Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kútvölgyi kórház szülészete... fórum

Kútvölgyi kórház szülészete... (beszélgetős fórum)


2012. márc. 8. 18:10
Képzeljétek én még a Hirschler idejében a Zsenya dr.nél szültem ott, naGyon régen, akkor a legjobb szülészet volt Bp.-en.
2009. ápr. 29. 10:29

Szia!

Én négy éve szültem ott, dr. Vida Gábornál. Nem tudom ott van-e még. Én annak idején elégedett voltam vele szakmailag és emberileg is. Sajnos másodjára már nme tudtam ott szülni, mert elköltöztünk, de a dokit visszasírtam, pedig Nyíregyházán sem volt semmi gondom, de mégis olyan orvos-orvosnál szültem. Vida sokkal inkább emberi volt. Közvetlen, "mókás". Nekem sokat számított, hogy nme rideg távolságtartó doki volt.

A kórházzal és a csecsemős nővérekkel is maradéktalanul elégedett voltam és ajánlom figyelmedbe Keszeg Évi szülésznőt is. (20/548-7341)

Régi elérhetősége Dr. Vida Gábor:30/212-2293

3. Borsi :-) (válaszként erre: 1. - 2e94d4a45e)
2009. ápr. 28. 10:08

Szia!

Az általam hozzászólt fórumok között találsz ezzel kapcsolatban hozzászólásokat,igaz nem sokat,de volt aki leírta a kórházzal kapcs.véleményét-élményét.Egyébként én is ott fogok szülni szeptemberben!:o)

Gratulálok a babóhóz!

2. cicuka1 (válaszként erre: 1. - 2e94d4a45e)
2009. ápr. 27. 15:48

Szió !


Én is a Kútvölgyiben fogok szülni júniusban , Tóth Ferenc a dokim. Szerintem remek orvos, az egyik szülésznő jó ismerősünk, Ő ajánlotta. Bár sajna nehéz nála időpontot találni, mert folyton tele van :-(, viszont van magánrendelője is ami szintén közel van.

2009. ápr. 27. 12:32
Decemberre várjuk a babánkat és területileg ebbe a kórházba tartozunk,de nem ismerem.Tudnátok segíteni tapasztalatokkal,véleményekkel és ha orvost is tudnátok ajánlani azt is nagyon megköszönném,mert sajnos az én orvosom Szatmáry dr. már nem vállal szülést...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook