Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Köszönnétek vagy sem? Ti hogy álltok ehhez? fórum

Köszönnétek vagy sem? Ti hogy álltok ehhez? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 15. 17:33
bólintanék vagy intenék , ha rám néz
14. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 15:29

Én ha terasz, kerthelyiség mellett megyek el, szándékosan oda sem nézek, hogy kik ülnek ott, intim dolognak tartom az együttlétüket (unokatestvérrel is 😀), és eszem ágában sem lenne odakiabálgatni.


A "nemhogy véletlenül kell neki köszönjek" -ért kapsz 10 cső kukoricát.

13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 15:18

Még mindig itt tartasz??

Annyira unalmas, hogy ennyire béna vagy!

12. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2021. máj. 14. 23:07
Az hagyján! De tudod, mivel foglalkoztam otthon 9 évig egy kisvarosban. És utána is dolgoztam kereskedelemben több helyen, és én pont az vagyok, aki szívesen vált pár kedves szót a vevőkkel. Szóval sok "idegennel" egymásra köszöntünk az utcán.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Df1e1c376c)
2021. máj. 14. 22:17

Elhiszem! De hülya az ilyen!

Ha bemész egy boltba, köszönsz, akkor ott mindenkivel...?

10. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. máj. 14. 20:38
Nekem a szuper féltékeny ex-pasim állandóan megkérdezte mindenkiről, hogy ki az, honnan ismerem, dugtam-e vele. Nem is sokáig koptattuk egymást.
9. Guruljka (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. máj. 14. 20:32
Volt egy ismerősöm (pasi), olyan féltékeny nőt újított be magának, hogy ha véletlenül összefutottunk, grimaszolt összevissza, jelezni próbálta, hogy ne köszönjek.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2021. máj. 14. 20:27
Köszönöm 😂
7. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 20:21
Bunkó vagy és gyerekes, de minden bizonnyal az ismerős is túléli és te is ezt a szituációt.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 20:15
Értem. Számomra ezek annyira kis dolgok, hogy gyorsan túl is teszem magam rajta. Semmiség! Szerintem te se foglald vele a tárhelyet! 🙂
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2021. máj. 14. 19:56

Egyrészt nem fogom őt bámulni, miközben mással sétáltam, másrészt mivel mással volt, én arra gondoltam, hogy ki tudja, lehet randizik valakivel és az elég furán venné ki magát, ha más nő köszönget oda neki.

Nekem ez kicsit hisztinek tűnik részéről. Én pl nem írogatok mindenkinek üzenetet, aki nem köszön, főleg nem úgy, hogy rám se néztél, nehogy kelljen köszönj. Miért kellene én bárkit is bámulják.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 19:42

Közölném vele, hogy így járt, azt' jónapot.

Nehogy gyomorfekélyed legyen miatta.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 19:35
Mindenképp köszönnék, szerintem proli dolog nem így tenni. Miért zavarnád azzal, hogy ráköszönsz...
2021. máj. 14. 19:24
Ha összetalálkozik a tekinthetünk akkor persze, köszönök. Ha nem, minek vakkantsak oda?
2021. máj. 14. 19:21

Én személy szerint nem szeretem, ha kiülök valakivel egy kávézó teraszára, és az ismerősök odakiálltanak, hogy szia, jó étvágyat stb...

Ugyanez volt a helyzet most is, írt nekem Facebookon üzenetet egy olyan ismerősöm, aki Facebookon ugyan nem ismerősöm, személyesen meg ritkán látom. Elmentem az egyik kávézó mellett, rápillantottam, de láttam, hogy egy nő van vele, ezért nem köszöntem oda neki, nem köszöntem rá. Kb 10 perc múlva írt egy messenger üzenetet, hogy még csak rá se néztem, nemhogy véletlenül kell neki köszönjek. Majd megírtam neki, hogy igen, láttam, hogy van velem valaki, ezért nem akartalak zavarni. Majd válaszként megkaptam, hogy az unokahúga volt, nem csajozott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook