Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korai magömlés fórum

Korai magömlés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. jan. 28. 18:39

Azzal nem teljesen értek egyet, hogy nincs "csak úgy" (gondolok itt példaként a mondjuk "meglátni és megszeretni" jelenségre), de mindegy. A hipotéziseddel csak az a gond, hogy esetemben nem tudok kiváltó okról. Hirtelen jött, hogy prostikhoz fogok járni, "csak úgy".:)


Tudok szeretni, ezzel nincs bajom, viszont úgy igazából soha életemben nem vágytam kapcsolatra. Arra, hogy engem szeressenek, arra meg pláne...


Mondjuk egyszerű embertársi empátiából nem kellene viccelni (tudom, nem vagyok ember, mert prostizok).

A helyzetemet meg ne sajnáld. Valóban én akartam így, nem bírom, ha szeretnek.


Persze ezek alapján mondhatod, hogy az önutálat vezetett a prostikhoz, az önutálat eredményezi azt a mérhetetlen szexuális tehetségtelenséget, amivel kénytelen vagyok - úgy tűnik örökké- élni. A gond csak az, hogy Te nem ismered a sorrendet, ami végül egy kört zárt be. Azért utálom magam, mert még arra sem vagyok képes, hogy normálisan szexeljek. Amiért utálom magam, ami egyébként (mintegy mellékesen) lehet, hogy rontja a szexuális életemet. De továbbra sem kiváltó ok!

Nem akarok mást. Tökéletesen elég a plátói szerelem. Abszolút nem zavar, hogy nincs aki mellettem álljon. Akivel közösen ébredhetnék. Akit bemutathatnék a szüleimnek. Ugyanis ezeket majdnem mind megoldhatom prostituáltakkal.:P


Nyilván nem fogod elhinni, hiszen egy érzéketlen, ocsmány, prostizó féreg vagyok a nők szemében. De valóban nem akarok mást. Tényleg ódzkodok a kapcsolatoktól. Most pláne, mert abszolút nem szeretem magam. De ha szeretni is fogom magam, a véleményem változatlan lesz. Ahogy anno, még "elégedett" kamaszként sem vágytam a társa-ahogy írtam: bőven elég volt a plátói.


Nem hiszem, hogy a boldogság mindenkinek jár. Ha meg igen, akkor reménykedjünk együtt, KÖZÖSEN, hogy jó szexuális életem lesz - kurvákkal.:)


"Szeresd magad, higgy magadban, és menni fog!"

Optimista kreténség.

100. 27c72ee00a (válaszként erre: 99. - 54e367e3fa)
2014. jan. 28. 15:09

"Csakúgy" nincs, felejtsd el.

Te sem "csakúgy" érzed azt, amit.

Mindennek meg van az oka, így épül fel a világ, és az okozatok megoldása a "feladat":)


Nyugodtan tarthatsz bárminek, még akár pofátlannak is!

Én nem tartok senkit semminek, ha épp nem jól mennek a dolgaim, de ha mégis véletlenül máson verem el a port a saját nyomorom miatt, akkor utólag elnézést kérek, mert én is csak emberből vagyok ... :)

Miért ne viccelhetnék? Miért sért az téged? Miért látsz bennem ellenséget? Jah, mert frusztrált vagy?

Sajnállak, hogy nincs, nem lehet tartalmas - gyengéd - szerető - egymásért tűzbe menő - szerelemmel szeretkező kapcsolatod, de csak magát a helyzetet sajnálom, hogy nem élheted meg, hiszen a te döntésed, te akarod így.

Lehet, hogy fog változni a hozzáállásod, ha levetkőzöl valamennyit a gátlásaidból, én bízom benne. Mert a boldogság mindenkinek jár.

De amíg ilyen tüskés vagy, addig sokkal nehezebb dolgod van.


Nincs igazad.

Olyan ocsmány mondatokkal illetted saját magadat, hogy még a kávét is félrenyeltem.

És itt az ellentmondás az életedben:

addig, amíg SZERINTED (és nem szerintem, vagy bárki más szerint!)így gondolsz magadra, addig ne mondd, hogy neked ez a kurv@létforma a legmegfelelőbb és legkielégítőbb, és hogy nem is akarsz mást!

Dehogynem akarsz!

Szeresd magad, higgy magadban, és menni fog!


Ui.: felületes és hozzá nemértő voltam/vagyok prostiügyben, bocsi érte! :D

2014. jan. 27. 20:05

Én speciel rengeteg olyan esetet hallottam, amikor a feleség hirtelen "csakúgy"... megfagyott.

Nyilván nem ez történik mindig, sőt, még azt sem állítom, hogy ez van többségben. Igazad van Neked is, bár a "mindig mindketten hibásak" teóriával nem értek egyet.


Naná, hogy frusztrált vagyok. Épp ezért tartottam (tartom) pofátlanságnak, amit írtál. Nyugodtan nevethetsz rajtam, sőt még azt mondhatod, szánalmas vagyok. De az, hogy viccet csinálsz a helyzetemből, a hozzáállásomból az egy olyan jelző kimondására késztet, amit őszintén szólva nem szívesen használok. Bár megtehetném...


No comment? Miért, nincs igazam? Akár a mondandóm első, akár második felére gondolok?


Ui.: Azt hittem, egyértelmű lesz.:)

Nem 60 ezret fizettem... hanem 60 percet.:)

98. 27c72ee00a (válaszként erre: 97. - 54e367e3fa)
2014. jan. 27. 17:04

Úgy látszik, hogy Te csupa általánosságban tudsz csak gondolkodni.

De menjünk sorba:

- azt mondod, elhanyagolt feleségek ... De mégis, ki hanyagolja el őket? Nem a férjek?

Alapjában nem értek egyet, mert mindig azt mondom, hogy minden kettőn áll, sosem csak az egyik fél a hibás.

- 60 - ért már illik valamit nyújtani ,ezzel egyet értek.

- a Te problémád valóban a Te problémát, és ettől frusztráltnak érzed magad, sajnálom.

De ne ess abba a hibába, mint a viccbéli nyuszika, tudod, a "cseszd meg a porszívódat" esettel ...

"Nyilván a nők számára megszűnik emberként egy olyan férfi, aki prostituáltakhoz jár. És elhiszem, hogy a inkompetenciámat leginkább egy fejlövés általi kivégzéssel lehetne megoldani..." - no comment! .....

2014. jan. 25. 10:18

Értettem, mit mondasz. És attól, hogy ők nem várnak örömet, még próbálkozhatok adni nekik, nem?

Rengeteg szexuálisan kiégett, elhanyagolt feleség van, akiknek már egyáltalán nem izgat fel a szex. A logikád szerint akkor az ő férjük is csak saját magával törődjön?


Valamint: kicsit el kellene merülni a lakáson dolgozó prostituáltak üzletpolitikájával kapcsolatban. Ugyanis a "minél hamarabb jöjjön a következő" rengeteg esetben csak egy buta női sztereotípia - én is voltam 100 percet szolgáltatónál úgy, hogy 60-at fizettem. Ja és a végén én indultam el, nem ő utalt arra, hogy "nemkívánatos" vagyok.


Végül: tényleg őszintén örülök, hogy ilyen ba szott jól szórakozol a problémámon.

Nyilván a nők számára megszűnik emberként egy olyan férfi, aki prostituáltakhoz jár. És elhiszem, hogy a inkompetenciámat leginkább egy fejlövés általi kivégzéssel lehetne megoldani, de azért mégis megkérnélek: ne rúgj bele, és ne pisilj le nagy röhögés közepette egy földönfekvőt!

Még akkor sem, ha "nem ember" (mert prostizik és mert nem akar barátnőt).

2014. jan. 24. 17:15

(Először nem tudtam, mit jelentenek a számok ... :DDD)


Lehet, nem értetted, amit mondtam.

Kurvával szexelni nem azt jelenti, hogy örömöt várnak, vagy akarnak adni.

Magömlésed legyen a pénzedért, aztán annyi.

Minél hamarabb, hogy jöhessen a következő kuncsaft.

Javaslatom: összeszedsz pár ribit, te leszel a góré, pótapuka, tulaj, stb. és reggel meg este megkérdezheted őket, hogy "mi van velük" :DD

Vagy csinálsz egy művészfilmet, amiben a főszereplő prosti legszebb órája a napjában, mikor Te kényezteted :D

2014. jan. 24. 16:39

93:

Az önkielégítés is elég rapszodikus. Van, hogy 1 perc alatt elmegyek, de van, hogy folyamatos ingerléssel (úgy értve, hogy NEM hagyom abba, szó szerint) is 65-70 percig bírom. Ha tudatosan figyelek rá, tehát ha visszaakarom tartani a stop módszerrel akkor én szintén eltudom húzni tulajdonképpen... bármeddig. Csak én a folyamatos ingerlést próbálgatom.


Ellenben prostituáltaknál, amikor tényleges szex történik, néhány mozdulat után elmegyek (tudom, felháborító és szánalmas). Biztos benne van stressz is, de ez alapján tulajdonképpen nem lenne szabad sohasem szexelnem. A néhány órával előtte történő maszturbálással sem érek semmit. Sőt, most már ott tartok, hogy a második menet sem megy sokáig...


Nekem tényleges "bevetéskor" semmi sem használ. Abszolút tehetségtelen vagyok a szexhez.


Értem mit mondasz, de a hipotézised nem jó. Tényleg nagyon szeretnék örömet okozni. Ha prostituálttal vagyok, pláne! Ha azt mondaná, hogy csókoljam a hasát, akkor megtenném, ha azt, hogy ő legyne felül megtenném, ha azt, hogy kezdejm el húzni a saját fülem megtenném... teljesen mindegy, mert a partneremnek mindenképp örömet szeretnék okozni! És a partner minden esetben prostituáltat jelent. Akiket egyáltalán nem csak szex céllal keresek, tényleg őszintén érdekel(ne) mi van velük. Nyilván ha érzek elzárkózást nem dörömbölök zárt ajtókon.


94:

Így van, a döntés az enyém.

És a válaszom: csak és kizárólag prostituáltak.

94. 27c72ee00a (válaszként erre: 85. - 54e367e3fa)
2014. jan. 23. 16:44

Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem bármennyire is elvárható lenne a részedről, hogy ha egy szolgáltatásért fizetsz, akkor az legalább 20 - 25 percig tartson, de szerintem kevés az a kurv@ a világon, aki nem szeretne minél előbb túlesni rajta, és hamar ráülni az újabb pénzforrásra:D

Nekik nem az a fontos, hogy Te jóó sokáig élvezd ... :)

Viszont, ha lenne egy barátnőd, amit persze nem akarsz, akkor ő figyelne Rád, segítene Neked, kényeztetne bármeddig, amíg csak akarod, újra és újra, ráadásul ingyen ... ;)

A döntés a Tiéd:)

93. toubkal (válaszként erre: 85. - 54e367e3fa)
2014. jan. 23. 16:32

Kissé ismerös amit írsz. A prostituáltakkal való szex miatt egyáltalán nem itéllek el, bár bátorítanálak, hogy keresd a kapcsolatot más nökkel is (pl. internetes társkeresés vagy mittudomén), ne kifejezetten szex-céllal, azt megérzik a nök és menekülnek...


Nekem alapjában véve nincs gondom a korai magömléssel, illetve csak akkor, ha prosituálthoz megyek. Kamasz korom óta végzek önkielégítést és hamar megtanultam kontrollálni, ha akarom órákig el tudom húzni, mindig kicsivel a "point-of-no-return" elött megállni, majd tovább... A szüzességemet viszont egy prostituálttal veszítettem el, és kb. 1 percig bírtam. Azóta volt/van barátnöm, tartós kapcsolatom, akikkel viszont szinte soha nem fordult elö. Viszont idöközben, nagyon ritkán és rendszertelenül (kb. 1-2 évente) pl. ha éppen nem volt barátnöm, vagy ha volt néha akkor is, a változatosság kedvéért, voltam prostituálttal, és akkor szinte mindig eldurrantam minimális idö alatt. Hogy miért? Ha tudom, hogy egy olyan nöhöz megyek, arra általában hetekkel elötte rákészülök, tallózok a neten, napokig bizsereg mindenem, mire ott állok elötte gumiból vannak a térdeim, mire megérint, teljesen feszült vagyok. Mikor pedig beléhatolok, csak érzem az iszonyú forróságot és síkosságot, az idegen test ismeretlen érintését, ahol minden új és hát általában ez így együtt túl sok. Néha megpróbálom, hogy kiveszem, csak csókolgatom, simogatom, majd pár perc múlva folytatom, de néha ez sem segít. Bár ilyenkor van általában egy második menet, amit sokkal tovább bírok. Ami szintén segít, ha aznap néhány órával elötte kivertem.


Ha a barátnömmel vagyok, akkor viszont sokminden másra is odafigyelek (leginkább örá) ami miatt a behatolás pl. elhúzódik, vagy folyamatosan ingerlem kézzel a csiklóját, hogy neki is jó legyen, ami miatt nem is mozgok olyan intenzíven.

Egy idö után pedig ismerjük egymás testét, az érintése megszokottá válik, nincs meg az a bizsergés a hasamban, mint egy olyan nönél. Mindezzekel együtt sokkal jobb a szex, és ami a lényeg, addig bírom, amíg én akarom, pont mint önkielégítéskor, ha már érzem, hogy közeledik, megállok, kissé lehiggadok, és csak utánna mehet tovább. Emiatt nem is igen szoktam prostituáltakhoz járni, tényleg csak kivételes esetben.


Na, jó hosszú lett, remélem volt benne olyan is, amivel tudsz valamit kezdeni.

92. 54e367e3fa (válaszként erre: 91. - Ee1dc9ba06)
2014. jan. 13. 20:07
Privát üzenetben nyitott vagyok mindenre, ha gondolod.
91. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 90. - 54e367e3fa)
2014. jan. 13. 19:54
Lennének kérdéseim, de tényleg szétoffolnánk a topikot. :)
90. 54e367e3fa (válaszként erre: 89. - Ee1dc9ba06)
2014. jan. 13. 19:40
Inkább csak realista.
89. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 88. - 54e367e3fa)
2014. jan. 12. 22:54
Legalább őszinte vagy :)
88. 54e367e3fa (válaszként erre: 87. - Ee1dc9ba06)
2014. jan. 12. 21:35

Számomra ez az evidens...


Állítólag szebb vagyok mint az ördög. Állítólag kedves vagyok és értelmes. Állítólag van humorom is.


Mégsem akaraok barátnőt. Nem szeretem, ha szeretnek. Kb. tinikorom végétől prostituáltakhoz akarok járni. Semmi köze a hatalomhoz, nem motivál mások parancsolgatása, ugráltatása, érző, törékeny Nőknek tartom őket, így is állok hozzájuk. Udvariasan, figyelmesen, kedvesen. És rossz szeretőként.:D

87. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 85. - 54e367e3fa)
2014. jan. 12. 21:15

"csak és kizárólag prostituáltakkal szexeltem eddig (és ezután is velük fogok kizárólag)"

...miért?

86. kristo_f (válaszként erre: 85. - 54e367e3fa)
2014. jan. 12. 17:35

Kit, milyen szakembert keressek ezzel?"


Patikust keressél ezzel!

Jó napot kivánok, kérek egy Lidokain krémet

Tessék!

Megkened a makk "gallérját" vagy lejebb/feljebb és kiabálni fogsz egy óra mulva is, hogy "nőt akarok-nőt akarok"


Ezt a haverom mesélte, hogy hallotta amikor valaki meséli a sarki kocsmában

:)

Az az igazi gond, ha nem vagy már süldősrác.

Mert anno lőttem én is így, de nem is törődtem vele, aztán "beállt a rend"


Nem hiszek , és nem is foglalkoztam az ilyen tantra szex és elnyújtott orgazmus marhaságokkal

Miért nyújtanám el, ha a b.nőm kielégül és semmi gond nincs?

Pontosan az a cél hogy kielégüljek és ne csak a mézesmadzagot nyalogassam


Hogy ez a tünet agyi vagy idegvezetési érzékenység a fene sem tudja

Ha önkielégitesz akkor is ugyanazok az idegpályák "vezetnek", mint szexben, aztán mégsem

Ha meg érzéstelenitőre javul, akkormeg mégse agyi dolog

Fene se tudja. Állitólag lehet kapni óvszert is ami belűl érzéstelenitős

2014. jan. 12. 16:31

Üdvözletem!

Rendhagyó és legfőképpen szánalmas a történetem.

Nehéz beszélni róla, mert ilyenkor az öngyűlölet lángjai még jobban felcsapnak... a problémám mi más lehete - a fórum címe mindent elmond.

Tanácstalan és kétségbeesett vagyok és nem értem, miér tpont Én. Miért pont én nem tudom megtanulni, miért pont én nem tudok fejlődni, változni?

Akármit próbáltam, sikertelen volt. PC izomedzés, elnyújtott maszturbálás. Hiába. A kudarc megmaradt a pofára esés folyamatos, nevetséges, de még mindig csak néhány mozdulatig bírom - pedig már rég nem vagyok kezdő.

Szerintem nincsenek nagy igényeim. 20-25 perccel már elégedett lennék, a nemi életemet jellemző, egyébként mások szerint "rossz" tulajdonságok megmaradhatnak - nevezetesen, hogy csak és kizárólag prostituáltakkal szexeltem eddig (és ezután is velük fogok kizárólag). Még az aktusok viszonylagos ritkaságával sem lenne bajom (kb 1,5-2 havonkénti eseményről beszélünk), tényleg csak a hosszukat szeretném kitolni. Ennek kapcsán egyébként sokan tanácsolták a rendszeres(ebb) gyakorlást - viszont ez sem járható út! Egyrészt a szerencsétlenkedések utáni kudarcélmények túl erősek lennének, másrészt annyi pénzem nincs, hogy gyakoribb alkalmakat hozzak össze...:)

Több kérdésem van. Először is mit csináljak? Van még remény a számomra? Arra, hogy legalább ebben elégedett legyek magammal? A múltat már úgysem írhatom felül, az eddig sikertelenségek miatt rég elrontottként hivatkozok a szexuális életemre - de az lehetséegs, hogy csodaszerű "gyógyuláson" menjek keresztül?

Megszeretném érteni az egészet. Például mi az oka annak, hogy amíg maszturbálással kibírom nem ritkán 40-50 percig, addig élesben néhány mozdulat után elmegyek? (Nyilván az önkielégítés és a szex két teljesen más dolog, de lehet ekkora differencia a teljesítmény között?)

Sokan beszélnek az orgazmus feletti kontrollról. Mit jelent ez pontosan? Azon kívül, hogy megtudom választani az ejakuláció időpontját. Mit kell tennem, mennyire tudatos ez?

Végül a pesszimistább gondolatok: létezik az, hogy valaki fizikailag képtelen a (normális) szexre? Ilyen lennék?

Kit, milyen szakembert keressek ezzel? Urológust - még akkor is, ha a maszturbálás során kibírom a fent leírt ideig (tudom, a kettő különböző, de az én olvasatomban az önkielégítés során mért időm kizárja a szervi bajt)? Vagy pszichológushoz menjek? Megjegyzem értelmetlenül, hisz úgy is csak barátnőt ajánlana, az pedig nem érdekel.

Ha valaki esetleg időt szán a válaszadásra, annak egyrészt köszönöm, másrészt nyugodtan írhat privát üzenetet is - ne szemeteljük össze a fórumot...

Köszönöm!

2012. dec. 16. 19:31
Pont az volt a gondom, hogy annyira felpörögtem, hogy másra nem is figyeltem csak az élvezetre, mlg a lányra sem. De megtnultam irányítani a figyelmem és igy az izgalmi szintem is tudtam irányítani. Így már tudok a nőre is figyelni és bármeddig szeretkezni :P
83. kristo_f (válaszként erre: 82. - Szpeter05)
2012. dec. 16. 13:47

Koncentráció erősítéssel sikerült csökkentenem a mentális (látvány/hallás) érzékenységemet."


És akkor hogy figyelsz a csajra, a szexre?

Mert akár az ujságolvasás is segithet akkor

:)


Én hiszek neked, hogy ezzel sikert értél el, de mégse hiszem

Nem egy fórum van, ilyen témában, és már évek óta pc-izmoznak, oszt' semmi

Fene megette, ha már másra kell koncentrálni a szexben, meg előre parázni tőle

82. szpeter05 (válaszként erre: 81. - A6bf2d71f2)
2012. dec. 5. 18:21
Sziasztok. Nem is olyan régen még én is küzdöttem elég súlyos korai magömléssel, de sikerült megoldanom. Koncentráció erősítéssel sikerült csökkentenem a mentális (látvány/hallás) érzékenységemet. Nagyon figyeljetek oda a ritmusos és lassú légzésre, sokat segít. A PC izom edzések is nagyon fontosak, mert egy erős PC izommal vissza lehet tartani a magömlést. Visszagondolva sokkal könnyebb volt leküzdeni a korai magömlést, mint legelőszőr gondoltam. Ha valaki szintén mentálisan túlérzékeny akkor keressen meg priviben részletesen is tudok mesélni erről. Csocsi. P
81. a6bf2d71f2 (válaszként erre: 65. - Andi6020)
2012. szept. 12. 21:03
Yes! Van , akinek a körûlmetélés segit.
80. citera (válaszként erre: 68. - Andi6020)
2012. szept. 4. 11:34
:)))
79. Yozi5
2012. aug. 26. 21:28
Kinek milyen tapasztalatai vannak a korai magömlés elleni készítményekkel kapcsolatban? Csak a legális szerek érdekelnek, amelyeknek nincs mellékhatása. Előre is köszi
78. Code (válaszként erre: 60. - Zsuzsu 12)
2012. aug. 26. 21:12

"(Egy 18 évest meg egy 50 évest sem lehet össze hasonlítani ez ügyben)"


Bizony nem!

Én már annak örülnék, ha legalább néha gyorstüzelőnek számítanék. Sem ez, sem az igen hosszúra nyúló menet nem jó. Persze mindig a körülmények határozzák meg a hosszát. Pl. új nővel mindig gyorsabb (új hús effektus :D).

De meggyorsítja egy újdonság bevezetése is a megszokott partnerrel.

Aztán ott vannak a napszakok eltérő szex élményei.

Én pl. a hajnali szexnél tutira elmegyek normál idő múltán. (forró punci effektus :D)


Hogy mi lassítja? A megszokás...

Barátunknak nem ez e gondja, mert bár arra nem tért ki, hogy mióta szexel ezzel a partnerével, de úgy vélem, nem régen.

Ha túl érzékeny a nő által kibocsátott feromonra, akkor nem képes sokáig visszatartani a magömlését.

Ha a nő az élvezése során még beszél is hozzá

("asszál szét" effektus :D), akkor még egy sokat próbált idősebb pasas is elsül gyorsan, hát még egy fiatal ember.


Többen ajánlottak valóban hatásos módszereket. (Whoopie Goldberg :D, vagy a farok elszorítása a tövénél)

Azt ajánlom, olvasson el egy, a távolkeleti - tantra - szexről szóló könyvet. Én sokat tanultam anno ebből. :)

2012. aug. 26. 01:10

Köszönöm nektek Meg nézem mit tehetek :)

Remélem sikerül

76. 67ba0d2361 (válaszként erre: 55. - Gyula30)
2012. aug. 25. 21:52

Szerintem csak gyakorlás kérdése!

Minden napos gyakorlás!

Akár egyedül is, amikor csak magadra kell koncentrálnod!

75. 9f98008a3b (válaszként erre: 73. - Ee1dc9ba06)
2012. aug. 25. 21:48
:DDD
74. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 55. - Gyula30)
2012. aug. 25. 20:49
Gondolj Whoopi Goldberg-re, vagy Bart Simpsonra közben...
73. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 68. - Andi6020)
2012. aug. 25. 20:48
Arra gondolsz közben, hogy az alatt az 5 perc alatt azt a rántás pont meg tudtad volna csinálni a levesbe...??? :DDDDDDD
72. kisj
2012. aug. 25. 20:05
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni..:D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook