Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Külföldről hogyan lehet elérni a magyarországi belföldi tudakozót? fórum

Külföldről hogyan lehet elérni a magyarországi belföldi tudakozót? (tudásbázis kérdés)


8. fc543e8c90 (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2008. júl. 16. 09:26
A tudakozó azért nem tudja megmondani, hogy mi ez a szám, mert nem létezik ilyen. Onnan tudom, hogy régen ott dolgoztam és akkor sem volt. Arra is gondoltam, hogy azóta megváltozott a helyzet és beszéltem az egyik volt kolléganőmmel, de a helyzet még mindig ugyanaz: csak magyar hálózatból hívható. Esetleg mobilról határ mellől is bejön a hívás, de távoli országból, külföldi hálózatból nem lehet őket hívni!
7. fc543e8c90 (válaszként erre: 6. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 14. 16:29
Mi az a szám? Érdekelne, mert szerintem nincs ilyen.
2008. jún. 28. 11:41
Lehet hívni. A szolgáltató meg tudja mondani, hogy milyen számon. Nem ugyanazon, mint amit itthonról elérsz, hanem egy városi számot fog adni, ami elé a külföldről induló hívásoknál szokásos számokat kell ütögetni + az a szám, amit a szolgáltató fog adni.
2008. jún. 27. 17:28
Nem lehet hívni külföldről. Ha mi szeretnénk megtudni egy más országban lakó ismerősünk számát, akkor a nemzetközi tudakozót hívjuk. Gondolom, külföldön is van ilyen és ott Magyarország nemzetközi, tehát azt kell megtudni, hogy az adott országban a nemzetközi tudakozó száma mi.
4. loch ness (válaszként erre: 3. - 9778ca1817)
2008. márc. 25. 13:50
Külföldről?
2008. márc. 14. 10:08
hívd a különleges tudakozót
2008. márc. 14. 09:37

Hát, nem ez volt a legsikeresebb kérdésem a portálon, az biztos :(


Viszont maga a tudakozó se tudja megmondani, ami viszont igen furcsa, bosszantó éa mulatságos egyszerre :)

2007. aug. 30. 21:25
Külföldről hogyan lehet elérni a magyarországi belföldi tudakozót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook