Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közös munkahely a pároddal fórum

Közös munkahely a pároddal (beszélgetős fórum)


1 2
35. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 22. - Jucci86)
2015. márc. 31. 10:52
Nálunk pont ezért tiltja a céges szabályzat, hogy házasságban vagy párkapcsolatban élők egymás beosztottjai legyenek. Ha mégis így alakulna, az egyik felet áthelyezik másik csoportba.
2015. márc. 31. 09:48

senki nem úgy viselkedik otthon, mint a munkahelyén.


Más az, ha közös vállalkozásban vagytok és azt együtt csináljátok egy helyről, mintha van egy munkáltatótok, és mindketten neki dolgoztok.

2015. márc. 31. 08:41
Mi 15. éve dolgozunk együtt közös cégekben, otthoni irodával.Kényelmes,bizalmas,cseppet sem unalmas és jól bírjuk:))
32. Tuksika (válaszként erre: 31. - Gyöngyszemü)
2015. márc. 31. 08:12
És nálatok önmagában az volt a probléma hogy sokat voltatok együtt? Vagy csak felerősített dolgokat a sok együttlét?
2015. márc. 30. 23:19
Én 5 évig dolgoztam a férjemmel, együtt mentünk, jöttünk... napi 24 órát együtt sok volt!!!! Majdnem ráment a házasságunk! Én nem javaslom!! :-(
30. 31bc25d879 (válaszként erre: 29. - Tuksika)
2015. márc. 30. 16:49
Jó, hát az teljesen más. Én ezt arra értettem, hogy egy helyen egy légtérben napi 8-10 órát, plusz még otthon is egymást nézitek:)
29. Tuksika (válaszként erre: 28. - 31bc25d879)
2015. márc. 30. 16:44
Mi például nagyon sokmindent nem a munkahelyen, hanem hazafelé menet a kocsiban, vagy otthon beszélünk meg. :) Szóval olyan mintha tök külön dolgoznánk... ami végül is igaz, mert küldön emelet, külön csapat stb.
2015. márc. 30. 16:39

Szerintem akkor sem az igazi, legalábbis hosszútávon. Máshogy viselkedik az ember a munkahelyén és másképp otthon. A munkahelyen elsősorban kollégák vagyunk és nem házastársak.


Szerintem egy idő után már nagyon téma sem lehet köztük mert mindent megbeszélnek a mh-en.


Kellenek a szerepek amit életünk során meg és átélünk. Pl. gyerek-, anya-, szülő-, nagyszülő-, feleség-, kolléga-, barát-, betegszerep...stb.


Habár most, hogy belegondolok szívesen dolgoznék a férjemmel, mert nagyon jó munkaerő, tisztességes, becsületes, jó humorú, kellemes ember és kiváló szakember. De teljesen más a szakterületünk így ez kizárt, csak eljátszottam a gondolattal:)

27. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2015. márc. 30. 16:29
Csak akkor jó, ha az Igazival hozott össze a sors.
26. Tuksika (válaszként erre: 24. - Ina87)
2015. márc. 30. 16:11
Igen, kell, hogy szét tudja választani egy pár a munkát a magánélettől, de az már más kérdés, hogy a főnökök, munkáltatók hogy állnak ehhez... Én például kb. három hete voltam együtt a barátommal, próbáltuk titkolni, de hát azonnal pletykaáradat indult el, és megtudta a "nagyfőnök" is, aki behívott és egy idő után rátért erre a témára, és elkezdte savazni a pasimat, hogy szerinte jobbat érdemlek (nem szó szerint így mondta)... Nem részletezem, de köpni-nyelni nem tudtam. A barátom szerint csak irigykedett a csávó, hogy a szerelmemnek ilyen jó csaja van :) Hát nem tudom, mindenesetre eléggé leírta magát akkor előttem a fószer, hogy így bele mert mászni a magánéletembe!
2015. márc. 30. 15:59

Más emelet, más épület, más munkakör csak egy cég. Na így egy kicsit más, akkor nem vagytok éjjel-nappal együtt, egy légtérben, egy helyiségben.


A közös kávé, ebéd biztos jó. A vezető-beosztott munkakapcsolatot pláne egészségtelennek tartom, biztos, hogy hosszútávon nem szül sok jót.

24. ina87
2015. márc. 30. 15:50
jo dolog ha szét tudjátok választani a ketöt mert egy munka hejen nem ugy viselkedik a másik mint otthon és azért jo tudtára adnia másiknak h mi az amit esetleg fönökként bánthat a párjával még ugyis ha a másik a beosztot tehát azért ne legyen kivételezés de ne legyen tul szigorusem...
2015. márc. 30. 15:49

Uh hát igen azért a főnök-beosztott viszony az már érdekesebb kérdés...


Mi csak egy csapatban voltunk egy ideig, de most már más a munkakör és az emelet is :)

2015. márc. 30. 15:45
Nekem a főnököm volt, és nem jött be.Nem miattunk, hanem a sok "jóindulatú"ember miatt.Biztos többet keresek, kevesebbet dolgozok stb.....Ha egy beosztásba lettünk volna nem lett volna gond.De igy másik munkát kerestem.
2015. márc. 30. 15:43
Szuper jo lenne!
2015. márc. 30. 15:30
Mi együtt dolgoztunk, sőt a főnöke voltam :) Imádtuk.... :)
2015. márc. 30. 15:29

Nekünk is közös munkahelyünk van.

Ugye mindenki végzi a munkáját,így nem mondhatom azt,hogy 24órát együtt vagyunk...

De mégis megnyugtató tud lenni,ha egy elcseszett félórában épp feléd jön és rádmosolyog...


Szerintem a lényeg az ,hogy mindkettőnknek van munkahelye,s mivel szerencsére mi emberek nem vagyunk egyformák,így persze mindenki másképp kezeli az ilyen helyzetet.

18. Tuksika (válaszként erre: 17. - Misaki Itó)
2015. márc. 30. 15:19
Oké-oké :)
17. Misaki Itó (válaszként erre: 16. - Tuksika)
2015. márc. 30. 15:17

Nem írtam,hogy nem hagyod:)


De talán erre írtam,hogy hagyd...


De én például úgy érzékelem, hogy ő szeret elvegyülni a kollégákkal is, ottani haverokkal, így ott kevésbé igényli a társaságomat, ha mondhatom ezt :)

16. Tuksika (válaszként erre: 14. - Misaki Itó)
2015. márc. 30. 15:13
Ki mondta hogy nem hagyom? ;)
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Tuksika)
2015. márc. 30. 15:10
Na igen, ebből a szempontból jobb ha nem egy helyen dolgoznak a párok, mert a kollégákkal kell ápolni a kapcsolatot, s nem mindig értékeli a párunk,ha e miatt ő kicsit háttérbe szorul. :)
14. Misaki Itó (válaszként erre: 11. - Tuksika)
2015. márc. 30. 15:10
Tök egyszerű,akkor hagyd,bandázzon mással is,nem fontos együtt kávézni állandóan,otthon úgy is együtt vagytok.
2015. márc. 30. 15:07

Nálunk volt, hogy egy helyen dolgoztunk, csak más-más osztályon.

Jó volt, együtt tudtunk ebédelni, volt, hogy együtt is jöttünk-mentünk.

Nem jelentett problémát, de most jobb, mert az új helye jobban tetszik neki, jobban odavaló.

12. szilagyi gyongyi (válaszként erre: 9. - Tuksika)
2015. márc. 30. 15:06
Evekig dolgoztam aparomal egyhelyen egymuszakba is jartunk sot csoport vezetoje is voltam de a munkat abbahagytuk munkaidovegen haza csak csaladkent mentunk igy jo volt
11. Tuksika (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
2015. márc. 30. 15:03
Én is így vagyok most a barátommal - együtt jövünk, ha tudunk együtt megyünk, közös ebéd. Néha egy kávé. De én például úgy érzékelem, hogy ő szeret elvegyülni a kollégákkal is, ottani haverokkal, így ott kevésbé igényli a társaságomat, ha mondhatom ezt :) Lehet neki is sok az egész napos közelség?...
10. Highlander73 (válaszként erre: 9. - Tuksika)
2015. márc. 30. 15:00
:)
9. Tuksika (válaszként erre: 7. - Highlander73)
2015. márc. 30. 14:59

"Egy munkahelyen dolgozni nem jelenti azt,hogy napi 24 órán át együtt vagy valakivel,hiszen mindketten dolgoztok. "


egyetértek!

8. főnix01 (válaszként erre: 6. - Tuksika)
2015. márc. 30. 14:56
Konyhàn vagyjnk mindketten, ő szakàcs èn cukràsz vagyok. De volt, hogy együtt is dolgoztunk egyszer-kètszer.
2015. márc. 30. 14:55

Én imádtam együtt dolgozni a párommal.(Jó pár évig így volt!)Igaz,nem mindig voltunk egy műszakban,és nem is egy területen tartózkodtunk végig,de jó volt napközben összefutni. :) Egy munkahelyen dolgozni nem jelenti azt,hogy napi 24 órán át együtt vagy valakivel,hiszen mindketten dolgoztok.

Ha lehetne,újra együtt dolgoznék vele!Azok voltak a legboldogabb éveink-ezt így utólag mindketten így látjuk!

6. Tuksika (válaszként erre: 2. - Főnix01)
2015. márc. 30. 14:54
Szia! :) Csak a munkahelyetek közös vagy maga a meló is? Úgy értem, egész nap együtt vagytok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook