Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korai magömlés fórum

Korai magömlés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. márc. 27. 15:58

Itt jobbra fenn, ha rákattintassz a Libido shop-ra ott találsz ilyen szereket. Tapasztalatról nem tudok. Talán fórumokon találsz.

De mivel több mindenen problémázol, ezért mást is ajánlanék.

A méreted szerintem nem probléma és nem onnan fúj a szél, de vannak pénisznagyobbító ketyerék is, talán próbáld meg azzal, de ehhez partner is kell.

Rezgőgyűrű ?

Arról itt is volt fórum vagy beszámoló is többnyire jókat írtak.

Vibrátor vagy egy falcsatolható másik szerszám nem oldja a problémát ?

A tapasztalatokat majd add át !!!

2008. márc. 27. 13:58
Nagyon köszönöm válaszotokat, és tanácsaitokat. Azt veszem észre hogy csak nekem kell pszichésen változni valamit.A problémám nem csak az action-re vonatkozik. amikor előjáték van annyira felforrnak a hormonok bennem lássam akárcsak a fülcimpáját:) és nem karattal forrnak föl ugye hanem egyszerűen a sbensőm, és a testem így reagál hogy itt az a nő aki a nagyő és milyen cooolllll stb...:) a sanko 78 névből adódóan már idestova 30 éves vagyok, úgyhogy nem ez az első nő az életemben:) de az első igazi aki ennyire megrészegít testileg az ő... Sok gyakorlást emlegettétek itt-ott. Értem én de sajna a munkánkból adódóan nem mindennap talizunk. És ő mint mondtam mint minden rendes nő elsőnek lélekben elégül ki, hogy bízhat és támaszra talál bennem, ami tökre jólesik. És mindezekből adódóan meg is mondta hogy neki nem a sex az első, és nem egy sexmániás mint én, de én csak tőle vagyok az a fent említett okok miatt:) Szóval ó csak módjával sex.... Így nincs sok lehetőségem értem ide a napi 2-3 -at :) de hát ezt nem is várom el. Szóval lehet hogy az idő is amit nélküle kell eltöltenem, vagyis a két sex közötti idő kicsit kiéheztet:) Mivel ő nem szed fogazmásgátlót, amit meg is értek hisz sok szar más EE - betűs dolgok vannak a világban nem kell még ide hormon is:) szóval így gumival csináljuk minidig. Próbáltam már érdesset, ejakulációs idő kihúzót, de mégsem megy az a vad és hosszú sex amit őneki szeretnék megadni, vagyis magunknak. Előző barátnőimnél soha nem volt ilyen problémám, ugyan nem volt hosszú, de bírtam addig amíg ők nem:) Jah mondtátok az önkielégítést előtte, ha szégyen ha nem 30 éves oályafutásom alatt még soha nem csináltam, és nem is akarom, valahogy úgy hozta az élet hogy nem kellett:) Egyébként még ehhez hozzáfűzve kipróbáltuk hogy első durr után még hergeltem őt, hogy had töltődjek újra megint, de sajna másodszorra is kapásból durr, ez már kész Amerikai Pite :) Felhoztátok még itt az orális dolgot is, na szóval van egy érdekesség, itt, amit én soha nem kényszerítek egy nőre, az az orális, ha valaki megajándékozott ezzel, az csak örömet okozott, ebben az esetben a párom ismerkedésünk és első együttlétünk alkalmával kijelentette, hogy ő nem csinálja mert megalázó ez egy nőnek, és ezzel ellentétben megmondta hogy ő sem akarja hogy én nyali-falizzak neki ott:) De egyébként e nélkül is olyan mint a niagara, aminek megint csak örülök, mert TŐLEM olyan:) Szóval nem is erőszakoskodok ezzel mert egy kapcsolat nem erről szól. Szóval mindent egybe vetve és ezek tükrében én csak két megoldást látok, vagy pszichésen rendbe teszem magam, hogy nem gondolok őrá közben, (pedig az önzőség soha nem volt kenyerem) sokkal inkább elllenkezője, hisz ezért akarok ebben is jó lenni, hogy mindkettők kiegyensúlyozott legyen, és ne késsen le engem ott és akkor:) Szóval lelkileg magam ráhatása, ennek kicsi esélyt adok, vagy a másik aminek nagyobb esélyt adok az az érzektlenné tevő csodaszerek. Ebben kérném segítségeteket, hogy ilyeneket hol és hogyan mennyiért és milyet érdemes venni, jah és hatása is nem elhanyagolandó. Egyébként arra is gondoltam hogy a péniszem méretéből adódóan (13cm) lehet hogy a makk máshol súrlódik mint ahol kellene neki megfelelő hossz esetében, és éppen ez válhat ki oly hiper érzékenységet. Na mindegy, azért mindezek tükrében kérném ki újra véleményeteket, és sok-sok hálálkodás melett kérnék egy-két késleltető tipp, vagy ami még jobb csodaszer lelőhelyét illetve árát, és hatékonyságát. az is jó ha link - címet küldötök. Nagyon szépen köszönöm összes tanácsotokat, tippeteket. Szép örömökben, gyönyörökben gazdag tavaszi napokat kívánok nektek. Sziasztok
39. c2b1667ba4 (válaszként erre: 37. - Sanko78)
2008. márc. 26. 18:50

Szia! Szerintem egyáltalán nem kellene aggódnod! Sem a méret, sem a gyorsaság miatt. Egy lánynak sokkal fontosabb az, hogy szeretik és nincs annál jobb, mint amikor a férfit annyira fel tudjuk izgatni, hogy egy percig sem bírja tovább!

És, ahogy fogalmaztál..... Szerintem nagyszerű pasi vagy!

38. handrick2 (válaszként erre: 37. - Sanko78)
2008. márc. 26. 16:54
óvszerrel próbáltad már ? egyéb erotikus boltban kapható élmény hosszát nyújtó szerek ?
2008. márc. 26. 14:56

sziasztok


Nagyön örülök hogy végre van egy ilyen fórum ahova felnőtt emberek módjára meg tudjuk dolgainkat beszélni, és nem könnyűvérű tinédzserek módjára:) Volna sajna nekem is problémám , elég súlyos : van egy barátnőm idestova 1,5 éve ez eddig normális :) imádom, tökéletes egyszerűen a teste a legcsodálatosabb dolog nekem, és a lénye is, ha csak meglátom a lábát, a hasát, még ha csak kivillan is, egyszerűen a hormonjaim felforrnak minimum 120 fokon, és érzem hogy ez nem fog múlni 100 év múlva sem. Na szóval a problémám két dologból tevődik össze : egyszer sajnos amiről nem tehetek a péniszem hossza 13 cm körül van, de mint mondják kicsi és játékos, de ettől még mivel sajna a természet bánt el velem, szóval ettől még szerethetek egy igazi nőt, bárkivel is volt dolge előzőleg:) Ez egyébként csak nekem probléma, mert ő ez ügyben megértő, mert neki jobban az a lényeg hogy szeretgessék, de ettől még nő marad én meg férfi:) Sokat beszélgettünk, ő szereti a sexet hátúlról, vagy bármelyik pozícióban, de kicsit vadul, volt már hál istennek sokszor siker élményem, szóval el tudtam juttatni csiklóilag a csúcsra. De mivel nagyon imádom őt az esetek túlnyomó részében amikor eljáték van szinte annyira zilálok a gyönyörtől hogy az ő teste van előttem és hozzá érhetek hogy volt már rá példa hogy annyira forrt a hormonom iránta hogy sajnos elmentem. Most névnapomra vett nekem egy necc harisnyát, hogy kedveskedjen benne nekem, és mondanon se kell ez még fokozta a forrongásom belül,a teste nekem egy etalon, és nem akarom soha elveszíteni. Az első problémát megoldjuk mi, vagyis el tud jutni a csúcsra 13cm -el is, de az idővel sok esetben gond van. Én szeretném neki adni az olykor vad gyönyört, és jó hosszan, de nem bírom, állandóan a szép teste van előttem közben meg érzem is őt, és forr a vérem, de nem bírom ki:) Sokszor nagyon bűntudatom van ha ő hoppon marad, és ha nem vagyok vele sok esetben akkor is erről a dologról örlődök. KÉRLEK benneteket ha van ilyen tapasztalatok akkor segítsetek nekem bármilyen ötlettel, vagy tanáccsal, a mérettel lenne gond mégis, máshol súrlódna esetleg odabent és ezt az inngereim nem bírják ki, vagy a teste iránti szeretetem, vágyam kell pszichésen csökkentenem, netán vannak inger csökkentő spray-k, amit ráfújva tovább bírom, de hol kaphatók ilyenek, és mennyiért, és tuti használnak? Kérlek benneteket segítsetek hogyan tudnám magam jobbá tenni, neki a páromnak, hogyan tudom megadni neki a hosszan tartó hátúlról való vad szekszet. Miért nem bírom sokáig, hogyan uralkodhatok magamtól, vagy esetleg más szer eszköz bevonásával? Köszönöm előre is fáradozásotokat, és válaszaitokat, mindenkinek szép napokat, és gyönyörökben gazdagot:) Sziasztok

2008. febr. 8. 16:09
:D köszi
35. LoLiNa
2008. febr. 8. 07:06
önuralom gyakorlása
2008. febr. 7. 21:47

nyugi:)

az én pasim is hamar elmegy..:( de hát gyakorolni kell...

majde belejössz)

33. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - 6a062297d0)
2008. febr. 7. 21:37
Gyakorolni??Mégis hogyan ,stopperrel?
2008. febr. 7. 21:03

nekem ettől nem kell félnem. :D


amúgy meg biztos fog még változni. gondolom szűz vagy még, persze hogy hamar elmész. :)de lehet gyakorolni is!

31. ec63a7fc29 (válaszként erre: 29. - 6a062297d0)
2008. febr. 7. 21:03

:))))))))


:DDDDDDD

30. 0c97fbb607 (válaszként erre: 22. - Hardsoda0000)
2008. febr. 7. 21:01

Semmit.Ha önkielégítessz akkor teljesen normális az egy percen belüli részidő.

Ha egy csajjal történik ugyanez,akkor van gáz.

De neked nem erre vonatkozott a kérdésed,úgyhogy az más tészta:))

2008. febr. 7. 20:56
Gyakorolni kell, haver.:) A gyöngyhalászok sem 15 perccel kezdik a melót.:)
2008. febr. 7. 16:40
öszönöm a tanácsokat, akinek meg ne inge ne vegye magára
2008. febr. 7. 14:51
Szerintem ez a te korodban teljesen normális!
2008. febr. 7. 14:49
mindketto, egyébként sem dicsekvésről van szó hanem problémákról és ha valakinek ez nem tetszik nem muszály írnia
2008. febr. 7. 14:42
Keresse fel urológusát, vagy mondjon le a boldog házasságról...
24. badonyimariaeva (válaszként erre: 22. - Hardsoda0000)
2008. febr. 7. 14:20

Elég ciki!

A helyedben ilyenekkel nem dicsekednék!

2008. febr. 7. 14:15
Mi a probléma? Az egyperc nem oké, vagy a wc?
2008. febr. 7. 14:11
15 eves fiu vagyok, mikor onkielegitest vegzek nagyon hamar elmegyek. Ha nagyon gyorsan akarom akar 1 perc is eleg. Miutan kielegitettem magam Wc~re kell mennem. Mit tegyek ?
21. 8d784868d0 (válaszként erre: 7. - Panna1)
2007. nov. 26. 15:55

lehet hogy későn de én egésszen máshonnan közelítek!

amit érdemes csinálni az az hogy el kell felejteni a közösülést!

és bizony egy időre saját magadat is!

a központi szerep most a játékon van, te játszol vele! és biizony lehet hogysokáig fog tartani, de ki kell tapasztalnod hogy mikor van ejakuláció! és innentől kezdve rajtad a sor!

aki azt írta hogy barlangos test kezelés, meg kék tabletta, ??? hát ezt a baromságot nem tudom minősíteni!

a szakkönyvek azt írják, hogy a magömlés előtt , a nő szorítsa el, kézzel, vagy ajakkal a makk alatti részt, és teljessen lljon le az izgatással! hozzá se érjen a makkhoz_!

és ezt így tovább, baromi hoszú ideig, csinálni, és közben igenis arra biztatni a hímneműt, hogy próbáljon önkontrolt tartani! eleink azt mondták: ilyenkor a baseballra kell gondolni!

ha ez nem vezet eredményre, akkor egy szexológust ajánlok, lehetőleg nőt!

és a lényeg: semmilyen lidocain, meg társai, kezelést , még az óvszert is! messze el kell hajítani.... ez mind -mind frusztrációt okozhat egy féfiben!

ilyen barmot aki ezt ajánlotta?????

szóval a lényeg, ez főleg az önkontrol betegsége, és orvosolható, odafigyeléssel, és szeretettel, és legfőképpen segíteni akarással!

a nők ilyen szempontból könnyű helyzetben vannak, egy férfinek viszont mindíg produkálni kell! ezért is kell nagyobb figyelem egy ilyen helyzetben, te majd ráérsz akkor élvezkedni, ha már minden sinen van! akkor viszont duplán, sőtt:!!! triplán fogod visszakapni a jutalmadat!

2007. nov. 25. 23:52

Dobjál be előtte egy negró cukorkát pár percre ( a többit sejted ugye? :-) ), a mentol picit tompít, érzéstelenít.

Azért óvatosan, le ne fagyaszd neki! :-D

2007. szept. 16. 08:24
A testtudat megerősítésére tudom még ajánlani a Tóth Lívia által vezette AVIVA tornát.
2007. szept. 16. 08:22

A korai magömlés eléggé képlékenyen értelmezhető fogalom, mert viszonylagos. Viszonylagos, mert egy percek alatt bekövetkező magömlés sem okoz semmi fennakadást a kapcsolatban, amennyiben a partnernek ez idő alatt orgazmusa volt, ám egy hosszú idő után bekövetkező ejakuláció is lehet az adott partnerhez képest korai, ha annak orgazmusa később következik be.


A tréfát félretéve: valóban létezik korai magömlés, amelynek a legsúlyosabb formája az ejakulátió ante portas (magömlés a kapu előtt), amikor a hüvelybe történő behatolás előtt következik be a magömlés.


A korai magömlést, amikor az ejakuláció gyorsan (néhány másodpercen vagy néhány percen belül) bekövetkezik általában két csoportba osztjuk.


Az egyik az eredendően meglévő, a másik a kialakult.


A folyamat megértéséhez tudni kell, hogy a magömlés a makk (hímvessző feje) mechanikus ingerlésének hatására következik be, ez akár merevedés hiányában vagy részleges merevedés esetén is bekövetkezhet felfokozott ingerületi állapot hatására.


Az utólag kialakult korai magömlés sokszor a kezdődő merevedési zavarhoz társul.


Ilyenkor a páciens a gyengülő merevedést fokozott koncentrációval próbálja fenntartani ill. erősíteni, és erre a felfokozott ingerületi állapot hatására következik be hamarább a magömlés.


Okok:


* Pszichés okok

* Beidegzési zavar (fokozott ingerállapot)

* Gyulladások (prostata, ondóhólyag gyulladás)


Kezelés:


Ha gyulladásos tünetekkel állunk szemben, akkor értelemszerűen azt kell kezelni, és ezek elmúltával a magömlés ideje is normalizálódik.


Ha a fent említett módon kezdődő potenciazavar okozza, akkor a potenciazavart kell kezelni, s ez manapság tökéletesen megoldható.


Nehezebb a helyzet a "mindig is volt" korai magömléssel, mert ebben az esetben az idegrendszer erre van beállítva, ám ilyenkor is több lehetőség adódik.


Az egyik az ingerület csökkentése. Ez történhet óvszerrel is, mivel az csökkenti a makkot ért ingerek intenzitását, valamint történhet érzéstelenítő krémek ill. spray-ok használatával.


A közösülés előtt érzéstelenített makk nem továbbítja a fizikai ingereket, ezért a válasz (magömlés) sem érkezik meg, csak később, a hatás multával.


Vannak kevés mellékhatással bíró szorongásoldó gyógyszerek is, melyeket enyhe depresszióban használnak, hangulatjavítóként. Ezeknek ismert mellékhatása a magömlés idejének kitolása.


A magömlés idejének kitolására, ill. a merevedés további fenntartására igen jól beváltak a potenciazavar kezelésére használt eljárások, injekciós barlangostest kezelések ill. a közismert kék tabletta.

17. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Panna1)
2007. júl. 24. 01:48

A Kriston Intim Torna rendszeres végzésének még az is nagy előnye, hogy megerősíti, fejleszti a testtudatot, jobban érzi, ill. jobban tudja kontrollálni a gát, ill. nemi szervek területét.

Szerintem is hagyd a kencéket, priviben írok konkrétat.

16. Panna1
2007. júl. 24. 00:43

háát meglátjuk. De köszi az infót még 1x.

Igyekszünk majd tenni ellene.

Más módszerek:Olvastam mindenféle kencéről (lidocain és társai), meg egy Durex óvszerről, ami érzéstelenít, de bizalmatlan vagyok ezzel, ezekkel kapcsolatban. Nem szeretném, hogy neki ne legyen jó.Márpedig ha elérzéstelenítem a Kedves becses szervét, hogy lesz neki jó?

Azért ne már minden áron!!!

15. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Panna1)
2007. júl. 19. 22:41

A ffiak gyakorlatai hasonlók, nagyjából a rávezető lépések is, de azért jobban járna a tanfolyammal, mert a 10 órában nemcsak a gyakorlatokat tanulják meg, hanem egy csomó olyan információ is elhangzik, ami máshol nem. Suliban nem tanítják, az orvosnak nincs ideje, nem tartja fontosnak, vagy azt gondolja ez nem az ő feladata stb.

Ált.-ban a pasik nem szoktak szégyenlősek lenni, ehhez ugye nem kell levetkőzni, a tanfolyamon az állapotfelmérés kérdőív kitöltésével történik, ezt nem beszéljük meg, csak a tréner látja, és ez alapján adja meg a végén az egyénre szabott gyakorlatsort. Nem kérdezünk rá nyíltan senki problémájára, de ha vki kérdez, természetesen megbeszéljük. Egyébként azért érintünk annyiféle témát, hogy kérdés nélkül is megkapjanak egy csomó választ.

Megpróbálkozhattok a könyv alapján végigmenni, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy a tanf. hatékonyabb, inspirálóbb, ill. a tanf. anyaga folyamatosan változik, bővül, míg a könyv egy x évvel ezelőtti tudást tükröz. Kriston Andi folyamatosan tart a trénereinek továbbképzést, így mindig a leghatékonyabb technikával és ismerettel tanítunk.

Ha találtok szegedi trénert kérdezzetek rá, hátha tanít egyéniben, ha a párodat zavarja a csoport, de mondom, nagyon jó szokott lenni a hangulat a pasiknál is.

14. bnedora (válaszként erre: 13. - Panna1)
2007. júl. 19. 13:17
A könyvesboltokban nagy a választék. Nézzél be az egyikbe, és válaszd ki azt, ami legjobban illik problémátok megszüntetésére. Igen, a férfiaknak is van intimtornás könyv, amit otthon is el tudtok végezni.
13. Panna1 (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 08:39

Köszönöm a tájékoztatást!

Még annyi, hogy ha jól tudom ez a Kriston -Intim tornás könyv nőknek szól. Férfiak ugyanúgy próbálkozhatnak ez alapján intimtornázni, vagy nekik teljesen más gyakorlatokat kell végezniük.

Kicsit tartok attól, hogy nem bírnám a tanfolyamra elrángatni a kedvest... A többi férfi, aki jelentkezik a tanf.-ra nem szégyenlős? Szerintem könnyebben ráveszem, hogy itthon csináljuk közösen...

12. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Shally)
2007. júl. 19. 01:49
Szerintem biztos van, de nézd meg a Kriston Intim Torna c. könyv hátulját, ott benne vannak a régebben végzett trénerek. Nem teljes a lista, de hátha van köztük szegedi.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook