Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koronavírus - Gyógyultak fórum

Koronavírus - Gyógyultak (beszélgetős fórum)


23. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 1. 16:51
Hétfőn a mokkában telefonon beszéltek gyogyulttal. Keress rá ha érdekel.
22. Rocky1987 (válaszként erre: 21. - Bözsi néni)
2020. ápr. 1. 00:24
Szetintem olyan meg nincs hogy egyik napról a masikra semmi kezelés nélkül egy influenza vagy tudu gyulladas tunetes betegség el múlik mintha nem is lett volna... Január vege februar eleje pontossan nem emlékszem viszont akkor mar a tv minden nap mondta hogy jon erre felé a virus !!!
21. Bözsi néni (válaszként erre: 20. - Rocky1987)
2020. ápr. 1. 00:20

Szerintem nem az volt. Akkoriban elég sokan elkapták ezt, a háziorvosom szerint bakteriális légúti fertőzés volt.


Ez a vírus, mint látható, sokkal durvább. És nagyon fertőző, gyorsan terjed.

2020. ápr. 1. 00:13

Sziazstok, amikoriban beszelték a virust januárban nekem hasonlo tuneteim voltak laz, torokfajas, fulladás vagyis ki fulladtam nagyon hamar.. aztán egyik napról a masikra el múlt minden féle gyógyszer nélkül...


Az egyik baratamnak a gyerekei olyan magas lazzal voltak kórházban szintén januárban n.tudtak mi a baja a gyerekeknek 1 éves es egy 3 éves kis gyerek influenza tünetek voltak de még sem az volt.!

Mind e közben otthon a nagyobbik lányai 12 evéssek nagyon magas lazuk volt szinte majd el ajultak, szintén hasonló megfázás tunettel.

Az apjuk ugy volt mint én par napig magas láz, köhögés torok fajas, szaj szárazság fulladás..

De nala is el tűnt par nap alatt.

Kérdem én akkoeez mi lehetett.???

Szetintem mar akkor itt volt a vírus.!!!

A hazánkban rengeteg a kínai stb..

Véleményt kérnek szerintem ez a Korona virus lehetett...

19. Anyagi (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2020. márc. 31. 15:24

"aki egyszer kigyógyult, az újra visszaeshet?"


A virológusok azt mondták, hogy 3-5 év múlva tudják megmondani, hogy ad e valami védettséget, ha valaki egyszer már átesett rajta!


Viszont azt tapasztalták, hogy a tünetes betegek 20%-a visszaesik egy javuló folyamat közben és akkor lesz igazán nagyon beteg!

2020. márc. 31. 12:03

Nálunk az egyik fiam,meg a két unokám volt februárban nagyon beteg,ezekkel a tünetekkel,amiket most mondanak,a kicsi be is került a kórházba,

a fiam egészséges sportos,de levette a lábáról rendesen,

azt mondta,még a haja is fájt,pedig kopaszra van borotválva,az orvos sem tudta mi baja,de még a kórházban a kicsiről se derült ki,

17. unom (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2020. márc. 31. 11:21
Eddig 3-4 ilyen esetről hallani. 700 ezer feletti esetszámnál egész jó arány.
16. syria (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2020. márc. 31. 11:19
Igen. :(
15. voros.orchidea (válaszként erre: 11. - Tara2)
2020. márc. 31. 11:19
Elvben elkészült a házi teszt, ami azt mutatja ki, hogy átestél-e már rajta (vannak-e antitestek a szervezetedben). Ha ideér, akkor érdemes lesz megcsinálnotok, és kiderül. [link]
14. voros.orchidea (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2020. márc. 31. 11:15
Én azt olvastam legutóbb, hogy az feltételezik, hogy 1-3 évre immunis lesz. Persze, ha nem mutálódik a korona.... Sajnos a virológusok/immunológusok is csak találgatni tudnak egyelőre.
2020. márc. 31. 09:52
Miért kapná el mindenki????
2020. márc. 31. 08:55
Lehet hogy buta kérdés, de aki egyszer kigyógyult, az újra viszaeshet mint a normál influenzánál ?
11. Tara2
2020. márc. 31. 07:45

Azt meg már elmondták, hogy sokkal több beteg van, nem valósak a számok. Valószinű, hogy sokkal korábban itt is volt a fertőzés!

Én február elején voltam a Váci utcában. Tele volt bőröndjét húzogató, köhécselő kínaival. Akkor már náluk 2 hónapja járvány volt. Két hétre rá, nekem és a kislányomnak is voltak tünetei, de 1- 2 nap után gyógyultunk. Fogalmam sem volt, hogy mi az,olyan tavaszi nátha szerű volt, hiszen "hivatalosan" akkor még nem volt itt beteg, vagy csak pár ember. Iszonyú fáradtak voltunk,nem tudtunk felkelni, fájt a fejünk, gyengeség, pici orrfolyás,torokfájás. Talán egy kis lázunk is volt. Nekem egyszerre a szemem is begyulladt, meg hasmenésem is volt. Akkor már gyanakodtam, de a doki nem jött ki, tesztet nem csináltak ilyen enyhe tüneteknél?!! Szerencsére nem lett beteg senki körülöttünk súlyosabban, vagy nem tudok róla. Nem félek egyáltalán!

Ha ez ilyen, nevetséges ez az egész pánikkeltés és felvásárlás! Sztem nem tudjuk elkerülni, mindenki el fogja kapni, aztán védett lesz. Ha újra fertőzödik az immunrendszer már felismeri a vírust. De azokat nagyon sajnálom, akik nagyon betegek, vagy meghaltak. Azért pánikolni nem szabad, mert az immunitás, akkor teljesen lefagy! Azt kell tenni, amit rendesen, egy vírusos influenzánál.

10. Tara2
2020. márc. 31. 07:14
Sziasztok! A vírusfertőzöttek 50-60%-ának annyira enyhe tünetei vannak, vagy voltak, hogy nem is érzi, hogy beteg. 20 % akinek légúti jellegű, a maradék súlyos. Lehet, hogy én már átmentem rajta. Egy nap volt.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - _Berry_)
2020. márc. 30. 06:12
Igen ez így van
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 29. 23:18
Több cikket is olvastam az elmúlt napokban külföldi betegektől, gyógyultaktól és szerintem nagyon pontosan megmutatkozik, hogy nincs szabály és minden érintett másként éli meg. Volt köztük, aki fitten él és ennek ellenére nagy fájdalmakat élt át, és vannak reményt keltő esetek, hogy 95 évesen is meg lehet gyógyulni, és sajnos szomorúak, hogy 20 évesen is meg lehet halni :(.
2020. márc. 29. 22:17

Van egy fiú, akinek az anyukája és a testvére lett vírusos, ő szokott a netre feltenni videókat.


Egyébként azt gondolom, hogy az ilyen beszámolók sem lennének elég "hitelesek", hiszen mindenkinek más a fájdalom küszöbe, máshogy vészel át betegségeket, stb.


A barátnőm régebben egy fogfájástól meghalni készült mindig, én meg bevettem egy tablettát és elvoltam, még akkor is, amikor a fél fejem eldeformálódott...

2020. márc. 29. 22:09
Van rá esély, csak sokan nem tudják, hogy bennük volt a vírus. Olyan viszont aki ténylegesen beteg volt és meggyógyult, majd látjuk ha jelentkezik itt.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
2020. márc. 29. 22:09
Meglátjuk.
2020. márc. 29. 22:07
Ahogy alakul, van rá esély, hogy lesz.
2020. márc. 29. 21:57

Az országban 34 gyógyult koronabeteg van a hivatalos tájékoztatás szerint.

Matematikailag kicsi az esély arra, hogy akár csak egyetlen hoxás is lenne közöttük.

2020. márc. 29. 21:51
:(
2020. márc. 29. 21:11

Sziasztok.


Sehol sem olvashat megbetegedett gyógyult emberekről, hogy vannak, hogy vészelték át saját szavaikkal csak cikkek vannak és ennyi.


Engem ez érdekel és gondolom sokunkat hogy első kézből az érintettek szemszögéből lássuk a vírus hatását.


Aki benne van, vagy volt várjuk ide 🧡

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook