Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha munkahelyed mindig költözéssel jár, pároddal, ismerőseiddel is ritkán tudsz találkozni? fórum

Mit tennél, ha munkahelyed mindig költözéssel jár, pároddal, ismerőseiddel is ritkán tudsz találkozni? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 25. 10:55
Mi is így éltünk... A gyerekeket sosem kérdezték, jó lesz-e időnként közösséget váltani. Tőle elvárták, hogy alkalmazkodjon...
2008. szept. 22. 17:32
Ha nem is akarod csinálni ezt a munkát és kell a hapsi,csapj bele.
3. e679c277c9 (válaszként erre: 2. - D0860dee94)
2008. júl. 15. 11:19
Ismerem a családját is... Amióta együtt vagyunk minden hétvégét megpróbálunk együtt tölteni, hol nálam (szüleimnél), hol nála vagy nála és szüleinél. Az anyukája még azt is felajánlotta, hogy anyagilag segít minket, amíg nem találok munkát, de én addig nem akarok itt se felmondani, amíg nincs másik munka ott a közelben.
2. d0860dee94 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. júl. 15. 11:04
mielőtt még hosszútávon tervezél vele, előbb ismerd meg a családját is és csak utána hozz hosszútávú döntést...
2008. júl. 15. 11:01

21 éves lány vagyok. 2007. november óta vagyok egy olyan cégnél, aminek számomra az a legnagyobb hátránya, hogy állandóan költözni kell. Ezáltal keveset tudok együtt lenni ismerőseimmel, családdal, illetve a párommal is, akivel nagyon szeretjük egymást. Igaz, hogy csak 4 hónapja vagyunk együtt, de rengeteget beszélgettünk interneten is ismerkedésünkkor, így elég sokmindent tudunk egymásról. De szerintem lakva ismeri meg igazán az ember a másikat. Ezt a munkát hosszútávon én amúgyse bírnám, így is emiatt van a szüleimmel is vita, mert velük se tudok elég időt együtt lenni.

Így a párommal arra a döntésre jutottunk, hogy összeköltöznénk. Neki van egy kis lakása, ott lakhatnánk. Munkahelyet kell csak találnom a városba. Holnapra egy helyre be is hívtak.

Viszont családtagjaim le akarnak beszélni: hogy megér-e ennyit egy pasi, ekkora kockázatot.

Én úgy érzem igen, mert neki is komolyak velem a szándékai, mondta is meg is kérné a kezem, de jelenleg nincs annyi megtakarított pénze, hogy gyűrűt vegyen...

Érdekelne a véleményetek erről a helyzetről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook