múlt a vizsga:-(

Segítségetek szeretném kérni, hogy most meglegyen.

Bármilyen anyag, szöveg érdekelne mind az írásbelihez, mind a szóbelihez.

temi862@gmail.com


Előre is köszönöm a segítséget!

2019. szept. 26. 21:14

Sziasztok!


Nagy szükségem lenne a LCCI English for Business Level 2 Testbuilder című könyvre elektronikus formátumban. Megköszönném, ha valaki el tudná nekem küldeni. Cserébe én is tudok felkészítő könyvet küldeni.


Email: fig8fm@gmail.com

603. viviennagy (válaszként erre: 603. - Szabtim)
2019. máj. 16. 07:30

Szia!

Engem érdekelne az írásbeli segéd anyagai.

2017. ápr. 20. 10:04

Hi,

Tudja valaki a lcci.oral@gmail.com új jelszavát?

A Hopetopass megváltozott. Nagyon fontos, segítsetek, légyszi.

601. Kitti50
2016. nov. 20. 10:30

Sziasztok!


Az alábbi linken találtok régi, 2002-2009 közötti teszteket minden szinten:


[link]

2016. nov. 17. 10:57

Sziasztok!


Tudja valaki, hogy mi a jelenlegi jelszó a közös emailhez?

A Hopetopass-t nekem nem fogadja el. :/


Előre is kösziiii! :)

599. na.ritu
2016. okt. 5. 14:24

Sziasztok!


Most kezdtem felkészülni a nyelvvizsgára, jövőre diplomázom és szükségem van egy szakmai nyelvvizsgára. Akinek megvan a LCCI English for Business Level 2 Testbuilder könyv, megéri megvenni? Elég drága és nem tudom milyen feladatok vannak benne, érdemes-e rá ennyi pénzt áldozni, vagy elég a How to pass english for business könyv? Előre is köszönöm a választ!


Köszi


Rita

2016. szept. 16. 17:26

Sziasztok!


Novemberben megyek középfokú írásbelire. Sokan írtátok hogy érdemes a korábbi vizsgafeladatokat gyakorolni. Eltudná valaki küldeni, vagy megtudnátok mondani hol találom ezeket?

Illetve minden felkészülést segítő anyagot szívesen fogadok: foldiflora94@gmail.com


Köszönöm szépen!

597. Ginga
2016. szept. 7. 12:34

Sziasztok!


Facebookon létrehoztam egy csoportot: Lcci.passexam néven. Oda is tudtok anyagokat feltölteni.

596. dia9109
2016. aug. 23. 11:04

Sziasztok! Én is szeretnék felkészítő anyagokat kérni a vizsgához, ha valakinek lenne, szívesen veszem őket! :)

Sajnos a közös e-mail címen nem találtam semmit, esetleg ha valaki letöltötte az ott talált anyagokat, elküldené nekem? Vagy hol találom meg őket? Előre is köszönöm!

illesdia91@gmail.com

595. Evike90
2016. jún. 29. 17:56

Sziasztok,


En tavaly voltam a C1 szobeli vizsgan es most szeretnem az irasbeli reszet is megcsinalni. Esetleg valakinek van tapasztalata a C1 szintu irasbeli vizsgaval kapcsolatban? En a szobeli resz anyagaval tudnam viszonozni a segitseget. sz.evike90@gmail.com

Koszonom

Evi

2016. máj. 18. 17:15
Sziasztok! Még anno jó pár hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy ha sikerül akkor 17 éves fejjel megcsinálnom ezt a nyelvvizsgát, akkor leirom ide az észrevételeimet, tapasztalataimat. Külön-külön csináltam az írásbeli ill. a szóbeli részét. Elősször az irásbelinek futottam neki, amitől nagyon izgultam, annyira hogy az első 5 percben csak bambultam a lapra :D Aztán már szép lassan, előjöttek a már "betanult" mondatok, kifejezések ( Ami szerintem nagyon fontos, hogy jó pár csattanós kifejezést, mondatot "betanuljunk", memorizáljunk maga a nyelvvizsga előtt.Sokat fog segiteni.). Elősször a listának ugrottam neki, amiben egy határidőről szóló cikkböl kellett a fontos dolgokat kilistáznom. ( előnyök, hátrányok stb. ). Különösebb probléma nincsen ezzel a feladattal( szerintem). Tényleg csak "mazsolázni" kell. Azután nekiugrottam a memorandumnak. Ez már valamivel neccesebb volt, amiben egy bennfentes magazinról kellett tárgyalást kezdeményezni a fönökökkel és javaslatokat adni. Tartozott még hozzá egy párbeszédes rész is, amiben maga a vizsgázó és egy másik személy folytatott már előre megirt párbeszédet, ami szintén tartalmazott információkat, hogy a memorandumban, mit foglaljak még bele. Aztán jött a levél...Hát időileg úgy álltam, hogy volt több mint 45 percem rá. De annyira meg volt keverve (szerintem, de lehet csak én fogtam csak fel olyan nehezen), hogy 15-20percig csak olvastam- és olvastam. A levelet egy elégedetlen ügyfél küldte a postának ( ahol "dolgoztam"), hogy később jött a csomag hozzá, és pedig mi nekünk informálnunk kellett volna, de csak az otthoni száma volt meg az ügyfélnek, viszont ö a munkás telefonján várta a hivást. Aztán még csatoltak mellé egy táblázatot, hogy mikor hol volt a csomag, hol csuszott meg idöben stb. Ezeket kellett összefoglalni, hogy mért késett, mért nem informáltuk, hol járt a csomag. Szerintem célszerű a levélre egy 40-45percet hagyni, csak hogy rendesen megtudjuk "rágni" a feladatot. Szóbeli az szerintem sokkal felszabadultabb volt, igaz a hallgatásnál, voltak pontok ahol nem minden volt tiszta, de minden kikövetkeztethető volt. A beszédnél, pedig segitökész, mosolygós vizsgáztatókat "kaptam", ami szerintem nagy előny. Ott a mobiltelefonok elönyeiröl, hátrányairól kellett beszélnek, valamint a szerepjátékos résznél, pedig meggyözni az ügyfelet,aki hezitált, hogy vegyen-e a lányának telefont vagy ne. Összességében mind az irásbeli és szóbeli nekem 75 pontos lett. Nagyon büszke vagyok rá, hogy 17 évesen nekem ez sikerülhetett, és ha bárkinek,bármi kérdése lenne az az alábbi címen elér: mtasa530@gmail.com
593. cleo-26 (válaszként erre: 590. - Giorgie)
2016. máj. 7. 21:50
szia.írtam mail-t :)
592. Renil
2016. ápr. 18. 16:13

Sziasztok!

Kérdésem lenne azokhoz, akiknek nem sikerült az írásbeli vizsga.

Bementetek megnézni? Mik voltak a hibák? Min ment el? Mire vonnak le sok pontot?

Előre is köszi.

591. mercy22
2016. márc. 16. 16:13

Sziasztok, ha bárkinek van valami kérdése az LCCI kapcsolatban, írjon nyugodtan, az írásbelim tavaly decemberben lett meg, a szóbeli meg most márciusban, van már rutinom :)

Erre lehet írni: szemetimercedes@gmail.com

590. Giorgie (válaszként erre: 588. - Bazsa002)
2016. márc. 15. 15:23
Szia! A tételek 1000, -Ft/tétel áron vannak. Amennyiben érdekel, írj a ginikutya@hotmail.com-ra. Köszi
589. Giorgie (válaszként erre: 588. - Bazsa002)
2016. márc. 15. 15:20
Szia! A tételek 1000 Ft/tétel áron vannak. Ha így is megfelel, írj a ginikutya@hotmail.com-ra. Köszi
2016. márc. 12. 11:29

Kedves Giorge!


Én is gratulálok neked! Valamint én is örülnék, ha áttudnád nekem küldi az alábbi címre a "Money" kidolgozott tételedet. Köszönöm előre is! mtasa530@gmail.com

587. MarcsiSz (válaszként erre: 586. - Giorgie)
2016. márc. 11. 11:32

Kedves Giorge!


Először is gratulálok Neked :-) , valamint jelezni szeretném, hogy engem nagyon érdekelnének a kidolgozott tételek és szituációs anyagok. Hálás lennék, ha megosztanád velem a következő e-mail címen: maria.szilagyi.szm@gmail.com

586. Giorgie
2016. márc. 10. 12:03
Sziasztok! Én hál'Istennek túl vagyok a nyelvvizsgán!! A februárin voltam. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak a vizsgáztatók! Én a Szinergiában vizsgáztam. A EuroExam-hez képest az LCCI szerintem jóval könnyebb, habár ez relatív, kinek mi a könnyebb. Ha valakit érdekel, vannak kidolgozott tételek és szituációs anyagok. További sikereket!
585. MarcsiSz (válaszként erre: 583. - BlondaVirino)
2016. febr. 4. 08:47
Köszönjük szépen :-) !
2016. febr. 3. 14:18

Köszönöm! :) Jó ötlet volt!

Nekem is le kellene nyáron nyelvvizsgáznom már. Csak a szóbeli hiányzik,de attól nagyon félek.

Néhány anyagom nekem is van,de papíralapú.

2016. febr. 3. 10:17

Sziasztok!


Létrehoztam egy új közös email címet, mivel sajnos a régit valaki megváltoztatta.

Amiket eddig letöltöttem, azokat megtaláljátok itt:

Email cím: lcci.passexam@gmail.com

Jelszó: Hopetopass


Jó tanulást Mindenkinek és sikeres vizsgát.

582. OrkenyiAliz (válaszként erre: 563. - Póniló)
2016. febr. 2. 21:32
Szia, ezt vasúthálózat és fejlesztés témát le tudnád kicsit bővebben írni? :) Köszi! :)
581. reny90
2016. jan. 27. 09:09

Sziasztok!


Nekem is szükségem lenne az új jelszóra a közös email címhez.


Előre is köszönöm!

580. Ahern
2016. jan. 8. 19:23

Sziasztok!


Tudja valaki a közös gmail-es mail cím új jelszavát?

Korábban ez volt:


e-mail: lcci.oral@gmail.com

jelszó:


Köszi :-)

2016. jan. 5. 16:13

Sziasztok!

Én még csak most kezdek azon gondolkodni, hogy milyen nyelvvizsgát is csináljak. Az LCCI jónak tűnik.

Bármilyen segédanyag érdekelne (természetesen fizetség ellenében) a témában! Akinek van, és már nincs rá szüksége, az írjon, és megbeszéljük a részleteket.

Köszönöm!

578. Ahern (válaszként erre: 520. - Zorika518)
2016. jan. 1. 17:32

Kedves Zorika518!

Ezt a jelszót 16 napja megváltoztatták, nem tudod esetleg, hogy mire?

Köszönöm!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook