Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aspirin Protectet javasolt valakinek az orvosa koronavírus fertőzés esetén? fórum

Aspirin Protectet javasolt valakinek az orvosa koronavírus fertőzés esetén? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
4. Mici007 (válaszként erre: 2. - Be95e6ff22)
2020. nov. 9. 23:36
Ezért is hoztam létre a fórumot, hogy vajon hogyan vélekednek róla az orvosok. Mert a világhálón rengeteg hülyeség, kedélyborzoló összeesküvés-elmélet kering, fake hírek. Szembejön veled egy cikk, de ha kíváncsi vagy, akkor az azt cáfoló írást is megtalálhatod rövid időn belül. Ennek ellenére én úgy emlékszem, hogy a tisztiorvos asszony. Müller Cecília is tett említést a vérrögök kialakulásáról, még az első hullám idején. Egyébként nem vagyok beteg, szerencsére, kíváncsi viszont annál inkább.
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Mici007)
2020. nov. 9. 23:24

A mi orvosunk semmit nem javasolt.

A férjem szed ilyet egyébként.


Miért javasolta?

Adott rá magyarázatot?

2. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Mici007)
2020. nov. 9. 23:24
Nem látott orvos, nem igazolt, hogy fertőzés miatt voltam 2,5 hétig totál szaglás nélkül, de: nemrég olvastam egy háziorvos ajánlását, hogy ő hogy kezeli a koronavírust.Ő írta, hogy azonnal ad véralvadást gátló szert, és erre jó pl. az Aspirin isValószínűleg ezért kaptad.
2020. nov. 9. 23:17

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy volt itt valaki az oldalon, akinek covid-19 fertőzés esetén Aspirin Protect-et javasolt az orvosa? Előre is köszi a válaszokat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook