Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit gondoltok erről a kialalkult helyzetről? fórum

Ti mit gondoltok erről a kialalkult helyzetről? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 21. 00:52
menjél már....
54. Lara1984 (válaszként erre: 47. - Dominós)
2013. nov. 20. 23:23
Ugye? :D Hozza a töle megszokott formát.
53. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 18:28
Amúgy igazán nem értem a problémádat!Beszélsz a semmiről....
2013. nov. 19. 15:21

Nem tudom, mi az a fene nagy "titok", amit meg akartak beszélni a szülők.

Azt se, hogy miért kellene a szüleidnek beszámolni arról, kikkel találkoznak. Vagy mindig mindenről beszámolnak, mikor kivel találkoznak? Független emberek.

Szerintem édesapád jól reagált, hogy azt gondolja, megoldjátok magatok. Talán mivel a párod szülei nem ismernek, ezért ők jobban aggódnak. Megjegyzem, ha eleve úgy állsz a párod apjához, hogy "szeret okoskodni", gondolom kevés esélyt adsz, hogy megismerjenek IGAZÁn.

Talán pont azért nem akarták elmondani, hogy segíteni akarnak, mert féltek, hogy így reagálsz - nem látod meg a segítő szándékot, csak azt, hogy bele akarnak dumálni a dolgotokba. Talán már voltak más jellegű rossz tapasztalataik - mert ne feledd, mások vagytok. Lehet, hogy volt olyan megjegyzésed, ami bántotta őket, te meg észre se vetted.

Ha ennyire zavar a szitu, kávézz anyósjelölttel, és beszéld meg vele őszintén.

Viszont arra is gondolj, hogy ezel milyen helyzetbe hozod a szüleidet, akiket ugye megkértek, hogy ne mondják el neked az egészet...

51. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 13:26

Tudod az ember pont akkor kezd felnőtté válni, amikor rájön, hogy amit a szüleiben nagyon tudott kritizálni, azt valójában nem is könnyű megoldani..


Mert könnyű mondani, hogy apám miért dolgozott annyit, miért nem volt velünk.. Vagy éppen anyám.. De most, amikor be kell a gyereknek fizetni az ebédet, azért bizony nehéz lenne úgy dönteni, hogy nem megyek be a melóhelyre..stb..


Pár éve még én is azon voltam kiakadva, hogy anyámék milyen hülyén kezelték a felnőtté válásomat.. De most, hogy már a lányom a 10 év felé közeledik, én szóltam rá a férjemre, hogy nézzen tükörbe, amikor a lányunknak nem akart valamit megengedni..


Igen, idővel rájön az ember, hogy a szülei tökéletlenek, de aztán arra is, hogy a ezzel együtt milyen nagy dolgokat csináltak értünk végig.. És miért csak azt az utat választhatnák, amit mi gondolunk..


Nekik miért nem szabadna néha "mást" gondolni, vagy másként?


Vedd figyelembe, hogy talán "após-anyós" szerepben még ők is elsővizsgások..


Egy dologra figyeljetek, hogy az, hogy ők esetleg jóban vannak, ne kényszerítsen titeket együttmaradásra.. Ugyanis a ti korotok még a válogatás ideje, és legalább úgy hozzátartozik ehhez az esetleges szakítás is, mint az, hogy esetleg együtt élitek le az életeteket.. De azért ne maradjatok együtt, mert az már "úgy el volt tervezve". Ezt tényleg ne hagyjátok, de csak finoman..


Örüljetek a szeretetnek, mert ebben én se látok egyenlőre mást!

50. krautmanno (válaszként erre: 49. - Krautmanno)
2013. nov. 19. 12:56
témákról
49. krautmanno (válaszként erre: 25. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 12:34
Beszélgess vele azokról a fórum témáktól,amiket eddig kiírtál.:)
2013. nov. 19. 08:03
Azt gondolom a kialakult helyzetről,hogy semmi közöd hozzá,hogy anyádék kivel járnak össze!Pláne,ha segíteni szeretnének!Ideje valós problémákkal foglalkoznod és nőj fel végre!!
2013. nov. 19. 07:47
Olyan izgi fórumaid vannak!
2013. nov. 19. 07:36

Sokan mit nem adnának érte, ha ilyen lehetséges segítség volna a láthatáron :) Kicsit fura, de tényleg csak a jószándék vezérelhette őket. Tőled függ csak mi lesz a vége: de legalább hallgasd meg őket. Ha neked "elveid" lennének, akkor is hozol majd egy döntést. Csak megsúgom: itt sokan semmiféle segítséget nem kapnak senkitől. Én örülnék a helyedben, hogy ilyen jófej a párom családja, pedig még nem is ismer. :D

Hogy a sajátodól ne is beszéljünk!

2013. nov. 19. 06:32
Ne legyen kisebbségi érzésed, ha szegények vagytok, hát szegények vagytok. A párod szülei ezt már megemésztették, nincs ebben semmi. A lényeg, hogy a fiuk boldog legyen. Ne szúrd el azzal, hogy még te sértődsz meg rajta. Nem kell titkolni semmit, nyugodtan beszélj a helyzetetekről, még lehet, hogy segíteni is tudnak. Esetleg van valami elképzelésük, segítenek állást találni, vagy esetleg még iskolába járni, lakást ajánlanak... bármi. Akkor fogadd el, hiszen komolyan gondolod ezt a kapcsolatot, nem? A fiú szülei nagy lépést tettek, ezt használd arra, hogy felnőttként, nyitott emberként mutasd meg magad. Hogy nálatok nem ragyog úgy minden? Tisztaság legyen és őszinteség, becsületesség, az többet ér a vagyonnál.
2013. nov. 19. 05:44
na még csak te hiányoztál de akkor már nem hogy valami értelmes is elhagyta volna a szádat!
43. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 02:17

Hát, nem csoda, hogy ilyen ... lettél: az alma nem esik messze a fájától.

(P.S.: A szüleid még nem indították a jubiláris 100. fórumot, mint drága leányzójuk?)

42. nyilas999 (válaszként erre: 41. - Bimm2)
2013. nov. 19. 01:07
oké megpróbálom :DDD na csak viccelek :)
41. bimm2 (válaszként erre: 37. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 01:02

fog is.

de te csak mosolyogj

es ne veszitsd ela jozan turelmedet

amen :)

40. nyilas999 (válaszként erre: 39. - Bimm2)
2013. nov. 19. 01:01
rendben mindenképp írni fogok remélem jól fog alakulni :)
39. bimm2
2013. nov. 19. 01:01
most mennem kell dolgozni, kerlek, irj majd a kavezasrol :)
38. nyilas999 (válaszként erre: 36. - Hannababa13)
2013. nov. 19. 00:56
azért hogy nem mondták el ezt az egésszet hogy segiteni akarnak hanem a hátam mögött akartak elősször szervezkedni ez esett rosszul.
2013. nov. 19. 00:55
de meddig legyek nálluk hogy a végén nehogy illetlenkedjek?:) ja és a pasim apja hát nem a kedvencem az eléggé szeret okoskodni :)
2013. nov. 19. 00:55

nekem nem egyértelmü,hogy miért haragszik a hölgy?


mi az amit a 2 család megbeszélt nélküle?


mi a titok?

35. nyilas999 (válaszként erre: 34. - F3000dc5ef)
2013. nov. 19. 00:55
:)
34. f3000dc5ef (válaszként erre: 32. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 00:51
Sose szégyelld honnan jössz. Sose szégyelld a szüleidet sem. Sose szégyelld azt aki vagy.
33. nyilas999 (válaszként erre: 31. - Bimm2)
2013. nov. 19. 00:50
aranyos vagy kicsilány ez tetszett :) ez igazán kedves jólvelet alapból ezt mire érted pontossan? :)
32. nyilas999 (válaszként erre: 29. - F3000dc5ef)
2013. nov. 19. 00:49
hát igen csak kicsit szégyenlem is a házunkat mivel nekünk nincs olyanszép nagy házunk mint amilyen nekik.tudom nem ez a lényeg nem azért fognak szeretni.na de ami igaz az igaz mi eléggé szegények vagyunk :(
31. bimm2 (válaszként erre: 24. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 00:47

kicsilany, ha nem kedvelnenek, nem csinalnanak ugy, mintha egy csalad lennetek.

legyel jolnevelt - bar ahogy latom ,ez neked nem fog gondot okozni, alapbol az vagy.

szoval legy buszke, hogy az anyosod TEGED valaszt megbeszelni a problemakat, mert tart mar annyira, hogy bizalmaskodjon.

30. bimm2 (válaszként erre: 21. - Bimm2)
2013. nov. 19. 00:45
jah, csak reakciokent irtam :) nem is neked 'valaszul' :)))) szoval pacsi :D
29. f3000dc5ef (válaszként erre: 25. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 00:45
Kedvesen. Aranyosan. És nyugodtan mond el, hogy zavarban vagy. És ha úgy adódik nyugodtan mond el azt is, hogy mennyire szereted a fiát :DDD Én ezt nagyon értékelném :DDDDD
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 00:44
Furcsán reagálsz a helyzetre, nem ellenetek mentek, értetek. Örülnöd kellene,de ha ez zavar, akkor ne kövesd a példát a titokzatossággal, ne vágj pléhpofát, állj eléjük és mond el, ez zavar téged.
27. bimm2
2013. nov. 19. 00:44

Azzal egyetertek, hogy nem esik jol, hogy eltitkoltak. Persze, hogy nem. Bizalom meg mifene... De ez a felnottkor sajatja, az ember ilyesmiken tullep.

Ennel cifrabb dolgok is lesznek meg az eletedben, minthoigya szuleitek a ti tudtotok nelkul osszegyulnek (ami hidd el, kivulrol engem most is meghat es jokedvre derit)

Nektek is vannak erzeseitek, de nem kell forrofejuskodni. Beszoltok egyet emiatt humorosan, hogy holtl koltok tarsasaga vagy valami, aztan elnevetitek az egeszet.

A segitsegert meg legyetek halasak.

26. f3000dc5ef (válaszként erre: 24. - Nyilas999)
2013. nov. 19. 00:43
Persze. Miért ne kedvelnének???? Kinek könnyű manapság. Látják, hogy akarsz, és biztos értékelik is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook