Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külső kontra belső? Hülyeség a szerelemre várni? fórum

Külső kontra belső? Hülyeség a szerelemre várni? (beszélgetős fórum)


1 2
9. 8393f36701 (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. jan. 19. 12:34

Egyebkent erdekelne, hany eves a forumindito. Irasa alapjan 18-22 körül.

SOHA nem tudnek olyan emberrel lefeküdni, akihez nem vonzodom. Volt par ferfi, akiket regebben megismertem, es hiaba voltak jokepüek, gazdagok, de mivel nem müködött a kemia az en reszemröl, meg megcsokolni se tudtam öket, nemhogy agyba menni velük.

8. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 12:29
Simán megalázod őt is meg magadat is. Rejtegeted, sóhajtozol az eddigiek után, de azért jó méret. Pfejj ...
7. 8393f36701 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 12:27
Mar ne is haragudj, de ha valaki nem vonz, nem elvezetes a szex sem. Csak azert mert jo meretekkel van megaldva, maris jo a szex? 🤦🏻‍♀️
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Unom)
2021. jan. 19. 12:25
Amint írtam, a mérete nagyon is kielégítő, lelkes, ügyes és félhomályban vagyunk együtt...
5. 8393f36701 (válaszként erre: 3. - Unom)
2021. jan. 19. 12:24

En is pont ezt akartam kerdezni... nincs meg a kemia de a szex jo?

Hat erdekes

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 12:23
FI: Olvasd el amit írtál úgy, mintha egy másik fórumozó írta volna. Mit tanácsolnál neki?
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 12:23
Nem értem. Ha hiányzik a szexuális vonzalom, hogy lehet jó a szex?
2021. jan. 19. 12:16
A mérete tökéletes, nagyon is és nagyon lelkes, illetve félhomályban vagyunk együtt ...
2021. jan. 19. 12:15

Szóval van egy srác, abszolút nem teszik kívülről, kb 3 hónapja ismerkedünk. Mindent megtesz értem, segít, meglep, kényeztet, elvisel, dicsér, jó humor, isteni szex.

A külseje azonban nem tetszik, vannak olyan napok, amikor kifejezetten csúnyának látom. Kevés haj, vézna, vékony test, sápadt bőr, a fogai sem a legszebbek, mintha szürkék lennének - 37 éves, nem dohányzik, gondolom a kora miatt - de annyira szeret, látszik, mindent megtesz értem.

Előtte sportos férfiakkal ismerkedtem, csak olyan párom volt, aki izmos, figyel a hajára, jó állása van, drága autója.

Neki egy olcsó autója van és nem is tanult. Nem szellemi tevékenységet végez, mint én és az előző férfiak az életemben.


Egytől egyig kedvesek voltak - nyilván csak olyanokkal vagyok együtt - megtettek értem mindent ők is, de ez más.

Itt sosem kellene attól félnem, hogy megcsal mondjuk. Ez lenne a “taktika”? Legyek nem vonzó férfival, aki engem “szolgál”? Mert néha azt érzem, néha csicskaként akar szolgálni engem.


Nem tudok rá sajnos igazi férfiként tekinteni, egy erős kezű, férfias kiállású valakire. (Nem, nem azt várom, hogy agyon verjen.) Szóval a kémia, a vonzalom nincs meg. Eddig mindig olyan párom volt, akit minden barátnőm/ nő körülöttem irigyelt, az utcán is nagyon megnézték, még a férfiak is. Nem ennek élek, de hiányzik a szexuális vonzalom, a kémia. Enélkül nem működhet hosszabb távon, ugye? Őt senkinek sem mutattam még, rejtegetem szinte.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook