Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korai magömlés fórum

Korai magömlés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
11. Shally (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2007. júl. 18. 10:12
Azt nem tudod véleltlenül vidéken (Szegeden) van-e ilyen tanfolyam férfiaknak?
2007. júl. 17. 23:51
A korai magömlés elkerülése egyébként egy tanulási folyamat eredménye, hasonlóan ahhoz, ahogy megtanuljuk szabályozni a vizeletürítést.
9. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Panna1)
2007. júl. 17. 23:48
Én csak a Kriston Intim tornáról tudok beszámolni( tréner vagyok), azon belül van ffi tréning. Hasonlóan épül fel, mint a női, de van némi eltérés, mivel a ffiaknál ált. nem az inkontinencia a leggyakoribb probléma. Náluk főleg a prosztata védelemről, a prosztata betegségeiről, korai magömlésről, aranyérről, merevedési zavarokról, impotenciáról, meddőségről, here visszértágulatról beszélünk, a tematika, a gyakorlatok hasonlóak a nőihez. A KIT trénerek többsége tart ffi tréninget is. Maga a tanf. 10 órás.
2007. júl. 17. 20:57
A férfi intimtornáról hol találok valami infót? Hasonló lehet mint a női?
2007. júl. 17. 20:55

Igen, én is ilyesmikre gondoltam. Az ESZO-ban ezek szerint vannak hasznos ötletek?

Mondjuk nálunk elejétől kezdve probléma ez, illetve eddig nem volt, mert én is "hozzágyorsultam", illetve eddig mindig éreztem, amikor nála beindul az ejakuláció,és valahogy ettől nálam is beindulnak az összehúzódások. Most viszont óvszerrel kell, hogy védekezzünk, és így eléggé katasztrofális a helyzet.Nem érzem úgy,mint eddig, az óvszer viszont nem tompít annyit, ami hatásos lenne. Igazából azt sem tudom, hogy éppen ezért foglalkozzak-e a dologgal, mert eddig engem nem zavart, őt már inkább. Mondjuk azt sajnálom, hogy a több órás lepedőparti ezért nálunk kimaradt, de így is jó (volt eddig) vele).

Próbáltuk már többször, hogy az első menet után pihi, aztán mégegy kör, de nem volt jó egyikünknek sem,sőt neki kifejezetten fájdalmas, amikor 2.körben ahüvelyi összehúzódásaim jönnek. Éppen ezért ezt mellőzzük. Erőltetni sem akarok semmit, mert enélkül is lehet jó a szex, de látom, hogy ő mindig nagyon elkeseredik, hogy nem bírja. Attól meg hogy én is adok ötleteket, ill. hogy hogy lehetne próbálkozni, félek, hogy úgy fogja érezni, hogy nekem ez lett a központi kérdés.

Van valakinek tapasztalata a Durex Performa óvszerrel?

6. hannabébi (válaszként erre: 5. - Shally)
2007. júl. 17. 14:18
Igen. Az intim torna az tényleg jó. Volt olyan időszak amikor semmi kedvem nem volt a szexhez /tudom hogy neked nem ez a problémád-de azon is segíthet/- és utána 1-2 napig csináltam, napi 10-15 percig és utána jobban kivántam a szexet.
2007. júl. 17. 14:13
Ja, és még eszembe jutott az intim torna. Férfiaknak is van ilyen, ha hajlandó megtanulni szerintem az is segíthet.
4. Shally (válaszként erre: 1. - Panna1)
2007. júl. 17. 14:11
Szegénykém! Együtt érzek veled, mert az én pasim is hasonló cipőben jár... Én vettem egy könyvet ESZO Szerelem mesterfokon, sokmindent lehet belőle tanulni, a korai magömlésről is írnak, és hogy hogyan lehet megtanulni irányítani ezt. Egyenlőre most én olvasom a könyvet, utána adom a pasimnak. Remélem hajlandó lesz alkalmazni....
3. hannabébi (válaszként erre: 1. - Panna1)
2007. júl. 17. 14:05
Én is azt akartam mondani hogy egy nap többször, de lehet az elejét is elhúzni. Pl. tejszínhabot kensz magadra és az lenyalogatja--az neked is jó neki is--szoktam ilyet. Tök jó. És fordítva is lehet. De van még pár ilyen praktika.
2. zolko96 (válaszként erre: 1. - Panna1)
2007. júl. 17. 14:00
Nem szabad megállni a napi 1 alkalomnál csináljátok töbször.
2007. júl. 17. 12:49

Sziasztok!


Milyen módszereket, trükköket ismertek, hogy kicsit meg tudjuk nyújtani az aktust, ha a partner "gyorstüzelésű"?? Van valami speciális gyakorlat ennek javítására?

Üdv: Panna

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook