Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közvéleménykutatás az anyagi helyzetről-legális dolog ez? fórum

Közvéleménykutatás az anyagi helyzetről-legális dolog ez? (beszélgetős fórum)


1 2
36. bb23ebc0ae (válaszként erre: 48. - Anyuci91)
2011. máj. 28. 20:53

Nem árt tudni, hogy amikor kötelezően bejelentkezik valaki az önkormányzatnál a lakcímére, akkor azt a címt az őnkormányzat legálisan eladja eklámcélokra.

Lehet kérni, hogy ez ne történjen meg, és akkor ki kell tölteni egy nyilatkozatot.

A disznóság, hogy erről nem tájékoztat az önkormányzat, sunyítanak.

Mindenkinek javaslom, hogy az önkormányzatnál tiltsa le az adati értékesítését. Ez ingyenes.

35. mucus56 (válaszként erre: 42. - Era06)
2011. máj. 10. 16:03
De előbb,utóbb minden titokra fény derül.
34. martin3 (válaszként erre: 16. - Jozsi.38)
2011. máj. 7. 15:01

sablon feladat...a tanár nem hátsó gondolatokkal megtűzdelve teszi fel ezt kérdést...

még találjátok ki, hogy a tanárból lesz a betörő...vicces vagy

33. martin3 (válaszként erre: 8. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 14:58
azért gondolhatod hogy a tanár nem akarja felmérni az anyagi helyzeted, illetve nem ezért kérdezte...egyszerűen ez csak egy "sablon" feladat...nem betörési szándékkal kérdezte:)
32. c130f7eb3b (válaszként erre: 30. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 13:22
Én is pedagógusként írtam. :))) Ezért áll égnek a hajam. :(
31. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Era06)
2011. máj. 7. 13:01
Kereskedők, ügynökök. Így kezdik, majd rád sóznak valamilyen haszontalan terméket, szolgáltatást.
30. szakalyadri (válaszként erre: 29. - C130f7eb3b)
2011. máj. 7. 11:56

Azt bátran mondom hogy hasznosabb dolgokat tanulnak technikán mint annó mi.Végig tanulták hogy készül egy ház,tervezéstől a kivitelezésen át egészen a lakhatási engedélyig.Okos dolgokat,pl én akkor tudtam meg mi a szaluffa mikor nálunk az ácsok dolgoztak.Ők most,és helyesnek tartom.

Viszont másnak az anyagi helyzetében vájkálni nem az iskola feladata.Pont azért mert nem minden gyerek olvasta volna büszkén azt a házit.Nem attól jobb ember vki hogy 2vagy1 fürdője van.Csak sajnos az is mindennapos hogy 5en laknak egy szobában.És ez magánügy!Szünetben azt a gyereket lehet hogy kinevetik,megalázzák társai.

Én pedagógusként írom ezt.Nem szabadna!

29. c130f7eb3b (válaszként erre: 23. - 67691d8c26)
2011. máj. 7. 11:20

Sajnos, jónéhány pedagógus és iskola olyan dolgokat enged meg magának, amitől égnek áll a hajam... aztán az emberek ebből általánosítanak, hogy A PEDAGÓGUS ilyen meg olyan.

Egyébként az alaprajzot azért tanítják, hogy a térképen való tájékozódást előkészítsék, de tlán egyszerűbb lett volna lerajzoltatni az osztálytermet felülnézetből... mert az is alaprajz. :(

2011. máj. 7. 11:11

De durva, hogy oktatási intézményben ilyet kérnek a diákoktól. Ha az a technika órán a feladat, hogy alaprajzot készítsen a gyerek, akkor miért kell a saját lakásukról. Csináljon egy képzeletbeli alaprajzot. Az óvoda is mit érdeklődik. Kérdőív...mert ha valamilyen szociális helyzetre hivatkozva kérek akármilyen segítséget, akkor azt mondom oké, sőt. Ellenőrizzék le, ki hivatkozik nehézségekre és jogos-e, mert ha pl. a 3 szintes családi házam duplaragázsába összesen 10M értékű autó parkol, nehogy már én hivatkozzak nehézségekre, de ha nem ez a szituáció, akkor mit érdeklődnek? Lehet-e pumpolni, vagy nem és ha lehet, akkor a gyerekem nagyobb odafigyelést kap, ha meg nem lehet, akkor leszarják magasról???

Ez jobban felháborít, mint az hogy idegen telefonon, ráadásul rejtett számon ilyeneket kérdez. Abbl rögtön levágja az ember (jó esetben) hogy valami szélhános, de óvoda???? Basszus!

27. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Era06)
2011. máj. 7. 11:09
Pár napja indítottam egy hasonló fórumot. Engem azzal hívtak fel, hogy gyerek vagyok-e, és mikor megtudták, hogy nem, letették a kagylót. Ha gyerek lettem volna, idejönnek betörni, vagy elrabolnak? Ugyan, miért akart az illető csak gyerekkel beszélni?!
26. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Era06)
2011. máj. 7. 11:09
Én ilyenkor felteszek nekik pár kérdést,és ha nem válaszol leteszem a telefont.Ha meg szám nélkül hív,akkor vagy fel sem veszem,vagy elküldöm a fenébe,attól függ mit mond.Nem kell kiadni senkinek semmilyen személyes dolgot magadról vagy a családodról.
2011. máj. 7. 11:04
Bocsanat ezt nem ide akartam irni
2011. máj. 7. 11:04
Szep napot . Az este hirtelen megszakadt az internet kapcsolat
23. 67691d8c26 (válaszként erre: 22. - 6752c58fe3)
2011. máj. 7. 10:51
Sajnos sokaknál a pedagógus közellenség. Nem értem, hogy ebben az említett feladatban mi volt olyan felháborító.
22. 6752c58fe3 (válaszként erre: 9. - Pintyőke72)
2011. máj. 7. 10:39

Ez megy a KSH-ba. A tanárokat, igazgatót nem érdekli, utána meg név lékül el tudod képzelni, hogy véggképp milyen izgalmas.

Optomális esetben azért csinálnak ilyeneket, mert valahogy el kell dünteni hogy merre hogyan kell, lehet fejleszteni az országot.


Telefononén sem válaszolnék ilyesmire, mert leellenőrizhetetlen, hogy ki hív, de az iskola, óvoda azért megbízható. Másnap biztos nem fogsz a dadussal összefutni, aki a kikotyogott plazma TV-vel a hóna alatt távozik :)

21. szakalyadri (válaszként erre: 20. - 554700b069)
2011. máj. 7. 10:32
:-)
20. 554700b069 (válaszként erre: 19. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 10:31

Nem tőlem kérdezték:)


De lehet még azt is mondták volna az üveg és egyéb károk elkerülése érdekében a kulcsot tegye a lábtörlő alá.

19. szakalyadri (válaszként erre: 18. - 554700b069)
2011. máj. 7. 10:28

Vagy hányadikán kapsz fizetést,meg a bankkártya pin kódja is jó lenne.

De az se mindegy hogy nem vagy-e fémérzékeny,hordasz-e aranyat?

Ilyet nem kérdezett a felmérést készítő telefonos munkatárs?

18. 554700b069 (válaszként erre: 17. - Lizzyke72)
2011. máj. 7. 10:25
Meg azt is hogy mikor nem lesznek otthon :)
17. lizzyke72 (válaszként erre: 12. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 10:23
Nemcsak a tervrajzot, hanem mingyáá a széf helyét,meg kódját is! DD:)
16. jozsi.38 (válaszként erre: 12. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 10:22
szép kis házi feladat! felháborító! az meg röhej hogy fekete pontot kapott érte a gyerek. megérte volna az igazgatóhoz fordulni ilyennel, mert ehhez senkinek semmi köze, főleg a tanárnak nem!
2011. máj. 7. 10:21
Nem kötelező válaszolnod.
14. era06
2011. máj. 7. 10:21

Azt mondta, hogy milyen statisztika, de ha agyon vernének sem tudnám megmondani.

Ilyen kérdésekhez vastag bőr kell. Családi, vagy baráti körön belül sem kötöm mindenkinek az orrára, hogy van-e nyaralóm, digitális fényképezőgépem, számítógép...

Az APEH kis miska, még ők sem kérdeznek ilyeneket

13. szakalyadri (válaszként erre: 11. - Gne2)
2011. máj. 7. 10:20

Én sem.:(

Soha nem válaszolnék telefonos felmérésre,ne tegyétek ti se.Nem szeretném ha másnap fel lenne dúlva az otthonom.

12. szakalyadri (válaszként erre: 9. - Pintyőke72)
2011. máj. 7. 10:16

Nálunk technika házi volt,kötelező jelleggel!Kár hogy nem mindjárt a ház tervrajzát kell vinni!Mi megkaptuk a fekete pontot házi hiányért,de kedvem lett volna levelet írni a tanárnőnek!

Nekünk nincs takargatni valónk,nem rég építkeztünk,de akkor is.Arról nem is beszélve milyen körülmények közt élő gyerekek vannak az osztályba.Sajnos van kislány,aki külön széken ül a tábla előtt mert nincs pénze szemüvegre a szülőknek.

11. gne2 (válaszként erre: 8. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 10:14
Az oviban is ki kellett tölteni egy kérdőívet a családról, a körülményekről, a szülők iskolázottságáról, jövedelemről, stb eddig minden évben. Nem egészen értettem, hogy ez miért kell. :S
10. pintyőke72 (válaszként erre: 7. - Arcansas)
2011. máj. 7. 10:11
Ez nagyon jó ötlet! Legközelebb alkalmazom.
9. pintyőke72 (válaszként erre: 8. - Szakalyadri)
2011. máj. 7. 10:10
Nálunk is haza hozta a kisebbik, de hangsúlyozta a tanárnéni - nem kötelező kitölteni. Vagy lehet név nélkül is. Mi nem töltöttük ki.
8. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Era06)
2011. máj. 7. 10:07
Hogy ki fogsz majd akadni,mikor a gyereked jön haza ilyen kérdésekkel a suliból.Mert ez a házi!Hány fürdőszoba van,van-e külön wc,hány szoba van...Én a plafonon voltam!
7. arcansas (válaszként erre: 1. - Era06)
2011. máj. 7. 10:05

Sajnos könnyen lehetnek,h betörők.Nálunk a szomszédhoz úgy törtek be,hogy előző este felhívták,hogy van-e már riasztója,mert ők riasztó cég.Természetesen azt mondta,h nincs.Másnap betörtek.De mindenhvova szinte a környéken...

Én az ilyen statisztikákra csúnyán vissza szoktam vágni.Pl megkérdezem mi a cég neve,telefonszáma,hogy hívják az illetőt és utána közölni szoktam,hogy a beszélgetést rögzítettem!Olyankor mindig leteszik!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook