Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korai magömlés fórum

Korai magömlés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. aug. 25. 14:52

Néztem a képed fiatal vagy majd belerázódsz.Nagyon kívánod őt!Szerintem barátnőd számára hosszabb előjáték kéne és így ő is előbb elmegy.De komolyan ez csak téged zavar vagy őt is?Amúgy meg kell tanulni kontrolálni!


Az én párom sem bírja sokáig de engem nem zavar pont elég:-D:-D


Én pl.nem szeretem a sokáig tartó sexet ez van.

2012. aug. 25. 14:46

Hány éves vagy?mióta élsz sexuális életet?

Ha úgy érzed hogy már itt a vég állj meg egy kicsit majd folytasd még elvezetésebb lesz.

Ha a párodnak elég annyi akkor meg ne parázz!

2012. aug. 25. 13:18
A tövénél el kell szorítani. Mikor úgy érzed, mindjárt elsülsz, abba kell hagyni a mozgást, és erősen elszorítod. Erős anyagból készült farokgyűrű is segít. De hosszú, tartós eredményt is el lehet érni idővel, türelemmel, és kellemes gyakorlással. :) Végezz önkielégítést lehetőleg minden nap. A cél az, hogy minél később élvezz el. Ez majd idővel lelassít. Ne számíts gyors eredményre, viszont hatásos, orvosi kísérletek során bizonyították. (Hát nem érdekes, mennyi minden után kutakodnak? :) ) Ezzel egyidőben az is jó lenne, ha a párod szintén végezne önkielégítést. Nála a cél az, hogy minél gyorsabban elélvezzzen, lehetőleg minél többször. Erre majd rááll egy idő után a teste. Te lassulsz, ő gyorsul. :)
68. andi6020 (válaszként erre: 64. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:14
Van amikor (vagy akivel) 5 perc az örökkévalóságnak tud tűnni.
67. 388b941089 (válaszként erre: 64. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:14
az első menet mindig gyorsabb mint az utána következők.... vagy előtte... nem akarok túl vulgáris lenne, de gondolom sejted mire gondolok...
66. zebracsikó (válaszként erre: 63. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:13

nyilván tudod ennek a közismert problémának a nevét!

Urológus, majd pszichológus segíthet

65. andi6020 (válaszként erre: 63. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:13
Fordulj orvoshoz. Itt senki nem fog tudni neked segíteni.
2012. aug. 25. 13:12
kb 5 perc
2012. aug. 25. 13:11
Értelek én titeket De Nem értitek az én problémámat Én ha el kezdek szexszelni akkor hamar el is megyek Nem tudom magam kontrolálni Nagyon hamar úgy képzeljétek el :(
62. 388b941089 (válaszként erre: 55. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:11
mennyi az a gyorsan..? időben?
61. 26092879c1 (válaszként erre: 55. - Gyula30)
2012. aug. 25. 13:09
Vegyél fel dupla gumit!
2012. aug. 25. 13:08
Hát párom már nem fiatal látom azért , hogy már nem olyan mint 10 éve:(Egy 18 évest meg egy 50 évest sem lehet össze hasonlítani ez ügyben
2012. aug. 25. 13:08
Ezt ki mondja?
2012. aug. 25. 13:07
De hogy is vagyok fiatal Meg nem attól függ sztem
2012. aug. 25. 13:05
Hogy?
2012. aug. 25. 13:05
Mert fiatal vagy még:)
2012. aug. 25. 13:04
kérlek valaki tud segitsen
2011. dec. 17. 22:04

Helló!


Sajnos én is küszködök a korai magömléssel már szinte gyerekorom óta,mert az első élményemnél annyira bestresszeltem hogy nem jött össze,és valószinü hogy emiatt meg is ragadt bennem a kudarctól való félelem.Sok mindent kipróbáltam,de úgy néz ki hogy végre kezd összejönni.Felsorolom a technikáimat hátha segítek valakinek.

Voltam urulógusnál is,ő azt javasolta hogy próbáljam ki a potencia növelőket,ki is próbáltam a levitrát.Azt mondta ha nincs szervi bajom,csak a rossz beidegződés akkor nem sokat tud segíteni.a potencianövelővel is hamarabb elmentem,csak több menetre voltam képes és minden aktus tovább tartott.Plussz nem kellet koncentrálni hogy merevedésem legyen,és jobban eltudtam lazulni és ezáltal jobban is élveztem.Önbizalmat is ad,de sajnos ez elég drága megoldás,így tovább próbálkoztam.De most látom hogy a neten árulnak egy korai magömlést késleltető gyógyszert(hát nem tudom,neten mennyire lehet bízni ezekbe,de van egy oldal ahol ingyenes termékmintát is küldenek,kértem egyet,le is küldték teljesen ingyen,de még nem próbáltam ki,mert le vagyok betegedve,és nehogy befolyásolja a valami másik gyógyszer.Ja még valami ezekkel az online "gyógyszertárakkal,valamelyik felrakta az engedélyét cégjegyzékszámával stb,de ilyen cégjegyzék szám nincs is,meg lehet nézni a neten lévő cégtárba,na mindegy,ha jó a termékük engem nem érdekel,mert tényleg olcsók,és elég nagy önbizalmat ad ha tudom hogy van egy kis segítségem)Na szóval nekem a PC-torna segített,amit a multiorgazmusos férfi című könyvben olvastam(2000Ftkb),ezt szoktam két három naponta csinálni.Én ezt úgy csinálom hogy időre.Folyamatosan csinálom 15 percig.Néha befeszítem az izmokat ameddig bírom,utánna csak simán csinálom.De nekem ez tényleg segített.Plussz mellette kétnaponta edzek is,itt mindig hasazok,mert szerintem ez is sokat segít,de itt próbálok minél többet,súlyok nélkül.Ja meg kardió,futás bicigli stb.Ha nem volt állandó partnerem,akkor az önkielégítést addig húztam ameddig csak bírtam(itt arra gondolok hogy 3-4 naponta csináltam,a másik idő húzás nekem nem ért semmit)ja meg a stresszt kell leküzdeni és meg kell próbálni elengedni magad,könnyű ezt mondani,de a gyógyszer ezen sokat segít.

Ja meg gumi,az is húzza egy kicsit,de ha koncentrálni kell hogy jó legyen az sokat ront rajta.

Remélem segítettem

53. mexy86 (válaszként erre: 40. - Sanko78)
2010. nov. 17. 00:56

Ha arra gondolsz h a 13 centivel nem érsz el a bizonyos g-pontig, akkor tévedsz. Valahol a hüvelybemenet után 5-8 cm-el található az elülső falán. Én a helyedben nem aggódnék a méret miatt, mivel az partnertől függ h mennyi az elég neki. Egyfelől ugye minden nő "más és más méret" ilyen szempontból, így efelől ne emészd magadat. Másfelől megsúgom Neked h a nők orgazmusa nem feltétlenül fizikai, mint nálunk. Nekik ez két részből tevődik össze ( egyik sem megy a másik nélkül): pszichés és fizikai ingerek finom összjátéka. Ismertem egy olyan lányt aki a kedvesére gondolt este, miközben álmatlanul forgolódott ágyában lábai között a takaróval és bumm...

Amit a pároddal kapcsolatban írtál, nos szerintem a nők 99%-a arra vágyik h a kedvese így gondoljon rá és ezeket szavakba is tudja önteni. Szerintem ez becsülendő.

52. mexy86 (válaszként erre: 16. - Panna1)
2010. nov. 17. 00:44

Ne aggódj, nem végleges az érzéstelenítés és nem 100%-os, különben rövidúton "csődöt mondana"...

Ezek a szerek az érzetet tompítják, de NEM SZÜNTETIK MEG. Az sem árt, ha szántok némi időt az előjátékra, mert sokan már ezen a ponton elrontják, azt hiszik h elég volt belőle és sietni akarnak a behatolással. Amikor már az a vérbeli "tenger" állapot áll be, na az már alakul;) A kommunikáció hiánya is szokott probléma lenni.

A páromnak is volt már több pasija, nekem sem ő éppen az első barátnőm, de még csak most tudta elmondani h bizonyos pózok neki kényelmetlenek és fájdalmasak, ami ugye igen komoly gondokat okozhat (méhszáj sérülés, hüvelyi heggek stb)

Ha megbeszélitek az sokat segít, de semmiképpen se add fel a reményt és ha rám hallgatsz akkor bátorítod és vigasztalod a pasidat. Ha szeret, akkor ő is a megoldáson töri a fejét.

Kommunikáljatok és próbáljatok ki új dolgokat is.

ui: Nem árt ha vmi jelét is adod annak h élvezed amit csinálsz, mert ha csak fekszel mint egy darab fa, akkor persze h tudatalatt azt hiszi nem élvezed

51. mexy86 (válaszként erre: 49. - 3f9d03f476)
2010. nov. 17. 00:30

Nos: Ezúton igyekszem mindenkinek egyszerre válaszolni, hátha olvasgatja még ezt vki...


1: Önkontroll fejlesztésére van több technika is

Az első amit itt leírt már vki, miszerint ejakuláció előtt a makk alatt található részt el kell szorítani.

A második, amit a ffi-nak kell csinálnia, viszont ez is szexmegvonással jár: Mikor "magadhoz nyúlsz" nem sietsz, nem kapkodsz, csak szépen lassan és amikor már érzed h nincs tovább, akkor abba kell hagyni, amíg nem nyugszol le, majd mindezt kezded előről, amíg ki nem tudod tolni az ejakulációdat úgy 15-18 percre elsőkörben. Aztán ezt szexközben is csinálhatod, a pillanatnyi megállások alkalmasak pozíció váltásra.


Durex Performa-nak hívják azt a bizonyos óvszret, amit itt többen emlegetnek. Benzokain-t tartalmaz a belső felülete, ami egy 1902-ben felfedezett mellékhatásoktól mentes érzéstelenítő. Eléggé hatékony, úgy kb 20-40 perc alatt elmúlik a hatása. Arra oda kell figyelni a használata közben hogy annyit érezz a párodból h ne legyen fél6...;)

A lidocain egy olyan GYÓGYSZERÉSZETI termék, amelyet fogorvosnál láthatsz például. Az a pici piros flakon, aminek az a görbe fém csövecskéje van:) Nos ezzel nincs is baj, de rá lehet szokni a használatára és utána már nélküle nem fog menni. Az orvosok általában nyálkahártya érzéstelenítésére használják és eléggé hideg érzetet ad, szal csak óvatosan vele.

2009. aug. 29. 20:33
Mire odaértem,már mindenki elment!
49. 3f9d03f476 (válaszként erre: 42. - Takianimal)
2009. márc. 7. 00:49
Na igen de mindenhol azt olvasni hogy az önkontrollt kell fejleszteni, de annak hogy kell nekikezdeni? Mit kell csinálni? Az mit is jelent pontosan? Valakinek már sikerült leküzdenie?
48. b46d5f17a9 (válaszként erre: 47. - Mr.az)
2008. ápr. 17. 18:09
szerintem csak fiatal és érintetlen - nem hiszem, hogy az gond lenne :)
47. mr.az (válaszként erre: 46. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 17. 17:54
Ott még nem tartunk,egyenlöre csaka probléma analizàlàsànàl tartok.
46. b46d5f17a9 (válaszként erre: 45. - Mr.az)
2008. ápr. 17. 14:29
óó, tanácsokat priviben adj neki, úgy mégis csak diszkrétebb, nem?
45. mr.az
2008. ápr. 17. 14:10
Azt elàrulnàd hogy melyik kezeddel csinàlod?
44. b46d5f17a9 (válaszként erre: 22. - Hardsoda0000)
2008. ápr. 15. 17:27

drágám, fiatal vagy még, nem hiszem, hogy probléma lenne


aki, meg azt mondja,hogy ciki az nézzen önmagába és képzelje vissza a 15 évét

43. muci5
2008. ápr. 15. 17:03
en no vagyok, tehat nem tudom lehet hulyeseget irok, de probaltal mar akcio kozben masra gondolni, hogy tovabb tartson a dolog?
42. takianimal (válaszként erre: 40. - Sanko78)
2008. márc. 29. 22:50

Szia!

Csak az én pl-met tom felhozni,hogy a párommal soha-soha nem volt,/nem is lessz//most sincs :)/semmiféle sex diszharmónia Átlag 45-50perc napi 2-3 alk. 8év után.Nekem Ő az igazi! Asszem! Az én méretem 23. De NEM a méret a lényeg.Keress rá a TANTRIKUS,v. TANTRA sex-re,okos dolgokat írnak. &gyakorolj ha kell egyedül is!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook