Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagycsaládosként szeretnénk nyaralni az Erzsébet programon keresztül. Mik az idei feltételek? fórum

Nagycsaládosként szeretnénk nyaralni az Erzsébet programon keresztül. Mik az idei feltételek? (tudásbázis kérdés)


8. flier (válaszként erre: 6. - Kiss Mária)
2014. jan. 9. 14:52
igen! mert eddig megengedhettük magunknak a sima nyaralást de 3 gyerekkel már húzósabb!! szállás stb
2014. jan. 9. 14:50
igen én is ilyesmire gondoltam.anno mikor a 2 nagyobb gyerek ment nyaralni a pályázat megnyerése után utalni kellett és kaptunk időpontokat mikor mehetnek-volt v 5 időpont-és egy listát a szükséges dolgokról.a szállás igen puritán volt,de maga a táborban nagyszerüen érezték magukat.soha nem unatkoztak!!
2014. jan. 9. 14:47
Eleve jó dolog, hogy van ilyen lehetőség
2014. jan. 9. 14:46
Szerintem ez a kártya úgy működik mint pl a Szép kártya azt hiszem van vmi vonalkód vagy számlaszám rajta. Vinni kell a nyaraláshoz is és ezzel tudják beazonosítani. Aztán ha következő évben is sikeres a pályázat újra ugyanerre a kártyára töltik fel virtuálisan. Online anno az üdülési csekkel sem lehetett szerintem ez egy biztosíték, hogy biztos az használja fel akié
2014. jan. 9. 14:41
értem!! köszi!! akkor végül is csak jelképesen ér a kártya...ezt szerintem kártya nélkül online is meg lehetne oldani...kiválasztod a helyet és időpontot és kész!!
2014. jan. 9. 14:38
Tavaly a nyugdíjas kártya úgy működött, hogy az önrész befizetése után megkapta anyukám a kártyát. A programban szereplő szállások mellett fel volt tüntetve mi jár és mennyi időre ott kellett lefoglalni a szállást. Neki 5 napra sikerült teljes ellátással egy hotelben eltöltenie az 5 napot
2014. jan. 9. 14:29
2 éve a gyerekek részt vettek az erzsébet program balatoni nyaralásán.idén viszont mint nagy családosok szeretnénk pályázni.nem értem a kártya lényegét.azon bizonyos összeg van? v csak a szálláshelyen a kódunk miatt kell?
2014. jan. 9. 14:27
Nyaralás sos!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook