Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kuktában mit lehet főzni? fórum

Kuktában mit lehet főzni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 27. 18:41
Nálunk rendszerint a körömpörkölt és a zúzapörkölt fő benne. De hallottam már olyat is, hogy van aki a kocsonyát készíti abban.
2008. jún. 27. 17:33

A hosszabb fozesi idot igenylo eteleket szoktam kuktaban fozni,idot es energiat takaritok meg ,es a masik jo dolog,hogy,igy az etelek csak gozzel erintkeznek,igy nem veszitik el a vitamin tartalmukat sem.

De vannak persze kivetelek ,amiket meg sosem probaltam kuktaban fozni....

2008. márc. 27. 19:16
Abba mindent,én örülök,hogy volt valaki,aki kitalálta!!!
2007. dec. 28. 19:37
Nagyon sok mindent,en meg a rizset is abban fozom meg.Es neha az a meggyozodesem ,hogy finomabb lesz az etel a kuktaban mint masban fozve.
13. Hmv.
2007. dec. 24. 14:36

Remek dolog a kukta, főleg mióta rozsdamentes változatot is lehet kapni, mindenkinek ajánlom! Ha lehet, alumíniumból készültet ne vásároljatok, de ha mégis, arra kell ügyelni, hogy ne tároljátok benne a főtt ételt!

Bár Zepter edényeim is vannak, a kuktafazekat sokkal gyakrabban használom.

12. 'szti
2007. dec. 20. 20:00

babot, marhagulyást, csülköt, van egy oldalasreceptem is kuktára

(egyre kell figyelni, hogy ecetes(savas)étel ne kerüljön bele)

11. zezsua
2007. dec. 20. 15:00
Köszi a tippeket!
2007. dec. 18. 12:08

Hát a kis kuktát. :)))))))))

Na, komolyra fordítva a "szót" bármit meg lehet főzni benne, csak legfeljebb kisebbet, nagyobbat (igény szerint) kell venni. (Egyébként az elsö kukták már több évtizede megjelentek.)

2007. dec. 18. 07:54
Én már huslevest is főztem.Mindent beleraktam ami ehhez kell és vártam a sipolást.
2007. dec. 18. 07:51

A barátnőm még a babájának a kajcit is abba főzi (kicsi kuktája van), ami nagyon hamar elkészül.

Az anyukám is gyakorlatilag mindent abba csinál és esküszik rá.

2007. dec. 18. 07:20

Húslevest szoktam, mert másképp sosem fő meg.


Mert nagy a kuktám, 8 l-es, ritkán használom.

2007. dec. 18. 01:20
Én csak pörkölteket,székelykáposztát,babot főzök benne,de nélkülözhetetlennek tartom,főleg ezt az újfajtát,aminek olyan a teteje,mint a csavarosüvegé.
2007. dec. 17. 23:25

Mi szinte mindent abban fözünk,leveseket,fözelékeket,érdemes megtanulni használni,mert nagyon hamar elkészül benne minden,én már el sem tudom képzelni annélkül a fözést.Inkább azt tudnám elmondani,hogy mit nem fözünk abban.pl.hajában fött krumplit,rizset,gabonaféléket..

Pl.a krumpli pürének való krumli 10 perc alatt meg van és nagyon puha lesz.Levesek.kb.20 perc alatt...a káposztás ételek több idöt igényelnek,de nem kell egész estig rotyogtatnunk,sok idüt takaríthatunk meg.Azért írok néhány példát,hogy könnyebb legyen:

meghántott,kockára vágott krumli-10 perc,zsenge kukorica-25 perc,zöldség leves-20 perc,a hús nélküli levesek kb ennyi idö,kivétel a bab és a lencse,ezeket-45 percig.

Cékla-20 perc,fözelékek 15-20 perc....stb.

Amíg felfö a kukta nagy lángon engedjük,miután felfött,takarékra vesszük és onnan számítjuk ezeket a perceket.Nekünk van egy labor óránk és azzal idözítünk.Veszélyes lenne ott felejteni hosszabb távra.....

Én csak ajánlani tudom mindenkinek a használatát!

2007. dec. 17. 23:11
Nem szeretem a kuktát használni.
2007. dec. 17. 23:10
Igazából sok mindent, főleg ha kevés az idő.
2007. dec. 17. 23:08
Kocsonyát, körömpörköltet
2007. dec. 17. 23:04
Kuktában mit szoktatok főzni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook