Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyorsan segítsetek! Húgyúti fertőzésem van, csillagokat látok ha pisilek. Kaptam Manurál gyógyszert de még nem hat. Mit javasoltok? fórum

Gyorsan segítsetek! Húgyúti fertőzésem van, csillagokat látok ha pisilek. Kaptam Manurál gyógyszert de még nem hat. Mit javasoltok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. aug. 20. 08:39
Ősrégi a fórum...
59. mkjudit (válaszként erre: 58. - Mkjudit)
2012. aug. 20. 08:08
bocsi már írtam egyszer
2012. aug. 20. 08:06
Cran_C tőzegáfonya kapszula.
2012. aug. 20. 07:54
GREPOFIT az Energytől már egy nap után hat. Évek óta használom, nagyon jó nem csak húgyúti, hanem torokgyulladásra is (grapefruit cseppeket is tartalmaz nagy adagban).
2012. aug. 12. 01:26
igyal rengeteg folyadekot es cranberry juice-t.talan kapni ezt otthon is.vagyha van gyogyszered otthon infection-ra az is jo ra.
55. stokimagdi (válaszként erre: 49. - Kriszta71)
2011. aug. 30. 21:21
Igen, tudom, pontosan ettől félek.
2011. aug. 30. 21:19

Sziasztok.

Voltam dokinál. Holnap reggel be kell vinnem vizeletet.

Eddig vittem első alkalommal, megnézték gyorstesztel, a múltkor vittem, meg se nézte, ma nem vittem.

Megintcsak nics szükségem kivizsgálásra: Azt mondta a tüneteim alapján erős húgyúti gyulladás, és fertőzés, és ez okozza a problémákat, de még a magas vérnyomást is.

Azt mondta az ultrahang nem mutat ki semmit, a röntgen meg többet árt mint használ. Kaptam megint ciprofloxacint meg tovább kell szedni lehet hónapokig, a Rowatinexet.

Nem értem mért nem kapok beutalót kivizsgálásra, megint hiába kértem, de el fogok menni az urológushoz, nem hagyom annyiban, meglátom ő mit mond, és orvost váltok.

2011. aug. 27. 21:01
Nem olvastam végig az írásokat, hogy valaki ajánlotta -e már, de a felfázásra a grapefruit csepp nagyon jó. Megelőzésre is, és ha már baj van, akkor is.
52. marienka (válaszként erre: 47. - Stokimagdi)
2011. aug. 27. 20:58
Szegényke...Átérzem.. Decembertől, márciusig szenvedtem ilyesmivel, veled ellentétben, én voltam laborban, ultrahangon, sőt még röntgenen is.. Minden negatív volt.. Egy kín alkalmával elmentem az urológiára..Véres gennyes vizelet..3500 ért kaptam gyógyszert..Nem volt jobb.. Urel kapszulát szedtem,cickafarkat ittam,gőzöltem fölötte és marokszámra szedtem a görcsoldót és a fájdalomcsillapítót..Itt már olvastam a Renolról, nekem végül is az segített..Kihajtott belőlem egy vesekövet, amit senki nem vett észre!!!Pedig nem volt kicsi..Szóval ennyit az alapos kivizsgálásról!! A Rovatinex egyébként vesekőre jó,megelőzésre és kőhajtásra.. Én is szedtem,de nekem nem használt..Hát kitartás!! És sörözz!! Napi 1 sör, nagyon jó tud lenni..Lehet alkoholmentes is:))
2011. aug. 27. 19:18

Megfordult a fejemben.

Valószinűleg nem is oda tartozunk.

Amikor ideköltöztünk, több mint 10 éve oda kerültünk.

Érdekes módon 2 évvel ezelőtt, amikor a nagyfiam betöltötte a 18-at, egy másik orvoshoz irányitotta a gyerekorvosunk, hogy lakcim szerint ahhoz tartozik.

Azt hiszem, ha hétfőn sem ad beutalót, ki kérem a cuccom, és átmegyek a másik orvosi szobába.

50. bc8bec3b9b (válaszként erre: 47. - Stokimagdi)
2011. aug. 27. 17:27
A helyedben azonnal háziorvost cserélnék.
2011. aug. 27. 16:46
Hát ez érdekes!Pedig inkább az szokott lenni,hogy a legkisebb tünetnél adnak beutalót,főleg ha már itt tartasz ,mert s vese nagyon alattomosan tönkre tud menni...
48. bosszús (válaszként erre: 47. - Stokimagdi)
2011. aug. 27. 15:52

Ettől aztán tényleg lehidaltam!

Sajnálom, de az én tippjeim, itt már nem segítenek.

Hétfőn, miután hazajöttél, azonnal írd meg az eredményt!

Amennyiben rosszabbodna, menj az ügyeletre, talán ott készségesebben segítenek Rajtad!

47. stokimagdi (válaszként erre: 27. - L.Gabica)
2011. aug. 27. 15:28

Sziasztok.

Én hónapok óta kinlódom ezzel a problémával, holyaghurut, húgyuti fertőzés, véres, gennyes vizelet.

Nemrég elmentem az orvoshoz, beutalót nem kaptam, csak Ciorofloxacin tablettát. 5 napos kúra, pár napig jó volt, aztán kezdődőtt előlről, megint véres gennyes vizelet, és egyszercsak egy kisebb adak homok, de olyan fájdalmakkal pisiltem ki, hogy az valami elképesztő.

Megint elmentem az orvoshoz, aki megint nem adott sem vizelet, és vér vizsgálatra beutalót, sem hasi ultrahangra. Kaptam viszont ugyanazt a gyógyszert, amit előtte, szintén 5 napra, valamint Rowatinex tablettát. Azt mondta örüljek, hogy kipisiltem a homokot. Hiába kértem beutalót, hogy tudni szeretném van e kövem, vagy esetleg valami más, nem adott. Először azt mondta, szükségtelen, aztán azt mondta, mit szólnék, ha nekem kéne kifizetni.

Hát nem jópofa???

Ráadásul munkanélkülin vagyok, ami júli közepén lejárt, az önkormányzatnál azt mondták, még 45 nap a tb, utánna náluk kell igényelnem.

Még a végén tényleg nekem kell kifizetni ha rosszul leszek, vagy ha valami bajom lesz???

Egy darabig jobban voltam, most 3-4 napja megint tiszta vér és genny a vizeletem, és pisilés után is ugy érzem hogy még mindig kell.

Nem értem, mi az hogy nem adnak beutalót, én itt a HOxán már az összes hasonló fórumot elolvasgattam, és láttam, hogy emberek irják, hogy hány milliméteres kövük van. Mi az hogy nem mutatja ki az ultrahang csak a röntgen?

Most hétfőn megint vissza fogok menni a dokihoz, és addig el nem jövök, amig beutalót nem ad, ez felháborító szerintem, ki vállalja a felelősséget ha begörcsölök vagy rosszul leszek, mondjuk a kisgyerekkel és biciklivel közlekedvén?

Ti mit szóltok ehhez?

2011. aug. 13. 17:40
Antibiotikum nélkül nem gyógyulsz meg.Irass fel Cifrant.Napi 2 tabletta, sok folyadék 2 nap alatt elmúlik.Be kell szedni az egész dobozzal.
45. 9e9935180a (válaszként erre: 43. - Mkjudit)
2011. aug. 13. 13:22

csak ha coli okozza!!!!!

különben nem

44. éva1951 (válaszként erre: 19. - Mircike68)
2011. aug. 13. 10:06
Egy urológust nem kellene felkeresni?
2011. aug. 13. 09:08
Tőzegáfonya kapszula,antibiotikum nélkül teljesen elmúlik tőle a hólyaghurut!
2011. aug. 13. 08:56

Próbáltátok már a Grapfruitmag Kivonatot?

Nekem nagyon jó volt.

Felfázáskor szoktam használni, de a szomszédasszonyom gyerekkora óta tartó, krónikus, húgyúti problémáját is teljesen panaszmentessé tette! Patikában is lehet kapni. A fehérdobozos a legjobb naranssárga betűkkel.

2011. aug. 12. 14:40

Forró víz...

ilyenkor simaizom görcsöd van. Nospa + forró vaz segít rajta látványosan

2011. aug. 12. 14:36
Egy helyen már leírtam, nekem nagyon bevált, rögtön a fájdalmak elején alkalmazom. Fokhagymatea. Pár gerezdet zúzz össze, tedd meleg vízbe és áztasd legalább 5 percig, majd idd meg. Nem egy eperturmix, de igen hatásos. A fokhagymának erős baktériumölő hatása van, és teaként végigmegy a húgyuton, úgy hat. Az elején alkalmazva másnap-harmadnapra elmúlt a fájdalom.
39. bc8bec3b9b (válaszként erre: 38. - L.Gabica)
2011. aug. 12. 06:29
Várjuk!:-)
2011. aug. 11. 21:33
Kaptam egy Renol nevű gyógynövényes készítményt nem volt rossz de nem tartós. Elég drága dolog. Csak nekem sincs mindig rá keret. Az áfonyát próbáltam de a gyomrom nem bírta. Most várok egy csoda teát ha megszereztem akkor jelzem hatásait. Állítólag maradandó gyógyulást hoz.
37. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 36. - 274c9996b8)
2011. aug. 11. 19:57
?????
2011. aug. 11. 19:44
sokat igyal....
35. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 34. - Bc8bec3b9b)
2011. aug. 11. 18:08

:P :)))))))


Én amúgy már tök jól vagyok,már csak rossz emlék ez a felfázás :))

34. bc8bec3b9b (válaszként erre: 33. - 6ee0ffb012)
2011. aug. 11. 18:05
Na ez jó kérdés!:-DDDDDD
33. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 32. - Bc8bec3b9b)
2011. aug. 11. 17:55
Kitől kérdezed? :)
2011. aug. 11. 17:42
Jobban vagy már?
2011. aug. 11. 17:39
nekem most volt kb két hete.Azt hittem végem van.Nem mertem inni,hogy ne kelljen wc-re mennem... Fájt minden,a vesém is majdnem leszakadt.Végül a forró fürdő naponta 2x,borogatás és Urogin csepp segített.Igy elmúlt 2-2,5 nap alatt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook