Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Különös fóbia vagy hiszti? fórum

Különös fóbia vagy hiszti? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 29. 23:38

Azt hiszem ugyanabban a cipőben járunk.Az én lányom is ezt csinálja,de nálunk világos az oka.Kórházban volt másfél hétig,végig vele voltam,mégis úgy gondolom ennek a következménye.Sajnos nagyon megviselte.Én arra tippelnék hogy a kistesó lehet nálad az ok.

Ne hagyd sírni,én sem teszem.Viszont én cipelni gyakran vagyok kénytelen,te ne tedd.

Nem akarlak elszomorítani,de ez valószínűleg még rosszabb lesz miután megszületik a baba.Kitartás!

2011. márc. 28. 12:08

Szerintem magyarázd el neki, hogy nemsokára jönn a kistesó, és te már nem tudod felemelni, mert akkor fáj a pocakod. Megfogja érteni. A mai gyerekek nagyon értelmesek.Én nem hagynám sírni, hanem el kell neki magyarázni a dolgokat. Nehéz lesz két pici gyerekkel, de megéri. Én már csak tudom. Nálunk a két gyerek között 15 hónap van. Az első fiu, a második lány. A fiu ha kap valamit akkor abból adni kell a huginak is.

Nálunk is volt az első évben, hogy a fiam félt a hótól, de kiheverte. Én nem emeltem fel,akkor még nem tudott járni. Meséld el neki, hogy együtt fogtok kimenni sétálni az utcára, és ha ő nem sétál melletted, akkor hogy megy levegőzni?

2011. febr. 7. 14:46
Szerintem is csak érzi, hogy hamarosan már nem csak ő az egyetlen.az is lehet, hogy ez mindig amikor elindultok, akkor tudatosul benne, jut eszébe.Szerintem egy kicsit hagyd sírni, bolondítsd el hogy nézd csak mutatok valamit, érdekeset találtam és el is marad a hiszti.
2011. febr. 7. 14:29
A legkisebb gyerekemnél mindig az jött be, ha nem vettem tudomást a hisztikről Szerintem érzi azt is, hogy hamarosan nem ő lesz a középpontban. A fiam nekem is hasonlókat hisztizett, amikor közledett a kistesó
6. bujuli (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. febr. 7. 14:26
Nekem második császárnál azért vékonyodott el a hegem, mert folyton emlegettem. Én hagynám, hogy hisztizzen. Vigyázz magadra, most ez az első!!!
5. csibefalat2008 (válaszként erre: 3. - Mucuka78)
2011. febr. 7. 14:06
Némileg megnyugtat hogy nem egyedi eset az a baj amint leteszem már üvölt tehát még fogocsázást se tudom bevetni. Talán elmúlik de jó tudni hogy emelgethetek 2 császár után egész hamar. Nem merem azt hogy leteszem és hagyom had üvöltsön majd elindul ha akar utánam mert attól tartok nagyon negativ élmény marad benne és sokáig nem heverné ki:-((
4. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. febr. 7. 13:53
Nem gondolom, hogy fóbia, igazából még hisztinek sem nevezném. Egész egyszerűen az utóbbi hónapokban azt szokta meg, hogy kint nem mehet a saját lábán. Szerintem csupán a berögzült viselkedéshez ragaszkodik (kimegyünk az ajtón=anya felvesz).
3. mucuka78 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2011. febr. 7. 13:50
Szia! Nálunk is ugyanez volt a helyzet, ugyanekkora korkülönbséggel. Én megpróbáltam "csalogatni", mikor odaért, akkor meg elfutottam előle. Lehet most szemétnek tűnök, de aztán játéknak fogta fel, és "megtanult" az utcán is járni. Én - amikor megszülettek a picik szintén császárral - már a kórházból kijövet után is emelgettem. Kénytelen voltam, de azért inkább úgy emeltem, hogy ültem. Próbálj meg testvérfellépőt szerezni a babakocsihoz, mert ha így folytatódik, nehéz lesz kivinni a picit levegőzni.
2011. febr. 7. 13:44

Szia!



Az nem lehet, hogy érzi a közeledő nagy változást az életében, és erre reagál így?

2011. febr. 7. 13:39
Sziasztok! Kisfiam 21 hónapos gyakorlatilag 1 éves kora óta jár, semmi gond nem volt mig be nem jött a tél. CSaládi házban lakunk, nyáron meg ősszel is sokat játszottunk az udvaron nem esett el nem ilyedt meg semmitől. Észrevettem hogy fél a hótól igy ne eröltettem hogy kimenjünk az udvarra, de gondoltam jön végre valami tavasz mostmár mehetünk. Ha leteszem az udvaron ( vagy az utcán) üvölt hogy vegyem fel és cipeljem.Pedig tud menni, a lakásban 1 percre nem állna meg korábban szabadtéren akár játszótéren is jól elvolt. De most nem hajlandó azt akarja hogy cipeljem. Semmi gond nem lenne mert a 12 kg-jával még kondiban is tart, de 37 hetes kismama vagyok jövöhét körül császáros szülés várható és nem tudom friss második császáros sebbel mikor emelhetek majd megint akkorát hogy a nagyobbikat is cipeljem ha neki épp olyan hangulata van.Volt már hasonló tapasztalata valakinek? Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook