Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kristálygombától megbetegedhettem? fórum

Kristálygombától megbetegedhettem? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 14. 17:42
Én úgy gondolom,hogy attol,mert miután abbahagytam elmúlt.Sem előtte, sem azóta nem volt ilyen bőrproblémám.
9. Myra (válaszként erre: 8. - Mogyoro777)
2012. okt. 8. 21:10
Biztos hogy nem a kristálygombától. Pl. az ekcémát is kifejezetten gyógyítja. Fertőtlenítő hatasa van.
2012. okt. 8. 16:58
Borsónyi gombás foltok lettek az arcomon.Úgyhogy egy határozott lendülettel kidobtam.
2012. okt. 5. 13:42
Azok táborához csatlakozom, akinél szintén gondot okozott a kristálygomba. Fel is hagytam vele gyorsan.
6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2. - Izaanyu)
2012. okt. 5. 12:32

Nekem is gondot okozott a kristálygomba!

Szedjél probiotikumokat.

Előfordulhat, hogy elszaporodott a Candida.

5. Myra (válaszként erre: 2. - Izaanyu)
2012. okt. 4. 19:55
Kizárt dolog hogy a kristálygombától megbetegednél. Én évek óta iszom az egész családommal és csak jó hatásairól számolhatunk be. Erősíti az immunrendszert, a koleszterinszint normális lett tőle , egyik barátunk akinek a vérképe nagyon rossz volt mindig fél év kristálygombaivás után teljesen normális lett. És igen az emésztést elősegíti. Teljesen rendbentartja a bélflórát káros mellékhatások nélkül.
2012. okt. 4. 19:17
Akár az okozta, akár más, megpróbálom a normaflort, nekem sincs jobb ötletem. Köszi!
2012. okt. 4. 18:43

Lehet, én kétkedve fogadtam kezdettől fogva. A férjem itta hónapokig, semmi hatása nem volt, max. az emésztést könnyítette... esetleg.

Nem hiszem, hogy gombát kell a szervezetünkbe direkt módon bejuttatni... hiszen elgombásodhat...

Reméljük kitisztulsz, igyál normaflourt egy ideig, az majd rendbe teszi a bélflórát.

2012. okt. 3. 08:33
Még az év elején ittam, pár hétig, aztán hirtelen mindenféle problémáim lettek: felfúvódás, gyakori hányinger, sőt lassan egyáltalán nem tudok tejet inni, annyira felfúj, igaz hasmenés nincs. Annyira nem vagyok beteg, hogy orvoshoz menjek, lehet ez csak IBS, de vajon összefügghet a kettő? Lehet magamba telepítettem valami káros gombát?
2012. okt. 3. 08:30
Kristálygombától megbetegedhettem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook