Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kriston Intim Tornát végzők tapasztalai fórum

Kriston Intim Tornát végzők tapasztalai (beszélgetős fórum)


2013. jan. 7. 21:50

Helló lányok!

Ha valaki küldene nekem egy infót, hogy letölteni vagy megvenni honnan lehet, azt nagyon megköszönném! :) nem találom sehol.

2012. szept. 11. 20:13

Sziasztok!

A tanfolyam mennyiben nyujt tobbet, mint a konyv es/vagy a dvd?

A dvd tenyleg kibirhatatlanul hosszu es vontatott...

Hogy valhat belulunk trener a majdnem nullarol?

Koszonom a valaszokat!

13. timycat (válaszként erre: 1. - Lilla82)
2012. jan. 27. 01:20

Én kb 4-5 éve "tanultam meg". Szerencsére még szülés előtt;nem kifejezetten Kriston edzésmódszer szerint haladtunk. Korábban versenyszerűen sportoltam, ami nem kíméli a gátizmokat, meg amúgy is érdekelt a téma. Az egyik edzőnőm tartott intim tornát is; saját tapasztalatait is beleépítve, nemcsak Kegel-gyakorlatokat, hanem joga és autogén tréning elemeket is beleépített. Én minden nőnek csak ajánlani tudom, nagyon hamar mindkét fél által is érezhető, tapasztalható és kellemes eredményeket lehet elérni. És nem nehéz, könnyen tanulható. Az órák is nagyon jó hangulatúak voltak.

Már nem járok "edzésre", mert a tanult gyakorlatokat tényleg bárhol, bármikor lehet végezni ;) Hajrá!

12. lillaking88 (válaszként erre: 10. - Ereika35)
2012. jan. 26. 23:45

Hello!

A DVD-ról tanultam meg a gyakorlatsort és teljességgel elsajátítható minden sztem a DVD-ről. Bárki meg tudja tanulni. A DVD tényleg őskori...és a minősége is gyenge, akadozik sokszor lejátszás közben, ez elég idegesítő, de én pl. felvettem a telefonomra a DVD lejátszáskor az Esti tréninget (kb. 10 perc) hangrögzítővel és azóta csak azt hallgatom, mert nem kell nézni hozzá a DVD-t.(Mp3 lejátszóra is rárakhatod.)


Hatékonyságát tekintve szuper! Nekem enyhe aranyér-problémám van és nagyon sokat segített ebben (és a gyertyaállás még ami segített effektíven amúgy.)


A párom is jelezte, hogy intim téren is sokkal jobb lett, feszesebb!Sőt képzeljétek, még a fenekemen az izom is feszesebbé vált és kerekebb, formásabb lett tőle a hátsóm, és ezt a párom mondta, aki amúgy elég kritikus!


Szóval nagyon ajánlom Minden Nőnek az intimtornát, nagyon érdemes csinálni minden nap!És a menstruációs fájdalmakat is csökkentette nálam!


(egyébként nem értem, hogy Magyaro.on miért nézik mindig, hogy akkreditált stb. ilyen olyan engedéllyel rendelkezik-e......miért fontos ez? az a döntő, hogy a gyakorlatban alkalmazva segít e és végül magasabb komfortérzetet eredményez-e a nőnek, nem? és mivel ez így van, ha jót akarsz magadnak, és középkor(od)ban nem akarsz minden tüsszentésnél becsurgatni és aranyértől szenvedni idős korban, akkor csináld rendszeresen! Hajrá!

11. MelisUK (válaszként erre: 10. - Ereika35)
2012. jan. 26. 13:24

Én a DVD anyaga alapján igyekszem az intim tornát csinálni. Nagyon hosszú, majd két órás filmről van szó, nagyon régies stílusú, nagyon lassú, én gyorsítva nézem. :) Valójában szükség van az elején, hogy tényleg ilyen lassú legyen, mert a mozdulatok elsajátításához idő kell. Utána természetesen 10 percen belül meg lehet majd csinálni a napi tréninget.

Két napja kezdtem el nézni a filmet, az első 50 percig jutottam. Egyszerűen nem bírtam tovább nézni. :) Untam. :) Ma vettem rá újra magam, 1 óra 20 percnél járok, az 50-edik perctől folytattam. :) Tuti nem bírom mégegyszer végignézni, még így gyorsítva sem. Ha végzek vele, onnantól tudni fogom, hogy milyen gyakorlatok kellenek, tényleg hatásos és maximálisan elég a dvd anyaga, nem kell még tanfolyam, meg a dvd anyagát is letöltheted ingyen a netről.

Amúgy nagyon hatásos, a végbél izmokat is megmozgatja, az első 50 perc után, amikor gyakorlotam már pár mozdulatot, mentem is a wc-re elintézni a nagydogot. :) Szóval tuti hatása van! :) Gondolom ugyanilyen jó hatása van a hüvelynél és a húgycsőnél is. :) Ami nagyon-nagyon jó! A gond csak az, hogy nem győzi az ember kivárni, hogy végig bírja nézni a dvd anyagát. Időszerű lenne egy újat forgatni, mert szerintem sokaknak elveszi a kedvét.

10. Ereika35 (válaszként erre: 9. - Abdc443050)
2011. jan. 3. 17:43

Sziaztok!

Sajnos ózdi vagyok,de engem is érdekelne egy tanfolyam,ha megtudnám oldani az utazást.

Ma voltam dokinál,az erős köhögés miatt be-be pislantok.Nagyon ajánlotta a Kriston intim tornát .


Dvd-ről mennyire megtanulhatóak és végezhetőek a gyakorlatok?

2009. szept. 26. 13:18
Sziasztok! Lenne akit érdekelne intim torna tanfolyam Miskolcon?
2009. febr. 25. 19:18
Sziasztok! Én most vettem meg a dvd-t, minden nap gyakorolom a feladatsort és remélem gyorsan érezhető lesz az eredmény. Egyébként nagyon sok jót hallotta a módszerről, ezért is döntöttem ez mellett. Már kiskoromban is volt problémám azzal, hogy gyengék a lenti izmaim, és most a párom is jelezte, hogy ez néha gondot okoz a szexben. Úgyhogy én szorgalmasan gyakorolok, egyenlőre dvd-ről és várom az eredményt:)
2008. nov. 11. 10:10
Sziasztok! nagyon sajnálom azokat akik le akarják húzni a Kriston Módszert! Én csak jót tudok róla mondani, több ezer nőnek és több száz férfinak segített... Én is tanítom és eddig senki nem panaszkodott hogy sok a szöveg vagy hogy bonyolult. Külön meg is köszönik hogy ennyi tudást átadunk plusszba a gyakorlatok mellé. És akkreditált képzés :-) A gyakorlatok mindenki számára elsajátíthatóak és ajánlottak minden korosztály számára. Már 12 órás a tudásanyag.
2008. okt. 28. 18:35
"A Kriston Intim Torna nem akkreditált módszer, nem OKJ-s, egészségügyi szakképzõ intézmény és szakhatóság által nem minõsített és hitelesített módszer. A KIT trénerképzés nem szakképzés, a trénerek számára korábbiakban kibocsátott "szakoklevél" érvénytelen, miután a KRANDI Kft. a Közép-magyarországi Regionális Munkaügyi Központ engedélye nélkül végezte felnõttképzését, így ezen állami foglalkoztatási szerv a felnõttképzéstõl eltiltotta! A képzések valódiságának ellenõrzése nyilvános, és a Szociális és Munkaügyi Minisztérium honlapján megtekinthetõ. A Kriston-féle képzés továbbiakban új alapítású cég, Vital Tréning Kft. számára 2008. január 31.-tõl, 00126-2008. számon engedélyezett. Ez általános felnõttképzõ tanfolyamként bejelentett, szintén nem szakképzés, amely képzettséget igazoló "tanusítvány" az inkontinencia prevencióját és rehabilitációját érintõen egészségügyi szakmai munkavégzésre nem jogosít! "
5. lilla82 (válaszként erre: 4. - Zizisicc)
2008. márc. 3. 12:19
Szia! Köszönöm a hozzászólásod! Most hétvégén én is elvégeztem a 10 órás tanfolyamot, és nagyon meg vagyok elégedve a tanfolyan tartalmával, illetve a gyakorlatokkal. 2 évvel ezelőtt vásároltam meg Andrea könyvét, amiből a gyakorlatok 3/4 részét el tudtam sajátítani, a gyakorlatok helyes végzéséről most meg is bizonyosodtam, viszont az utolsó, masnis gyak.-t nem sikerült könyvből, ezért határoztam el, hogy jelentkezem tanfolymra is. Már az otthon elsajátított gyakorlatoknak is érzem a hatását, most 3. hete végzem őket, és így is elégedett voltam, de most méginkább az leszek, ha a masnisat is tudom gyakorolni és teljes lesz a hatás. Mindenkinek tudom ajánlani, és a tanfolyamra magammal vittem édesanyámat és nagymamámat is, hiszen szerintem soha sem késő elkezdeni az intim részek tornáztatását. Remélem náluk is hatásos lesz a torna, persze ez rendszeres gyakorlás kérdése, de ki ne szentelne napi 15 percet tornára az intim egészságe érdekében?
4. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Lilla82)
2008. márc. 1. 21:40

Sziasztok! Saját tapasztalatom is van, és tréner is vagyok. Én a harmadik gyerkőcöm születése után végeztem el a 10 órás tanfolyamot, és néhány hét alatt megdöbbentő változásokat tapasztaltam az izomerőmben, persze ehhez napi rendszerességgel kell végezni az az egyéni gyakorlatsort, amit a tanfolyam végén kapsz. Időben ez kb. 10 percet jelent naponta.

Annyira belelkesedtem, meg a szakmámhoz és az érdeklődési körömhöz is passzolt, hogy az Andreánál elvégeztem a trénerképzőt, és most már 3. éve én is oktatom. Csupa pozitív visszajelzést kapok, mindenkinek ajánlom szülés előtt, terhesség alatt, szülés után, klimax idején, megelőzésre, rehabilitációra, szintentartásra!

3. lilla82 (válaszként erre: 2. - Gpetra)
2008. febr. 28. 14:16
Szia! De jó, szuper! És esetleg tudod, hogy mik azok a pozitív tapasztalatok? Tudsz nekem róla bővebben mesélni? Én azt hallottam, hogy így szülés után megőrizhető a hüvely fittsége, és rendszeres gyakorlással, ami napi 15 perc, olyan lehet, mint "szűz" korában.. Én most várok babát, és érdekelne, hogy szülésnél valóban megkönnyíti-e az ember lánya dolgát? Te nem gondolkodtál rajta, hogy kipróbálod?
2008. febr. 28. 14:10
Nekem személyes tapasztalatom sajnos (még) nincsen, de éppen a hétvégén találkoztam két barátnőmmel, és ők mindketten elvégezték a tanfolyamot. Mindketten esküsznek rá, csak pozitív dolgokról számoltak be. Egyikük terhesség előtt csinálta végig a tanfolyamot és végezte otthon a gyakorlatokat, és azt mondta, hogy mindenkinek csak javasolni tudja, mert nagyon sokat segített neki.
2008. febr. 28. 14:02

Sziasztok Lányok!


Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata Kriston Andrea intim tornájával kapcsolatban? Végezte-e valaki a tanfolyamot, gyakorolja-e a tornát, és milyen hatás érhető el, érezhető akár kismamáknál, szülésnél, akár a mindennapi életben és a szexualitásban? Én most készülök a tanfolyamra, ha neked már van tapasztalatod, vagy érdekel a téma, beszélegessünk róla!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook