Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munka munkaközvetítővel... Tudtok olyan irodát, ahol nem előre kérik a pénzt? fórum

Külföldi munka munkaközvetítővel... Tudtok olyan irodát, ahol nem előre kérik a pénzt? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 26. 12:03
Én a határ közelében vagy Bécs környékén keresek állást, pont azért, mert a párom nem költözne ki szezonra, max. hosszú távú munkaviszonyba, így muszáj nekem ingázó lenni.
14. Aurora_becca (válaszként erre: 13. - Hanata)
2012. febr. 26. 12:01
igen. tavaly amikor állást kerestem csak fellapoztam egy kinti újságot, és Dél-tirolba szobalányt keresünk, szobalányt keresünk, szobalányt keresünk.... csesszék meg, hát olyan messze van az! :)
13. Hanata (válaszként erre: 12. - Aurora_becca)
2012. febr. 26. 09:37
A tiroli környékre gondolsz?
12. Aurora_becca (válaszként erre: 7. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 26. 08:32
na igen, azon a környéken nem olyan nehéz találni, és jogsi se feltétel, mert adnak szállást, csak hát én nem hagynám itt a párom.
11. Aurora_becca (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2012. febr. 26. 08:31

Ja, hát én ki akartam menni Ausztriába és mindenhova jogsit kértek. Most fogtam magam és beíratkoztam egy autós iskolába.

Igen, sajnos pénz kell ahhoz is hogy kimenj. Akik kint vannak ismerőseim, egyik se volt alaból se csóró.

10. porzellanpuppe (válaszként erre: 9. - Hanata)
2012. febr. 21. 19:48
irok privit
9. Hanata (válaszként erre: 8. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 21. 19:04
És velük hogyan lehet felvenni a kapcsolatot?
8. porzellanpuppe (válaszként erre: 7. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 21. 16:38
akarom irni tiroli
2012. febr. 21. 16:36

enis iden megyek ki apam meg 1 honap mulva o itt talalt munkat : a trioli álláskereso segitsegevel!

itt nem kernek penzt mert ahol kernek az biztos atveres

6. Hanata (válaszként erre: 4. - Aurora_becca)
2012. febr. 21. 16:31
Ausztriába szeretne menni. Én is az átverésektől félek, de valamit muszáj lépni, hogy tudjunk egyről a kettőre jutni. Sajnos itthon nagyon nehéz, lassan túl nehéz.
2012. febr. 21. 15:35
Rengeteg átverésről hallottam már, ismerőseim körében is. A legbiztosabb a nyelvtudás és hogy magadnak intézel mindent. Persze ehhez pénz is kell, de manapság mihez nem?
2012. febr. 21. 15:28

Én két fajta céggel találkoztam már:

1. előre kér pénzt a közvetítésért aztán vagy kamu vagy nem (többségében kamu)

2. nem kér pénzt előre a közvetítésért. Ezeket általában cégek bízzák meg h keressenek nekik munkaerőt. Viszont ez esetben a közvetítő cégtől kapod a fizetésed ami lenyúlja a hasznát.


Szóval sehogy se jó, meg ha az ember abszolút semmit sem tud az adott nyelven akkor ott verik át ahol nem szégyellik.


Melyik országra gondoltatok?

2012. febr. 21. 14:40
Olyat nem fogsz találni mert mindegyik kér és nem biztos hogy pont átverés ezért csak előleget kell adni ez a megegyezés tárgyát képezi. (ahh de szép befejezés volt egész hivatalos xD)
2012. febr. 21. 14:27
Manapság egyre több ember megy külföldre dolgozni nyelvtudás nélkül is akár. Az én férjem is ezen gondolkodik. Tudtok olyan munkaközvetítő irodát, aki nem kér előre pénzt? Mert amelyik kér, az már szinte biztosan átverés...
2012. febr. 21. 14:26
Külföldi munka munkaközvetítővel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook