Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várni a szerelemre fórum

Várni a szerelemre (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Kiaras (válaszként erre: 65. - Ripi52)
2011. jan. 29. 12:50
Köszönöm a biztatást! :-) Feladni azért eszem ágában sincs...
65. ripi52 (válaszként erre: 63. - Kiaras)
2011. jan. 29. 11:04

Örülök, hogy tisztáztátok a dolgot. Felesleges egy ilyen lányra pazarolnod az időd.

Nem kell feladni, hidd el, eljön az igazi - akkor fog betoppanni, amikor nem is gondolsz rá. Van időd, éld az életed és szórakozz.

Sok sikert hozzá.

64. Marjann (válaszként erre: 63. - Kiaras)
2011. jan. 28. 21:02
Igen:(
63. Kiaras (válaszként erre: 62. - Marjann)
2011. jan. 28. 20:39
Ehh, igazi.. Sajnos már nem hiszek a tündérmesékben... Elég lesz valaki, akivel összepasszolunk.
62. Marjann (válaszként erre: 61. - Kiaras)
2011. jan. 28. 19:35
Akkor ideje a sarkadra állni:) Legalább tudod már, hogy hol a határ. Nincs ezzel baj, csak ne hagyd magad:) Szerintem ha megtalálod az igazit, akkor nem fog nehezedre esni várni egy picit, az igazi meg nem akar majd hónapokat várni:)
61. Kiaras (válaszként erre: 60. - Marjann)
2011. jan. 28. 18:54

Igazából annyit, hogy ő most jól érzi magát a jelenlegi helyzetben és még nem szeretné ezt a dolgot sem érzelmileg sem testileg szorosabbra fűzni, ahhoz több időre van szüksége. Kitalált valami olyan butaságot, hogy jelöljünk ki egy időpontot, ha ő addig nem lesz szerelmes, akkor fejezzük be. Innen már teljesen egyértelmű volt, hogy ezt semmi értelme folytatnunk.

Egyébként tudod mi a türelmesség és kedvesség nagy hátulütője? Hogy vonzom az ilyen lányokat. Nem ő volt már az első, akivel hasonló dolgok történtek.

60. Marjann (válaszként erre: 59. - Kiaras)
2011. jan. 28. 18:35

Mit mondott? Kíváncsi vagyok...


Hidd el, te jártál jól... türelmes és kedves pasinak tűnsz, találsz mást, ő meg várjon csak ki tudja meddig...

59. Kiaras (válaszként erre: 58. - Ripi52)
2011. jan. 28. 10:21
Azt hiszem neked lett igazad ezzel az ugródeszka dologgal. Megvolt a beszélgetés, sajnos úgy néz ki, hogy ennyi volt a dolog. Szerintem igazán soha nem is tetszettem neki, csak ugyebár volt egy fiú, aki odavolt érte, aki elvitte mindenfelé és akin látta, hogy maga mellett tarthatja azzal, ha húzza a testi dolgokat. Úgyhogy várjon csak a királyfira, azt biztos, hogy én nem leszek szamár a ló helyett...
58. ripi52
2011. jan. 24. 14:25

Sziasztok!

Ami azt illeti, végigrágtam magam az írásaitokon. Lehet, hogy csodálkozni fogtok, hogy ilyen idős koromra ilyen választ adok, de nekem valami nem stimmel ez a lány körül. Vagy valami elrettentő példa miatt fél a testi kontaktustól, vagy a szülői primitív neveltetés az oka.

Ne is haragudjatok, de azért nem tudom elképzelni, hogy huszonéves lányban nem mozdulnak meg a hormonok, ha a szeretet partneremet magam mellett érzem. Itt nem egy szex-kapcsolatra gondolok. De ha nekem tetszik egy fiú, akkor már a szívverésem is hevesebben dobog, már akkor, ha a kezemhez ér, s valamilyen szinten vágyom egy ölelésre, csókra.

Szerintem ez a lány nem szeret Téged, csak esetleg egy ugródeszkának vél, amíg el nem jön az a várva várt „fehér lovon jövő királyfi”.

Ebben a korban azért illene már tisztában lenni a nemi hormonok működésével, és épp ésszel felfogni, hogy egy férfiban akármilyen hihetetlen, de tombolnak azok a gének. Vagy azt is elviselné netán, ha más karjaiban eresztené ki a gőzt, miközben a mimóza lelkét sajnáltatja????

Én a helyedben megszakítanám a kapcsolatot és átirányítanám barátsággá. Akkor megtudhatod, hogy valójában hogy éli meg a szakítást és mennyire vagy fontos számára.

57. Kiaras (válaszként erre: 53. - 07c4794583)
2011. jan. 24. 08:55
Igen, igazad van, magamtól is erre jutottam, hamarosan meg fog történni ez a beszélgetés. És tényleg nem a szexhiány itt a legnagyobb gond, hanem egész egyszerűen ez így nem párkapcsolat, olyan mintha egy barátommal lennék.
56. ilga
2011. jan. 24. 02:56

Sziasztok!

Végigolvastam a fejtegetéseket! Kiaras, nem akarlak nagyon elkeseríteni, de ha eddig nem lett szerelmes, akkor ne várj túl sokat. Szerintem most kellene a legszerelmesebbnek lennie... Igazából nem értem, miért kell a másikat kínozni! Ha valami nem megy, kár a dolgokat eröltetni. Adjuk meg a másiknak a lehetöséget, hogy továbblépjen!

Szerintem állj elé és kérdezd meg, hogy mit is szeretne!Ha pedig az elképzelése nem egyezik a tiéddel, akkor felejtsd el és ne húzd tovább a dolgot, mert Neked fog fájni!

55. Marjann (válaszként erre: 53. - 07c4794583)
2011. jan. 24. 00:25
Jaj, ezt a démon-dolgot nagyon eltaláltad. Tök igazad van!
2011. jan. 24. 00:02
A visszajövés alatt bármi olyat értek, hogy a búcsúbeszélegetés után megpróbál keresni vagy visszacsinálni a dolgot.
2011. jan. 24. 00:00

Kiaras


nem szívesen mondom, mert egyébként nem támogatom az efféle viselkedést a nőkkel szemben, de itt az ideje, hogy nagyon férfiasan, nagyon őszintén megkérd, hogy üljetek le beszélgetni, és ott helyben vess véget a kapcsolatnak. Indokként felhozva, hogy ennyi idős korban sokkal természetesebb kellene legyen a fizikai vonzódás - és nem a te szexhiányod a probléma, hanem hogy küzdjön meg a démonaival ő egyedül.


Ha ebből a beszélgetésből durvaság és udvariatlanság nélkül sikerül felálljál, akkor nevezhetjük a bumerángpróbának is. Ha visszajön, célt értél, ha nem, akkor nagyon helyes, hogy a beszélgetés megtörtént.

52. Marjann (válaszként erre: 51. - Kiaras)
2011. jan. 23. 23:53
Kár erőltetni. Ha neked nem jó, akkor ne várj. És ne az ő sírásával foglalkozz.
51. Kiaras (válaszként erre: 50. - Kriszti1212)
2011. jan. 23. 20:13

Az a baj, hogy hiába veszi észre, hogy fontos nekem, az még édeskevés egy kapcsolathoz. Ha ő nem érez semmit, akkor...

Na mindegy, majd az idő eldönti. Az egyetlen baj, hogy én kezdek rájönni, hogy részemről itt már komolyabb érzések vannak. Ha tovább várunk és a részéről nem lesz semmi, akkor bizony sírás lesz a vége...

50. Kriszti1212 (válaszként erre: 49. - Kiaras)
2011. jan. 23. 15:50
Ajajj, az bizony nagyon nem jó. Akkor arra szerintem élete végéig fog várni. Reméljük nem, és még időben észreveszi, hogy neked ő fontos, stb. Vagy majd akkor látja meg, ha esetleg már túl késő. Minden esetre kitartást kívánok, de nem várj örökké.
49. Kiaras (válaszként erre: 47. - Kriszti1212)
2011. jan. 23. 11:08
Félek attól, hogy azok a rózsaszín elképzelések nem a gyertyafényes vacsorára vonatkoznak. Nekem úgy tűnik, hogy ő valamiféle olyasmi mindent elsöprő szerelemre vár, amilyenek a romantikus regényekben vannak. Legalábbis voltak erre utaló megjegyzései.
48. Ailen Zia (válaszként erre: 46. - Kiaras)
2011. jan. 21. 20:08
Végülis barátnőm is ilyen volt, sőt ők még titkolóztak is, mert nekik úgy szebb volt a dolog. Randiztak nem tudom hányszor csók nélkül titokban, nekik ez adta meg a hangulatot, na meg "rinyált" hogy úristen majd összevesznek vele, mert a pasijába volt egy csaj szerelmes meg ilyenek, végül semmi sem lett, vita ebből. 3 éve járnak, és sex nem volt azóta sem tudtommal. Pedig ők nagyon szeretik egymást, bár akkor nem tudom elképzelni, hogy mitől fél még mindig, 3 éve...
47. Kriszti1212 (válaszként erre: 46. - Kiaras)
2011. jan. 21. 19:28
Kérdezd meg tőle, hogy mi az, amivel közelebb tudnál kerülni hozzá. Mit szeretne, mit tegyél, hogy valamennyire fel tudd oldani. Érdemes kikérdezni a rózsaszín elképzelésekről is. Ha neki az számít, hogy gyertyafényes vacsora, stb, akkor ki kell próbálni.
46. Kiaras (válaszként erre: 44. - Ailen Zia)
2011. jan. 21. 13:47
Nem is a csókból csinál ő igazából felhajtást, az már csak tünet. Egy eléggé zárkózott lányról van szó és szerintem nagyon nehezen megy neki, hogy bárkit közel engedjen magához (akár testileg, akár más módon). Ráadásul úgy tűnik, kicsit rózsaszín elképzelései vannak a testiségről, plusz egyben fél is tőle. Nem hiszem, hogy azért csinálja, hogy teperjek (bár valószínűleg az is tetszik neki, melyik nőnek nem... ;-) ).
45. Castellina (válaszként erre: 44. - Ailen Zia)
2011. jan. 21. 09:34
Minden ember más. Ne a saját világod szerint ítéld meg. Én pl zárkózott ember vagyok, nehezen engedek magamhoz közel érzelmileg bárkit is. Volt olyan fiú akinek nem engedtem azt se, hogy a kezemet megfogja egy hónapig, nemhogy csók.. és normálisnak tartom magam.
44. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Kiaras)
2011. jan. 20. 21:21

Azt megértem, hogy nem akar lefeküdni amíg nem szerelmes beléd, az csak ráadás, hogy nem volt még neki senki fiúja sem! De azt a részt nem értem, hogy a csókból miért csinál ilyen felhajtást. Néhány hónapja együtt vagytok és csók sem volt? Én nem tudnám elképzelni, hogy valakivel járok és az az alap dolog nincs meg. Ismerek olyan csajt, aki 1 hónapig nem csókolózott a pasijával, mert hogy teperjen a fiú, na de 1 hónap? Azt sem értettem mondjuk...

Beszélnem kellene a barátnőddel, mert így fogalmam sincs mi állhat ennek a hátterében.

43. Kriszti1212 (válaszként erre: 37. - Kiaras)
2011. jan. 20. 19:38
Szerintem ezek után ez a lány felejtős. Nincs miért tovább várni rá. Jobban járnál, ha inkább más lánynak udvarolnál, aki a beszélgetéseken túl mást is hajlandó veled csinálni. Ha már a hazugságig elment ez a lány, akkor a folytatásnak nem szabad esélyt adnod.
42. Zizisicc (válaszként erre: 41. - Kiaras)
2011. jan. 20. 18:29
Amíg nem beszélsz vele, nem tudhatod, mi is az igazság ....... csak feltételezések vannak ...... próbáld tisztázni vele, hogy most mi is van köztetek, mit érez, mit szeretne, hogyan tovább ..... de azt jelezd, hogy Neked ez a mostani helyzet nem túl jó ...... és változtatni szeretnél .....
41. Kiaras (válaszként erre: 40. - Zizisicc)
2011. jan. 20. 14:13
Én is ettől félek. :-( Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem mondta már meg ezt korábban.
40. Zizisicc (válaszként erre: 39. - Kiaras)
2011. jan. 20. 13:27
Hát, attól tartok, pozitív változásra nem nagyon számíthatsz nála .... ha nem férsz bele az életébe komolyabban, akkor kár bármit is erőltetni, vagy várni rá ..... :o(
39. Kiaras (válaszként erre: 38. - Zizisicc)
2011. jan. 20. 11:24

Megkérdeztem, de csak valami zavaros választ kaptam, hogy neki most milyen nehéz az élete...

És igazából lassan mindegy lesz, hogy ő mit vár ettől az egésztől, mert egyre inkább én leszek az, aki ezt a huzavonát nem akarja folytatni.

38. Zizisicc (válaszként erre: 37. - Kiaras)
2011. jan. 20. 11:16

Megkérdezted tőle, hogy miért hazudott?

Itt már nem is a szex, vagy az intimitás, vagy a testi/lelki vonzalom kimutatása a kérdés, hanem az, hogy ki milyen kategóriába - baráti, haveri, vagy ennél azért több ..... - sorolja ezt a kapcsolatot, és mit vár tőle ....

37. Kiaras (válaszként erre: 36. - Zizisicc)
2011. jan. 20. 10:44

Azt jelenti, hogy napokig nem találkoztunk, mert ő állítólag vidéken volt. A gond csak az, hogy véletlenül elszólta magát és kiderült, hogy nem is volt vidéken. Én csak azt nem értem, hogy ha nem akar találkozni, akkor miért nem mondja meg, miért kell hazudozni.


Egyébként heti 2-3 alkalommal találkoztunk és a szokásos randis programok voltak: kávézó, teázó, mozi, séta, meg hasonlók.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook