Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kos férfi- rák nő fórum

Kos férfi- rák nő (beszélgetős fórum)


2017. okt. 19. 08:39
Nálunk pont fordítva van.. Én kos, a férjem rák. :D Tűz és Víz. A kos heves, hirtelen, tüzes...míg a rák, érzékeny, visszafogottabb, lassabb.. Ettől függetlenül, ha képesek tolerálni egymás különbözőségét, akkor abszolút működőképes a kapcsolat...nekünk bejött, 13 éve együtt. :) Nincsenek nagy viták, nincsenek cirkuszok...semmi. Béke van. :)
10. frinzy
2017. aug. 14. 22:10
én bírom a kosokat, munkában mint a gépek, ráadásul okosak, értelmesek, leleményesek, talpraesettek, gyorsak, minden. de párkapcsolatban? amikor előjönnek a rohadt beszólogatások az kinek kell? mindent durván. nekem nem ilyen a mentalitásom, amúgy teljesen rendben van ez velük kapcsolatban, mert másoktól is elviselik ugyanazt, ez a kommunikációs stílusuk és kész. szexben meg mint a kiéhezett vadállat. elsőre kellemes, de türelmetlenséggel párosul, nehéz bármit elmagyarázni...
9. 56abea278d (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2011. szept. 18. 11:11
Nem need hanem neked :)
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2011. szept. 17. 23:31
need biztos valami koshoz passzoló aszcendensed lehet:)
7. 48a84825f1 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2011. szept. 17. 12:42

szoval te vonzod a kosokat. ez nagyszeru :)


IGEN. minden kapcsolatnak a kulcsa a kompromisszum.

es ugye meg kell talalni a kozeputat.

ehez az kell hogy mindket fel elegedettnek erezze magat. ami nagyon sokszor nem is olyan egyszeru :)

2011. szept. 17. 12:04
Valamilyen pontokon összeillenek.
2011. szept. 17. 10:37

Én rák vagyok, a férjem kos és 23 éves házasok leszünk idén:)

Egyforma szerepet töltünk be a kapcsolatunkban. Van amiben ő az irányitó és van amiben én.

Persze időnként összezördülünk, de sosem vészes.

Én imádom a kosokat:)

A fiam is kos a barátnőm is, az anyukám is az volt a nénikém is az és ha egy társaságba bekerülök, akkor az első ember akivel szóba állok mindig kos:)

2011. szept. 17. 10:27
teny hogy makacs termeszet, es fejjel megy a falnak. es eleg nehez termeszet. de ha kell egy no azzal a vilag vegeig is elmegy es vissza. csak hagyni kell hogy iranyitson. szerintem sok nonek ezert nem jon be hosszu tavon egy kos pasi. nekem ezert nem jott ossze egy oroszlan lannyal a hazassagom. ott szo szerint forrt a levego. eleinte elveztuk ezert hazasodtunk ossze. de hosszu tavon tarthatatlan volt.
2011. szept. 17. 10:24
en is kos vagyok. szerintem a kos pasik jo pasik :DDDD
2011. szept. 17. 10:05

Szia,


Nekem nem működött. Én rák vagyok, de abszolút nem passzoltunk azzal a sráccal, semmilyen szinten. Ez nem nagyon tartható. Persze, ha szereted a kihívásokat :-)

2011. szept. 17. 10:03
Tapasztalatok párkapcsolat terén

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook