Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kegel gyakorlatok vagy Kriston torna segített? fórum

Kegel gyakorlatok vagy Kriston torna segített? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 20. 12:15

Én is erre kerestem a választ, és anno a Kristont választottam, de nem jött be... maga a gyakorlat, meg időtartam nekem kivitekezhetetlen, illetve volt egy diszkonfort érzetem tőle... igy most a Kegel után kezdtem érdeklődni és nini mit találtam... hát érdekes!!!


[link]

2. Mucmuc987 (válaszként erre: 1. - 76cc21754a)
2011. szept. 6. 00:41
A Kriston-féle torna sokkal jobb, mint az egyszerű összehúzogatós Kegel gyakorlat. A Kriston gyakorlat reggel kb. 5 perc, este 15-20 percet vesz igénybe. 4 hónapig kell csinálni rendszeresen, utána ún. lusta tréninget, azaz ennek egyszerűsített változatát ajánlja Kriston Andrea. Szerintem a könyve túl bő lére van eresztve. Én az egyik kiképzett trénere általi tréningre jártam, ott kaptunk egy feladatsort, amit reggel-este csinálni kell. Kitartás kell hozzá. Nekem nem mindig volt. Sokszor kezdtem bele, de amikor csináltam, éreztem, h jó. Szülés előtt és után nagyon javasolt.
2011. szept. 5. 21:45
Szerintetek naponta hányszor érdemes ezt a gyakorlatot elvégezni? Valaki esetleg csinálta? Mennyire volt hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook