Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a nőről, a pasasról és úgy az egész helyzetről? fórum

Mi a véleményetek a nőről, a pasasról és úgy az egész helyzetről? (beszélgetős fórum)


1 2
35. selena78 (válaszként erre: 16. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 21. 12:07
Mármint hogy hol jut egy pasira 5 nő?
34. pandoracic (válaszként erre: 29. - 9f86e86d50)
2013. jan. 21. 11:54
Neked nem biztos,hogy ezen kéne viccelődnöd,hiszen a környezetedben is előfordult már ilyen,hogy becsúszott a baba.Nem nálad,illetve ezt nem tudom,de a környezetedben igen.
33. pandoracic (válaszként erre: 32. - Ittmost)
2013. jan. 21. 11:52

Az itteni helyzetben valószínűleg a pasi is akarta hogy megmaradjon a gyerkőc,hiszen törődik vele,csak törődik az eredeti családjával is.

Valószínűleg sok a vesztenivalója /emiatt gyáva/,ezért akarja titkolni a helyzetet,de azt neki is meg kell tanulnia,hogy semmi sem marad titokban.

Előbb-utóbb minden csalás,minden becsapás,minden hazugság kiderül.

32. ittmost (válaszként erre: 29. - 9f86e86d50)
2013. jan. 21. 10:41

A körülmények áldozata meg a naívság az nem ugyanaz!

Nyilván neki is vigyázni kell,a saját érdekében,de mivel a ffi tudja,h neki van családja,neki kéne a több eszének lenni,neki van konkrét vesztenivalója már akkor,mikor másik nővel fekszik le a feleségén kívül.

Sőőt a férfiak általában utólag nagyon okosak,hogy:persze,mert a külső nő csak meg akarja őt fogni egy gyerekkel.Ha ezt már a d.gás előtt is az eszükben tartanák,akkor ők védekeznének,hogy a nő ne tudja őket csőbe húzni.

31. nicole. (válaszként erre: 28. - Ittmost)
2013. jan. 21. 09:31
sőt... húzzon rá kettőt, ha biztosan nem akar gyereket!
30. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 29. - 9f86e86d50)
2013. jan. 21. 09:27
Sajnos ez még ma az atomkorszakban is így van.
29. 9f86e86d50 (válaszként erre: 28. - Ittmost)
2013. jan. 21. 09:02
Persze, a nő szegény körülmények áldozata. Mert a baba csak úgy becsúszik, ő már csak ilyen. :D
28. ittmost (válaszként erre: 21. - CheshireCat)
2013. jan. 21. 07:45

Így van!! A férfi legyen észnél,aki tudja,hogy másik családja van,amiben benne is akar maradni,és húzza fel azt a gumit,bakker!!!

A nő meg persze egy szerencsétlen naív..vagy nem bírta el a lelke,hogy elvetessen egy babát,ami becsúszott.

27. pandoracic (válaszként erre: 23. - Anianiko.)
2013. jan. 21. 05:56

Nem tudhatod,hogy neked mit tartogat a jövő.

Ezért felesleges ilyen kemény szavakat használni.

Valami oka volt mindkét félnek,ami miatt ebbe a helyzetbe kerültek.

A gyerkőcöt sajnálom,de az igazság ki fog derülni mindenképpen.Mindig kiderül.

26. pandoracic (válaszként erre: 25. - 9f86e86d50)
2013. jan. 21. 05:51

Ezt a tapasztalat mondatja veled?


Van aki így érzi jól magát,hogy becsap másokat.

Van aki úgy érzi jól magát,hogy zsarolással bírja rá a másikat bizonyos dolgok megtételére.

Pl magához láncol valakit egy papír(házasság) által,de egyébként szabad utat kap.Talán pont ilyen a fórumtéma pasija.A feleség irányítja.A pasi meg gyenge lépni.Vagy nem is akar,mert neki ez az élet megfelelő.

2013. jan. 21. 03:44

Miért jó csámcsogni ezen? Igen, elítélendő. Igen van ilyen, és lesz is.



Az ágrólszakadt és a szegénylegény meséje!



Egyszer volt hol nem volt, volt egy legény, aki azért nem lett pék mert nem volt sütnivalója. Ez a legény nem értett semmi máshoz, csak a hegesztéshez, de azt úgy tudta prezentálni, hogy a lányok elalélték majd belevakultak. Így aztán a szegénylegény, aki leginkább fejben nem volt erős, mert a Jóisten csak jó nagy betyárbuzogánnyal áldotta meg, az meg magáévá tette a vezető szerepet. Egyik nap meglátta azt akit az ilyen sajtos likfejűek elsőre el szoktak venni feleségül.

A szép mellű, ringócsípőjű kenyeret jól dagasztó és sütő Aztademeg Juliskát. Így aztán elállott, s mivel amaz dobott egy hátast, mert nem fürdött le hegesztés után s az illat levette a lábáról, a szegény legény ezt jó jelnek vette. Így elvette Júliskát, s amaz öntudatlanul belekerült egy házasságba.

Ahogy telt múlt az idő, az szegénylegénynek nem telt magvas gondolatokra, és éppen ezért nem védekezett, így az asszonyka meggazdagította őt két kis lurkóval! Volt ám sírás-rívás, öröm is és bánat, mert hát a betyárbuzogány ezeken az időben úgy megtelt testnedvvel, hogy nemegyszer úgy fejbe verte az egyszeri legényt, hogy az csak egy hét után tért magához.

Ez nem volt állapot, valamit tenni kellett, mert így ő nem akarta kihúzni. Nem fűlt a foga ahhoz, hogy önellátó legyen.

Hát fogta magát és felrekedett. Elsőnek azért mert jó volt a koszt, másodjára meg mert a vére is hajtotta. Szóval miután kigurult az utcára, és ment mendegélt. Ami jó sokáig tartott mert már nem nézett ki olyan daliásan mint rég, és mert a faluban már jól ismerték, ezért egy olyan helyre kellett érnie ahol még szóba álltak vele.

Szóval ahogy így mendegélt, egyszer csak meglát egy öreg szikkadt fát, aminek a tetején a Lónincs Aranka üldögélt. Ott fent a tetején sírdogált, mert kapuzárási pánikja volt. Ezért is mászott a fára, mert így minden kapun átlátott, meg mert gyorsan akart fészket rakni és várta a Rigócsőr Királyfit. De csak a szegénylegény ment arra, aki leült fáradtan a gyökerekhez, és búslakodva belekezdett:


- De kár hogy ilyen, hogy nincs kibe belehelyeznem a bizalmam, úgy érzem elpazarlom a folyótőkémet, és elkótyavetyélem férfiúi erényeimet.


Arankának sem kellett több, gyorsan egy vékony gallyra lépett és belereccsent a szegény legény ölébe. Olyan szerencsésen esett, hogy egyből eltalálta mi hiányzik neki. Azzal be is töltötte a neki szánt szerepet, miközben mindenféle töltés megvolt, és az idő is telt.

Így aztán a szegénylegény, akinek még mindig nem volt meg a magához való esze, kapott még egy lehetőséget az élettől, hogy megtanulja mi az a fogamzásgátlás. De hát Ő nem az a gátlásos fajta, és Aranka sem zárta be előtte a kapuját így nem volt oka a pánikra.

Jól elvoltak így, hogy a szegénylegény hol itt hol ott tüsténkedett, és csiszolta tehetségét, ami után mindkét asszonykája epekedve sóhajtott. Igen ám, de Lónincs Arankának született egy kis Szamara Zolikája, és már lassan nyolc éves, tudatára ébredő eleven kisfiúcska akinek egyre több érdekes kérdése lesz amint nyílik elméje. Aranka most bajban van, hogy is magyarázza el Zolikának, hogy ki szellentett vihart arat? Nem tudja mitévő legyen ha már bekapta a legyet is. Mert bizony jó az a betyárbuzogány, eddig is tette a dolgát, ezután is fogja, Zolika meg amúgy is egy erkölcsöktől mentes világba nő bele. Ezután boldogan élnek, ha nem lesznek nemi betegek! :)

2013. jan. 21. 01:24
Óóóó Istenem annyira felháborodtam, így hogy menjek aludni? Reggel pedig szóbeli vizsga, hopp.
23. anianiko. (válaszként erre: 22. - Anianiko.)
2013. jan. 21. 01:23
p.s. Ez cicakarmos hsz, az újságban szereplő levél írójához.
22. anianiko. (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. jan. 21. 01:21

Egy kérdésem lenne csak Hozzád:


Meg tudod ezt valaha is bocsátani magadnak, hogy ilyen helyzetbe hoztál egy ártatlan gyereket?


Mondd csak meg neki, hogy anyuci egy más családi életébe rondító r.banc mellékvágányon, aki még jó képet is vág az egészhez. Apuci meg egy hazug, megbízhatatlan szélhámos.


Szép kis szülői minta. Kívánom hogy tisztességes életet élő felnőtt váljon a kisgyerekedből, és ne rátok hasonlítson.


Felháborító.

2013. jan. 20. 23:48

az a ferfi amelyik nem akar gyereket, szerintem pontosan tudja mit kell(ene) tennie hogy ne legyen gyerek. most gusztustalan alpari leszek: csak nyilvan egyszerubb beleengedni a ...-t aztan majd a no kapartassa ki magat meg a gyereket, kit erdekel az mar az o baja.


szerintem apuka itt az igazi rohadek, eleve hogy szereto kell neki akivel meg csak nem is vedekezik!!! a nok sajnos naivak meg hiszekenyek, plane ha szerelmesek. aki nem akar gyereket az elozze meg, nem utolag kene vakarni a fejet hogy ezt hogy oldja meg.


amugy kemeny szitu, elobb-utobb ugyis ki fog derulni az egesz, akkora botrany lesz mint az allat. egyedul a gyerekeket sajnalom, foleg a 8 evest.

20. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 17:43

Pedig egyszer muszáj lesz elmondani, apukának ha tetszik, ha nem. Mert különben nagyobbat fog robbani a bomba mint ahogy képzelte.


Nekem is így van gyermekem, de ő tudja, hogy hányadán állunk. apának másik családja is van, ahol vannak tesók is. a Mááik család tud rólunk, bár az egy más tészta, hogy kb. leszarják a fejünket. D

19. csillubaba (válaszként erre: 16. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 20. 12:42

"..valami csak van ott és valamit csak tudhatott és tudhat az a nő, ha ez az egész már 8 éve ha nem több tart!"


Ez akkor lenne igaz, ha nem lenne gyerek. De mivel van, így az is lehet hogy a pasas kénytelen volt "bevállani" őket, ki tudja...lehet anő zsarolta, hogy mindent megtud a feleség vagy hasonlók...

18. f493bbff35 (válaszként erre: 16. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 20. 12:14
Rendkívüli módon idióta vagy... :S Ja! Járd újra a 8 általánost...de legalább a 6-ot...
2013. jan. 20. 12:08

Én egy nőt ismertem, aki az "egyik" volt. Ő persze tudott a másikról, aki a faszi neje volt. Valami 10 év után bukott le a dolog úgy, hogy a nej megtudta a nő címét.


A szerető lakása egy az egyben ugyanúgy volt berendezve, mert a faszi, ha vett valamit lakberendezési tárgyat, mindig kettőt vett.


Ami a poén, hogy mindkét nő nagyon csinos volt, a faszi pedig alacsony, kopasz, viszont igen jól keresett.


Szerintem a többnejűség segítene az ilyen eseteken.

16. b74f6e5cdd (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. jan. 20. 12:02

Ennyit arról, hogy egy nő mekkora idióta tud lenni ha szerelmes és miket nem képes véghez vinni.

Ilyenkor elgondolkodtató az is, vajon a pasik irányunkba miért is olyanok amilyenek?

Habár köztudott, hogy mai világba is egy pasira 5 nő jut, nők vannak többségben, ha nem több.

Megfogni egy pasit gyerekkel? Maga a nő szánalmasságáról árulkodik, véleményed osztom részben, mert valami csak van ott és valamit csak tudhatott és tudhat az a nő, ha ez az egész már 8 éve ha nem több tart!

2013. jan. 20. 12:01
Arra azért kíváncsi lennék,hogy maradhatott ennyi ideig titokban az ügy,hiszen még szeretőt sem egyszerű eltitkolni,nemhogy egy családot!
14. b74f6e5cdd (válaszként erre: 4. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 11:58

Sajnos, nagyon sajnos, hogy ilyen helyzeteket is teremtenek elvileg magukat felnőttnek mondott nők és férfiak és bele kényszerítenek egy általuk megalkotott kis csodás teremtményt, aki semmiről nem tehet. Szerintem is legjobb lenne még most tudatni vele a szitut, ha már ez így alakult.

Biztoan feltünt már neki a gyerekek sosem bolondok, egyes dolgokat még reálisabban is tudnak látni és érezni mint a felnőttek szerintem.


A pasiról annyit erős kifejezés rá, mert nem régi időket élünk, ahol is háremet kell tartani.

Valóban kíváncsi lennék én is rá, hogy egy ilyen helyzetet egy önmagát tisztességes embernek valló és felnőtt ember, hogyan is tud megoldani úgy, hogy ezzel a gyermekének a lehető legkevesebb sérülést okozza!???

13. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 10:57

Minél előbb.Még van olyan kicsi,hogy elhiggye,azért nem volt tali eddig,mert nem voltak olyanok a körülmények,viszont most már minden happy.Be fogja érni ennyivel,elég apró és naiv még hozzá.


Hogy szerintem hogyan kellett volna csinálni?Nos egy részről tökre megértem apukát,hiszen a másik családban a gyerekek ezt mindenképpen úgy élhetik meg,hogy apuka lecserélte őket másik gyerekre,pedig ez nem igaz.Ezért ha valaki otthagyja az első párját,jobban tenné,ha már felnőtt gyerkőcöket hagy ott.Ők könnyebben tolerálnak egy máshonnan érkező bébit a szülőjétől,legyen az nő,vagy férfi,akinek épp kedve támad ismét elölről kezdeni az egészet...


Jelen helyzetben,ha a korábbi gyerkőcök még gyerkőcök,akkor ők is sérülnek.Pontosabban ők sérülnek ezzel is.:(


Szóval...értem én,hogy úgy képzelte ezt is megoldhatja hermetikusan,de ez az a pont (újabb gyerek máshonnan),amit már nem lehet megoldani a két élet hermetikus el/lezárásával.

12. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 10:36
Soha nem kellett volna előtte titkolni.
2013. jan. 20. 08:42
Én biztos nem élnék ilyen helyzetben.Mi van az ünnepekkel? Szerencsétlen gyerek,mindenből kevesebb jut neki és azt sem tudja miért.Ha elmondja,sérülni fog,ha jóval később,esetleg magától jön rá,az is ugyanolyan rossz.Én se értem,a nő hogy tudott belemenni egy ilyen kapcsolatba és hogy képes fenntartani,miért nem szakìtja meg a kapcsolatot a ffival,vagy akkor vállalja fel a gyerekét.Még azse lenne elítélhető,ha a másik család megtudná,h ők is vannak,hiszen ez nem egy szimpla fêlrelépés.Hogy képes így élni bárki is?
10. csillubaba (válaszként erre: 9. - Cippora)
2013. jan. 20. 08:41
Igen csakis ő...le merem fogadni a pasas nem akarta hogy megtartsa a gyereket.
9. Cippora (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 08:39

Ezt én is olvastam abba a bizonyos újságba,és nálam is kiverte a biztosítékot.Apuka jó nagy görény lehet,két családja van...:S

Mondjuk a nő sem lehet normális,nem tudom,az ilyen szerintem azt várja,hogy megszüli a gyereket aztán majd csak elhagyja az apuka a másik családot,és felvállalja őt.

És még attól tart,hogy sérül a gyerek lelke.Ha igen arról csak is ő tehet!

2013. jan. 20. 08:38
Nagy naívan úgy hittem,ez csak az amerikai filmekben létezik!
7. csillubaba (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2013. jan. 20. 08:38

:)


Vedd meg a mostani Meglepetés képes rejtvényújságot, 41. oldal Dr. Alpár Zsuzsa pszichológustól kér segítséget a nőci.


Remélem nem lesz baj belőle hogy kiírtam az újság nevét.

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Csillubaba)
2013. jan. 20. 08:35
Biztos, hogy egy újságban olvastad ezt a történetet? Nem vennék rá mérget.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook