Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kútvölgyi kórház szülészetéről tud valaki valamit? fórum

Kútvölgyi kórház szülészetéről tud valaki valamit? (beszélgetős fórum)


11. 6bdce19b3c (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2009. febr. 25. 10:01
Nem szüntették meg..nagyon szép lett:-))))))) Közös wc is tiszta!!
10. Dorottya84 (válaszként erre: 9. - Ani10)
2009. febr. 24. 20:20

Szia!

Ugyan én nem tudom hogy a Vida doktor úr hogy s miként rendel de a következő babónkat én is nála szeretném szűlni.Én is rengeteg jót olvastam innen onnan.Szerintem(legalábbis én így szeretném) hogy kérdzezd meg valakitől a telefonszámát,és csak mondd hogy sok jót hallottál ismerősöktől és szeretnél egy időpontot kérni ha a doktor úrnak is megfelel(szerintem nem fog nemet mondani).Pár helyen úgy olvastam hogy ő is inkább a korházba hívja a pácienseit. Sok sikert!

2009. febr. 24. 19:27

Sziasztok!

Én is a Kútvölgyiben szeretnék szülni. Tudja valaki, hogy magánrendelése ott melyik dokinak van? Sok jót hallottam és olvastam Vida doktorról.

A korházon keresztül lehet őt elérni?

2009. febr. 17. 19:48
Én is a Kútvölgyibe szűltem a Dr.Sipos Sándornál,aranyos kedves volt csak a szülésnél volt csalódás!Én is kommandózok valki más dokiért én is győjtögetem a tapasztlaokat innen-onnan.
2009. jan. 24. 21:35

Sziasztok!Én is a Kútvölgyiben szültem, igaz nem mostanában.Az elsőt 200-ben, a másodikat 2002-ben.

Mindkettőt Vida Gábornál.A tesóm is nála szülte a két gyerkőcét, a másodikat 2008 májusában.Csak jót mondhatunk róla, és a kórház többi orvosáról és nővérkéjéről.Vida doktor mindig kedves, és segítőkész volt, de soha nem az a nyalizós, nyálas fajta.Pénzt soha nem kért, de amit adtam azt megköszönte.Bármi nyűgöm volt, Ő viccesen, kedvesen segített.A szülésznők is lesték minden kívánságom, bár nem sok volt.A csecsemősök sokat segíttettek a szoptatásban, és a fejésben.Igaz én még nem az átalakított szülészeten szültem,csak a sima függönyös, zöld csempés változatban, de nekem nem ez számított.Ha még egyszer szülnék(ami nem valószínű) akkor is csak itt, csak náluk.

2009. jan. 1. 18:54
sziasztok! ÉN A KÚTVÖLGYIBEN SZERETNÉK SZÜLNI ÉS INFORMÁCIÓT gyüjtök Vida Gábor és Tóth Ferenc dokiról.Kora? Mennyire tapasztalt? HOGY VEZETI LE A SZÜLÉST?
2008. dec. 18. 12:31
Nem szüntették meg. Volt valami felújítás.
2008. dec. 18. 12:11
Szia.Én is ott szültem Dr Szabó Tibornál.De ott nem szüntették meg a szülészetet?
2008. dec. 18. 11:58

Jajjj, az nagyon jó lenne!

Én most a Szatmáry doktorhoz járok,de ő már csak rendel ott,szülést sajna nem vállal már...

2008. dec. 18. 11:52

Hello!


Én ott szültem a 2 lánykámat, és tudok neked ajánlani dokit is, ha még ott dolgozik, de szerintem igen...Priviben megírom! Én szerettem az osztály, mert pici volt, nem volt nagy nyüzsgés.

2008. dec. 18. 11:49
Szült már valaki a kútvölgyiben? Ajánlanátok valami jó szülész-nőgyógyász nekem? Mivel budaörsi vagyok oda tartozom... csak az a baj,hogy soha nem jártam még ott.Milyen a kórház?És átlagosan mennyit kér egy orvos a szülésért manapság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook