Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lábformálás. Tudna nekem vlki segíteni? fórum

Lábformálás. Tudna nekem vlki segíteni? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 07:17

Sziasztok!

Nem sablonszöveg:) De én Rubint Rékára tornázom, vannak nagyon jó gyakorlatai combr formálásra is. Nekem hatott. Keressetek rá a Napi 20 perc című dvd-jére valahol le lehet tölteni. De íme néhány tipp:

1.) Lábak nagy terpeszben, ábfejek kifelé néznek. Guggolj így! Majd csináld ugyanezt, csak kis utánmozgásokkal, piciket!


2.) Guggolás szűken! Lábfejek egyenesen. A sorozatok után ezt is csináld meg utánmozgásokkal: 3 pici rugózás.


3.) Kitörések előre:)


4.) Kitörésben vagy és onnan rugózol 3-at.


Ezek a legalapvetőbbek:)


De nézzétek meg, amit javasoltam, ott van még sok hasznos gyakorlat!!!

Remélem segíthettem.

2008. okt. 15. 01:25

Sziasztok!

Én kipróbáltam és szuper a lábat, combot, feneket tornáztató "eszköz", amit az egyik (angol) hipermarketben vettem, de a TV-ben is reklámozzák. Valóban hatásos!!!!!! ha rendszeresen használod, ráadásul bármilyen ruhában felpattanhatsz rá - még munkába indulás előtt, kiöltözve, "gálában" is, vagy TV film alatt .....

2008. okt. 12. 13:33
no, emberek? Azt hittem, ennél több tipp lesz, mire legközelebb benézek :( Tipp nincs, vagy látogató a fórumon? :(
7. Zsuzsa88 (válaszként erre: 4. - 05650f67aa)
2008. okt. 10. 16:48
hallod, akkor kipróbálom :) Hátha nekem is izomlázam lesz tőle. Az csak jót jelent.
6. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - E004ab8014)
2008. okt. 10. 16:47
Szerintem még sokunknak ugyanez a problémája, de érdekes, sehol nem találtam erről semmit. Rákerestem itt a Hoxán, és nincs. Na, várjuk az 5leteket együtt :)
2008. okt. 10. 16:42
Na, erre kíváncsi vagyok, mert ugyanez a problémám.
4. 05650f67aa (válaszként erre: 3. - Zsuzsa88)
2008. okt. 10. 16:42
hat, nemtudom, nekem mindig az also combomban is a terdem felett megfeszulnek az izmok es izomlazam lesz
3. Zsuzsa88 (válaszként erre: 2. - 05650f67aa)
2008. okt. 10. 16:38
Ez nem csak a vádlikat formálja?
2008. okt. 10. 16:37
leulsz egy szekre, sulyokat teszel a combodra, es labujjhegyre emelgeted a labad es kitartod par masodpercig
2008. okt. 10. 16:34
A fenekem már alakul, és a combjaim is lassan, de biztosan vékonyodnak. De hogyan érjem el, hogy a háj ne takarja el a térdemet? Azt szeretném, ha a térdeim szépen íveltek lennének, és kirajzolódnának. Oszloplábaim vannak... Milyen tornagyakorlat vékonyítja a térd feletti részt? Vagy milyen masszázs-mozdulatokkal tudnám vékonyítani a zsírréteget ezen a területen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook