Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közös munkahely az exszel fórum

Közös munkahely az exszel (beszélgetős fórum)


22. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 06:02
Èn semmikèpp se mennèk.Volt màr benne rèszem...nem ugyanabban a vàltàsban voltunk,de akkor is odàig fajult,hogy fèrfi kollègàja fellökött mindig mikor elmentem mellettük,vagy a kollèganői nevetgèltek...öltözőben a szekrènyem előtt elbarikàdoztàk padokkal stb.Mindezt ùgy,hogy közös gyerekünk is van,szòval eljön az a pont amikor nulla tisztelet sincs a màsik fèl felè.Ne bonyolìtsd az èleted ezzel...
21. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 22:27
Szerintem egy hónapos ismeretségnél ez nem téma.Mindenkinek van múltja/előélete stb... nem kell mindenről beszámolni .Ha zavar az exes munkahelyzet akkor inkább maradj a régi helyeden.
20. matyera (válaszként erre: 17. - Df1e1c376c)
2020. jún. 2. 20:27
Miii???
19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 20:08

Persze, mindenképp mond el neki! Ezzel is bizalmat építesz, hiszen őt választottad, a munkahellyel pedig csak egy jobb állást.

Ha biztos vagy az érzéseidben az exed jelenléte sem fog zavarni.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 18:02

Elmondanám így, ahogy vázoltad. Elmondanám, már nem jelent semmit, de nem szeretném megbántani, azzal, hogy nem szólok neki róla.

Így lenne tisztességes számomra, ha mástól tudja meg, akkor gyanakodhat, hogy érzel még valamit a másik iránt, azért nem szólsz róla neki.

Persze, te vagy a kapcsolatban, te ismered, talán nagyjából tudod is a reakcióját.

Azt gondold át, ha fordított eset lenne, mit várnál el a párodtól, ha elhallgatná, vagy elmondaná, őszintén mi a helyzet?

17. df1e1c376c (válaszként erre: 16. - Matyera)
2020. jún. 2. 17:25
Meg magyaritanád?
2020. jún. 2. 16:22

Az én párom nem repesne ha azonos munkahelyem lenne az exférjemmel. Nem emlitene az istenert sem, de tudom hogy zavarná. Pedig szintén nem jelent semmit, ezt tudja is, de mégis.

Az te helyzetedet viszont még lehet érteni, a kapcsolatod friss, a munka még kell, sőt ha jobb, mint volt, akkor még pláne. Mondd el neki még ma! És azt is hogy kétséges vannak, nehogy ezzel bántsd őt.

15. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 14:38

Dolgozni, nem pasizni meg bni jársz be, nem?

Nekem furcsa, hogy az számodra a kérdés, hogy az új pasi mit gondol.


Ex kérdésben az a gázos ha együtt vagy egymásnak kell dolgozni.


Csak nem egy kupleraj ez!

2020. jún. 2. 14:38
Én is elmondanám, ok, hogy az exeket nem kötjük a másik orrára de azért mégsem egy "szimpla" ex... ha pedig később derül ki joggal felmerülhet benne, hogy mi okod volt eltitkolni.
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - New(l))
2020. jún. 2. 14:22
Igen, pláne hogy házasság volt. Rövid házasság, de hosszú kapcsolat.
12. New(l)
2020. jún. 2. 14:15

Én elmondanám az új partnernek, mert miért ne, jobb, mintha egyszer kiderül, és magyarázkodhatok. Egy volt kolléganőm férje volt olyan balf*, hogy "elfelejtette" közölni az asszonnyal, hogy a szuper új munkahelyén az exe lesz a főnöke, naponta 10 órát összezárva. (Főleg hogy elég viharos volt az elválás, a nő nem igen akarta elengedni.).

Persze az ökre lebukott, szegény felesége meg őrlődött sokáig, miért kellett ezt eltitkolni...

11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
2020. jún. 2. 13:14

Mindenképp vállalnám az új állást.

Az új pasival meg közölném, hogy habár az ex már teljesen közömbös, az igazsághoz hozzátartozik, hogy azonos a munkahelyünk, de más-más csücskében dolgozunk.

Innentől el is lehet felejteni.

10. NomNom (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2020. jún. 2. 13:08
Már igent mondott rá, nem ez a kérdés. 😂
2020. jún. 2. 13:05
En elmondanam. Ugyis ki fog derulni, es en hasonlo helyzetben, amikor veletlenul kiderul, elgondolkodnek rajta, h miert kellet vajon eltitkolni?
8. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 13:04

Több fizetés, magasabb pozíció. Nem is értem, miért hezitálsz.

Miért mondanál le róla egy ex miatt.

Ha napi 8 órában azonos szobában kellene dolgoznod vele, akkor érthető lenne a vívódásod, de így nem.

Vágj bele!

7. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 13:00

Dönts mindig meglâtâsod szerint. Tegyél azt, amit te szeretnél és tanulj belőle.

A tapasztalat önbizalmat ad! :)

2020. jún. 2. 12:58

Én az exemre úgy tekintek, mint bármely közömbös emberre a sok közül.

Nem hozom fel az új kapcsolatban az ex-témát (ez íratlan szabály,hogy "nem szabad.").

Ott van, de rajta kívül dolgoznak még páran, nem kerülöm, de nem is figyelem különösen, hogy mit csinál.

2020. jún. 2. 12:52
Neem, nem akarok problèmát generálni, csak kicsit túlaggódós vagyok, ès minden ember más. Mindenki máskèpp reagálja le a hasonló helyzeteket, ezèrt is nyitottam ezt a fórumot, hogy tanuljak belőle :)
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 12:49
Sosem értettem miért kell az exekre úgy tekinteni, mintha gyilkosok lennének és kerülni kell őket. Biztos nem érdekelne hogy egy helyen dolgozunk, pláne nem így, hogy se a beosztottja nem vagy, se a közvetlen közelében, hogy kommunikálnotok kelljen. Innentől mi is a probléma? Ha nincs, csinálunk????
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. jún. 2. 12:21
Mármint az ex-szel.
2020. jún. 2. 12:21
Szerintem ne csinálj ebből ügyet, pláne hogy jóformán nem fogtok találkozni.
2020. jún. 2. 12:09

7 év kapcsolat és 10 hónap házasság után idén januárban megcsalt, és elhagyott a férjem. Az összes körülményt összevetve, mostanra teljesen túlvagyok rajta, soha nem tudnám már elképzelni, hogy köztünk bármi is lehetne. A sors furcsa fintora, hogy a szétválásunkkal egyidőben kaptam egy állásajánlatot attól a cégtől, ahol ő is dolgozik karbantartóként. Évek óta kerestem már másik munkahelyet, ahol több a fizetés, új kihívások vannak, illetve magasabb pozicióban lehetek. Így igent is mondtam rá. Most a vírus miatt, kicsit csúszott az egész, de még mindig fenntartotta a cég, hogy kellek nekik. Így kb jövő hónapban kezdhetek valamikor.


Más részlegen dolgoznánk az exemmel, én 3 műszakban leszek, ő kettőben van. Ritkán kellene csak találkoznunk, mert rajta kívül van még 3 szerelő a cégnél, akiket hívhatok ha gond van.


Akik voltak így, az új párjaitok hogyan tolerálták ezt? Vagy elmondtátok egyáltalán nekik?

Ha már korábban ott dolgoztam volna, és úgy ismerek meg valakit, hogy a helyzet már fenn áll, az egy dolog. De egy hónapja megismertem valakit, és nem mondtam el, hogy ahová készülök menni, az exem is ott dolgozik. Ha már semmi nincs köztünk az ex-szel, akkor is releváns erről beszélni?


Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook