Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakáshitelt hogyan lehet házra átvinni, ha költözni szeretnénk? Tudom, hogy ez létezik, de hogyan lehet kivitelezni, és mik a feltételei? fórum

Lakáshitelt hogyan lehet házra átvinni, ha költözni szeretnénk? Tudom, hogy ez létezik, de hogyan lehet kivitelezni, és mik a feltételei? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 3. 12:30
Köszönöm, aranyosak vagytok, egyáltalán nem gondolom, hogy rosszindulatból válaszoltatok! :o) Be fogok menni, és ott érdeklődöm, hiszen többen is ezt tanácsoltátok!
5. xti_ (válaszként erre: 3. - Szisi)
2010. jan. 3. 00:11
mégis be kell menned, mert ez a bankok kockázata, és így ők szabják a feltételeket. a különböző bankok üzletpolitikája eltérő lehet, ezért itt hiába mond bárki bármit, hiszen lehet, hogy a te bankodnál pont nem úgy van.
4. 14ef4f3d9d (válaszként erre: 3. - Szisi)
2010. jan. 2. 19:06
Valóban létezik ilyen, de ha komolyan érdekel a téma, szerintem jobban jársz ha bemész abba a bankba ahol hiteled van és ott elmondanak mindent, amire kiváncsi vagy. A légből kapott hírek, sose vezetnek jóra. Ne vedd rosszindulatú tanácsnak, de én is ebben a cipőben járok.
2009. dec. 14. 13:29

:o) Sejtettem, hogy nem vagyok egyedül!

Szóval azt tudom, hogy működik, ez tuti. Ám azt nem tudom, hogy feltételként a bank mit fog megszabni? A két ingatlan jelenlegi forgalmi értékének egyeznie kell, esetleg a ház ára nagyobb legyen, mint a lakásé?

A bankban nem akarok órákat eltölteni a kérdés kedvéért...

2009. dec. 14. 13:23
Engem is pont érdekelne:)
2009. dec. 14. 13:21
Lakáshitelt hogyan lehet házra átvinni, ha költözni szeretnénk? Tudom, hogy ez létezik, de hogyan lehet kivitelezni, és mik a feltételei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook