Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a helyzetről? fórum

Mi a véleményetek a helyzetről? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 9. 19:54

Az utóbbira gondoltam.

Nézd.

Valami csak nem volt annyira tökéletes a kettőtök közötti kapcsolatban, ha a volt barátod másfelé - pech, hogy a húgod felé - kacsingatott.Ha ezt akkor tette, mikor még együtt voltatok, az nem volt egy gusztusos dolog a volt barátodtól. Ha azután, mikor már nem voltatok -akkor sem guszta, de legalább tiszta-mert akkor veled lezárta és a tesód felé nyitott.

Igy értettem.

Sztem.

37. empanada (válaszként erre: 35. - Derintini)
2012. márc. 9. 08:46

Beszélgessek a párommal a hugom szexuális életéről? Prezentáljam azokat a dologkat, amikot nekem bizalmasan elmondott? Vagy mire gondolsz itt?


Vagy ha arra gondolsz a kapcsolatunkban nem lehetett őszinte a szex terén...hát ott nem volt olyan dolog, amit ne mondhatott volna el/ne kérhetett volna szinte akármire (ezt ő nagyon jól tudta).

36. empanada (válaszként erre: 35. - Derintini)
2012. márc. 9. 08:41

Azt a részt pontosítsd kérlek, hogy

"Az a kérdés jogos, hogy ilyenekről miért nem Veled - kedves topicinditó- beszélgetett el, és miért a tesóddal."

35. derintini (válaszként erre: 34. - Empanada)
2012. márc. 9. 08:22

Nem akarok mindent a nőkre rákenni:)


Ahhoz nagyon ütődött pasinak kell lenni - nem vitatéma van-e ilyen, vagy nincs-, hogy egy még zajló kapcsolatnál ugyanabban a családban keressen új kapcsolatot bármilyen szinten.

Verzióim:

1. a srác unintelligens 65 IQval és minden, a családban felelhető csajszimajszi kell neki-lehetőleg egyszerre.

2. én azért nem vetném el ezt a "ráutaló magatartás"-os verziót. Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy a pasi a 2. mondatával a tesód szexuális igényeit/fantáziáját kezdi el firtatni. Ott ettől többnek kellett lenni. Korábbi közös beszélgetéseknek, stb. Az a kérdés jogos, hogy ilyenekről miért nem Veled - kedves topicinditó- beszélgetett el, és miért a tesóddal. Vagy elhatárolódtál a témától, vagy ő nem mert kezdeményezni, vagy a sötöbö -c.) válasz- a jó.

Sztem.

:)

34. empanada (válaszként erre: 32. - 39694c0c70)
2012. márc. 9. 08:09

Azzal a helyzettel, ha végetér egy kapcsolat és pár hét vagy hónap után úgy döntenek, hogy együtt folytatják, tulajdonképp semmi baja nem lehetne senkinek. Amikor már valóban lecsillapodnak az érzelmek és a hugica tudja, hogy a szomszéd szobában nem épp ezért, vagy éppen csak a volt párja elvesztéséért pityereg a párnájába a (adott esetben a) nővér.

De ezzel a helyzettel nekem az a gondom, hogy ez a kapcsolat alatt történt, látszólag akkor még minden a legnagyobb rendben volt, sőt hónapokkal utána is.


De a srác elmondása szerint ő nem kikezdeni akart a hugommal. Akkor mégis miért pont ezek a dolgok érdekelték? Miért pont erre volt a bszélgetés kiélezve?


Ha másra nem is, arra jó volt az eset, hogy végleg kiábránduljak belőle és tulajdonképpen nem is akarjak vele kapcsolatot fenntartani.

33. RockyRoad (válaszként erre: 32. - 39694c0c70)
2012. márc. 8. 22:02

Nekem valaszolsz vagy csak ugy irsz?

Mert ha igen, kerdeznem, hol irtam olyat, hogy nem lehet egy kapcsolatot kulturaltan befejezni?

32. 39694c0c70 (válaszként erre: 31. - RockyRoad)
2012. márc. 8. 14:07

Egészen "közeli" példával is tudnék szolgálni arra, hogy a fiú a legfiatalabb lánynak kezdett udvarolni, aztán mikor megismerte a középső lányt, őt vette feleségül. De ezt most nem részletezném.

Azt továbbra se értem, hogy egy kapcsolatot miért csak úgy lehet befejezni, hogy mindet és mindenkit összezúznak aki, és ami csak a kezük ügyébe kerül.

Miért nem lehet kulturáltan véget vetni egy kapcsolatnak?

Nem egy és nem kettő olyan házasságról tudok, amit úgy bontottak fel, hogy a felek ma is jó viszonyban maradtak (néha még jobban is, mint előtte)

Az mit bonyolít meg egy kapcsolatban, ha egy házban éltek, élnek?

Szerintem semmit.

Értelmes emberek miért ne tudnának együtt reggelizni?

A fórumindító is biztosan talál majd egy fiút, akit talán még jobban is szeret majd, mint a húga rajongóját.

Akkor már eszébe se fog jutni, hogy emiatt gondot csináljon a múltból. (Szép volt, jó volt, annyi volt és kész)

31. RockyRoad (válaszként erre: 30. - 39694c0c70)
2012. márc. 8. 13:15

Nem tilos, sehol nem irtam, hogy tilos. Az erkolcsok nem irott 'szabalyok' az mindenkinel mas. Ami neked meg siman belefer nekem mar nem, vagy forditva.


En meg ilyen esetrol nem hallottam (szerencsere), de nem vitatom biztosan van ilyen. Jelen esetben szeritem erdekes lett volna a helyzet, mert ugye mindenki egy hazban el; a forumindito, a huga meg az anyuka is. Nah eddig a foruminditonal ejszakazgatott a fiatalember, mostantol meg majd a huga haloszobajaban... Hat nemtudom, nekem kicsit erdekes helyezetnek tunik. Aztan johet a kozos reggeli :SS

30. 39694c0c70 (válaszként erre: 29. - RockyRoad)
2012. márc. 8. 11:48

Tudod mennyi ilyen esetről hallani?

Ott is kezelhetővé vált ez.

Egyébként pedig milyen köze van az erkölcsnek ahhoz, hogy ki kit cserél le és kire?

Miért tilos bárki is?

29. RockyRoad (válaszként erre: 25. - 39694c0c70)
2012. márc. 8. 11:45
Nekem erkolcsileg nem ferne bele, hogy csaladtagok partnereivel / volt partnereivel kezdjek kapcsolatot. Hogy nezne mar ki, hogy a ferfi aki eddig a noveremhez jart most hozzam jon??
28. e16fe97baf (válaszként erre: 27. - 39694c0c70)
2012. márc. 8. 11:38

jó a generációkat tiszteljük meg azzal hogy ebből most kihagyjuk őket...

nem bátorság, gyengeség, gerinctelenség családon belül próbálkozni..

nem szolidárisabbak a nők sem egymással...sokszor az érzelmek mindent visznek...nem nemiség kérdése ez... embernek kellene maradnunk minden áron

27. 39694c0c70 (válaszként erre: 26. - E16fe97baf)
2012. márc. 8. 11:30

Azt azért elismerheted, hogy itt nem generációkról volt szó. :)

Szó nem volt dédiről, nagyiról, de még anyuciról se! :)

Ahhoz meg, ismétlem óriási bátorság kell, hogy valaki egy kapcsolatot - ami jól működik - kockára tegyen azzal, hogy családon belül próbálkozzon.

Azt se értem, hogy a nők miért olyan "szolidárisak" egymással, hogy pl. a barátnő volt fújával "elvből" nem állnak szóba, még akkor se, ha tetszene is nekik a srác, vagy jól kijönnének egymással?!?

26. e16fe97baf (válaszként erre: 25. - 39694c0c70)
2012. márc. 8. 11:18
"Az, hogy ez ismerősök, barátnők, vagy éppen családon belül történik, vajon mit változtat a dolgon? Valószínű a húg vagy szebb, vagy kedvesebb, vagy felkínálkozott, vagy csupán "ráutaló magatartást" tanúsított. ".... ilyen erővel akkor a nagyit és a dédit is lehetne kóstolgatni?...kedves al F-A ezt ugye nem gondoltad komolyan...te is tudod hogy a férfiak nagy többségének ráutaló magatartás sem kell a nyomuláshoz, ebben az esetben is elég volt hogy "puhatestű" a srác....
2012. márc. 8. 11:05

Nem értem ezt a csodálkozást!

Az eset nem egyedi és nem megismételhetetlen.

Azért nem kevés hasonló szituációról olvastam itt és máshol.

Azért a nők se ártatlanok mindig!

Azért pedig egyetlen férfit se szabadna hibáztatni, mert "keresi az igazit"!

Az, hogy ez ismerősök, barátnők, vagy éppen családon belül történik, vajon mit változtat a dolgon?

Valószínű a húg vagy szebb, vagy kedvesebb, vagy felkínálkozott, vagy csupán "ráutaló magatartást" tanúsított.

Nem hinném, hogy létezik olyan ostoba manus, aki megkockáztatna egy ilyet, ha eleve esélytelen.

24. empanada (válaszként erre: 22. - E16fe97baf)
2012. márc. 6. 11:24
Nem is tudod mennyire igaz, amit írtál (olvasd az ezelőtti hozzászólásomat)!!!:D
23. empanada (válaszként erre: 21. - Derintini)
2012. márc. 6. 11:22

Nem, ez még a nyáron volt, június végén.


Azrt segített, mert hogy ő jó matekból meg fizikából és sajnos én nem, én is segítsére szorultam annak ideján, de valóban, nem a nővérem pasijáéra...


Egyébként számon kértem az exemet a történtekről, ami lehet nem volt valami okos dolog, de lássunk mindig tisztán. Ő konkértan letagadta, h kikezdett volna a hugommal és még ő nézett tulajdonképp engem hülyének. Pedig a tények, hogy ezeket leírta, azok tények. Ha pedig esetleg tényleg nem akart semmit, akkor miért nem tisztelte meg a családot azzal, h nem kavar be.

22. e16fe97baf (válaszként erre: 21. - Derintini)
2012. márc. 5. 21:21
ó férfiak :D azonnal ráverik a balhét a nőkre...tipikus
2012. márc. 5. 21:14

Azért a tesóddal leülnék megbeszélni a szitut.

Megtörténik ez az eset, és az anyukátoktól kér segítséget, az ok. Kiborult a bili-ez is ok.

De miért a volt pasidtól kér segítséget a matek, fizika házikban? Kétlábú azonnali kirúgás helyett? ezt nem értem.

Avagy 4 hónapja szakítottatok és MOST feni a fogát a tesódra?mert akkor talán cseppet más a helyzet, mint ahogy tálaltad...

20. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - Empanada)
2012. márc. 5. 13:00

Ó, ne rágódj rajta, vannak ilyen édibédi fiúcskák, hidd el, majdnem mindenki belekóstol egy ilyenbe, így legalább tudni fogod, hogy mire kell figyelni, mi az amit el kell kerülni.

Örülj, hogy túl vagy rajta;)

2012. márc. 5. 12:30

Valójában már rég vége a kapcsolatnak (csak nem akartam, hogy bárkit i befolyásoljon, és ne olyan válaszokat kapjak, "h már úgyis mindegy"), szerencsére 4 hónapja szakított velem. Ez csak feltette az i-re a pontot, de már örülök is...


Csupán utólag érzem magam megalázottnak és hülyének. Pedig már pont kezdtem magam tök felszabadultnak érezni (ezután a szomorúbb 4 hónap után), hogy jön a tavasz, süt a nap is...

18. empanada (válaszként erre: 17. - Empanada)
2012. márc. 5. 12:16
Mármint mikor a hugomnak segített matekban, fizikában.
2012. márc. 5. 12:15
A vicc az egészben, hogy anya is mondta, -mikor neki mondtam el első elkeseredettségemben a dologot-, hogy mikor korábban segített neki a barátom néha leckét írni, ő is be-benézett a szobába, hiszen a feltétlen bizalom ugye odalett iránta.
16. e16fe97baf (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. márc. 5. 12:15
vannak szituk amiket nem tudunk azonnal úgy lereagálni ahogyan kell...és még később sem ha átgondoljuk....teljesen mindegy hogy a testvér hogyan viselkedik egy ilyen szituációban, nem tudnék rá haragudni...de a pasi tuti repülne...
15. csgybzs (válaszként erre: 13. - E16fe97baf)
2012. márc. 5. 12:09
Igen, ez már (itt) kiderült. Azért hallani ilyen esetekről sajnos elég sokat, és hát azért mindenhez két ember kell.... ez vitathatatlan.
2012. márc. 5. 12:04
Igen, így van. De mégis fua. Az ellenségemnek nem kívánom ez a helyzetet. Én nemhogy az ő fiú tesóira (2 van neki) nem néztem soha férfiként, hanem sehol máshol sem. Ő meg családon belül...
13. e16fe97baf (válaszként erre: 9. - Csgybzs)
2012. márc. 5. 12:01
nehéz szitu....a tesó nem hibás, nem szabad hogy hibás legyen
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Empanada)
2012. márc. 5. 11:54

Úgy tűnik, megoldódik...

Jobb is, hogy te jöttél rá, mert lehet, hogy tesódra furcsán néztél volna, ha ő jön elő ezzel, még az is lehet, hogy nem akartad volna elhinni, hogy a szépreményű ifjú kicsit gerinctelen.

2012. márc. 5. 11:51
Az más. Remélem, hogy Te megoldod.
2012. márc. 5. 11:49
Mint kiderült elmesélte, csak anyunak. "buta" módon azon tanakodtak inkább, h tönkretegék-e a boldogságot vagy megoldódik az ügy magától...
9. csgybzs (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. márc. 5. 11:46
Azért az a tesó is érdekes, aki utána nem meséli el ezt.......
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook