Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Különös fóbia- avagy lehet hogy pszichológiai eset vagyok? fórum

Különös fóbia- avagy lehet hogy pszichológiai eset vagyok? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 28. 13:38
Vagy ha jól látom,folyamatosan szaporodik a csapat létszáma.
15. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2010. jún. 28. 13:36
Akkor már ketten vagyunk pszi esetek ....
14. t.Ili (válaszként erre: 13. - T.Ili)
2010. jún. 28. 09:08

Vagy lehet,h. anyósod nem is nő?

de szemétláda az biztos!!!

13. t.Ili
2010. jún. 28. 09:06

Szerintem egy nő ne igyon!

De lehet,h. másképp nem tudja apósodat elviselni./ha,ha.

2010. jún. 27. 14:32

Hát igen,biztosan.


De mivel őket megválogatni nem tudom,és megváltoztatni sem,ezért szerintem az a helyes ha elfogadom őket olyannak amilyenek,és túllendülök rajta.


Együtt élni nem kell velük,van más megoldás,találkozni is elég annyit amennyit muszáj.

2010. jún. 27. 14:14
Ha lehetne örökbe fogadni anyós-apóst úgy látom hosszú lenne a várakozási lista:-)))
10. Zselice (válaszként erre: 7. - 2d08407a7d)
2010. jún. 27. 13:52
Hát kb:(
2010. jún. 27. 13:50

Ugyan már! Hogy találsz ki ilyet!

Én is ugyan ezt érzem, és minden bajom van ha találkozni kell velük. De tényleg: lebetegszem, becsípődök a derekam...és sírni tudnék (sírok is) tőlük....

:-(

Pedig ők nem is isznak...

8. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2010. jún. 27. 13:49

Egyáltalán nem vagy beteg.

Azt hogy így viselkednek veled,azt tudd be az ő szintjüknek,és ne magadat hibáztasd.

7. 2d08407a7d (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2010. jún. 27. 13:48

Az elmondásod alapján nem csodálkozom az érzéseiden!

Ezt főleg tetézi, hogy áldott állapotban vagy. Ilyenkor az érzelmek sokkal erősebben törnek elő az emberből. Viszont azt ne feledd, hogy Ők a férjed szülei. Természetes reakció, hogy védi őket, hiszen mégiscsak felnevelték - akármilyenek is. Elég nagy teher ez a férjednek. Az alkoholizmus pedig tényleg egy betegség, egy nagyon szörnyű betegség, ami Magyarországon sajnos eléggé elterjedt. Nem lehet tudni, hogy mi áll a viselkedésük hátterében, de szerintem igencsak megkeseredett, szerencsétlen sorsú emberek lehetnek. Légy velük elnézőbb! A gyerkőcőt persze ne bízd rájuk felügyelet nélkül, de ne is tiltsd el tőlük! Ne tégy rájuk megjegyzéseket! Bízd a férjedre mikor és hányszor szeretne a szüleivel találkozni és ilyenkor szó nélkül végy egy nagy levegőt és mosolyogj rá kedvesen! Egyéb esetben könnyen Ti is a sógornődék sorsára juthattok, hiszen ez a dolog állandó feszültségforrás köztetek. (Gondolj bele, hogy neked is fájna, ha a Te szüleiddel lennének ilyen gondok!) Nem kell őket szeretni, csak viseld el a lényüket! Ha másért nem, hát azért mert nekik köszönheted a szerelmedet, gyermekeid apját, mégiscsak érdemelnek egy pici tiszteletet!

Légy okos és a férjed hálás lesz érte!!!!

Vigyázz magatokra!

:)

2010. jún. 27. 13:45
Nem vagy beteg. Nekem nem ivott anyósom, mégis igy viselkedett. Vannak ilyen emberek, sajnos. Mikor megszületett a kislányunk, nagy fekete haja volt, az volt az első szava, olyan mint egy c...ny gyerek. Hát gondolhatod. Azt hittem ott helyben nekimegyek. És , bár már meghalt, de sose változott. Bár sosem bántottam, mégsem fogadott el.
2010. jún. 27. 13:43
Ez nem egy betegség! Ez egy általános kór...
2010. jún. 27. 13:42

Szerintem ez nem betegség, ha ilyenek, nem lehet velük mit kezdeni, amennyire lehet csökkenteni kell a találkozókat:(

A lényeg, hogy Ti a férjeddel boldogok legyetek :)

2010. jún. 27. 13:40

Szerintem nem vagy beteg. Akikvel nem lehet jóban lenni nem is kell. Piásokkal nincs amit foglalkozni...egyszerűen nincs...a piás anyám velem sem foglalkozik...szal nincs mit elvárjál piás anyosodtól. Hagyd a fenébe.

S kerűljed ahogy lehet.

2010. jún. 27. 13:34

Majd jön Tamianyu és elmondja mindennek a férjedet,hogy ő a hibás.,meghogy neki kellen megoldania a problémát! :DDD

De amugy nem vagy beteg, akár kezet is foghatunk.

2010. jún. 27. 13:31

Sziasztok! Orvosilag még nem nagyon diagnosztizáltak ilyen fóbiát, én inkább iszonynak hivom. Úgynevezett " A- tipusú iszony" = anyóstól -apóstól való iszony.

Régóta vagyunk együtt a férjemmel de ők nem városi menyet szántak neki, az esküvőt após úgy ülte végig mint aki temetésen van, anyós meg úgy bepiált hogy a menyasszonyi asztalon aludt. Van egy kisfiunk, amikor 20 hetes terhesen elmondtuk hogy fiu lesz kaptuk a megjegyzéseket hogy csak fiut tudtunk , meg jobb lett volna lány. Az én családomban az ilyesmi nem divat, bennem is maradt a tüske rendesen aztóta még inkább kerülöm öket. Ha véleltenül van vmi családi esemény amin össze kell futni már előre ki vagyok lelkileg, én nem tudom megjátszani hogy szeretm őket. A fiamat sem szivesen engedem a kezük közé, anyós régóta iszik a gyereket sosem biznám rájuk. A másik unoka mellett elaludt piásan a kicsi meg ott feküdt pucéran az ágyon ennek 11 éve, azóta persze a sógórnőm már elvált és jó messze került anyós pajtáséktól. Nem vagyok az az utálkozós fajta de az apósból sugárzik az utálat, anyósból meg a pia szag, a sirógörcs kerülget ha a közelükben kell lenni. Orvoshoz kéne mennem? Ráadásul érkezik a kistesó, persze még a család nem tudja, annó nem nagyon örültek akkor sem mikor az elsőt vártuk. Férjem persze védi őket, az alkoholizmus szerinte betegség- após nem iszik de nem értem miért nem figyel jobban oda a nejére.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook