Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korai magömlés fórum

Korai magömlés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
161. 124637ff9b (válaszként erre: 160. - 5fd0bd70c7)
2017. dec. 29. 18:19

Hát hogy ezt eddig nem is láttam!!! ...

:DDDDD

2017. dec. 20. 11:22
A gyömbér jóval olcsóbb, lereszeled és rákened. Ugyanaz a hatóanyag😂😂😂
159. globus
2017. dec. 20. 11:01
Karácsonyi ajándéknak megfelelő, tökéletes időzítésű reklám! :D
2016. ápr. 18. 16:08
Szia én is anno "gyors tüzelő" voltam nagyon rá stresszeztem , hogy a páromnak legyen először jó. Valahol olvastam a Lidokain kenőcs áldásos tevékenységéről plusz egy urológus ismerősöm is ajánlotta. Nagyon be vált igaz én az akció alatt sok mindent nem éreztem de a páromnál a hatás nem maradt el. Pár hét után el hagytuk a kenőcsöt és azóta sem volt semmi probléma , első a párom öröme utána jön az enyém. Szerintem a legtöbb sorstársamnál pszichés dolog lehet a hátérben. Ajánlom a Lidokain kenőcsöt egy próbát meg ér.
2016. márc. 12. 17:06
start-stop technika - én "hülye" ;) a félórás női sokszor előforduló, és be nem vallott szükségletről szóló tanulmányt olvasva vagy negyedévszázada tanultam meg ;)))
156. 3d787b167a (válaszként erre: 68. - Andi6020)
2016. febr. 7. 19:03
Jé! Erre emlékszem.
155. 3d787b167a (válaszként erre: 57. - Andi6020)
2016. febr. 7. 19:02
:DDD
154. 3d787b167a (válaszként erre: 22. - Hardsoda0000)
2016. febr. 7. 18:57
Ugye már nem matyizol?
153. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - Panna1)
2016. febr. 7. 18:53
Szia Panna!
152. vándor69 (válaszként erre: 151. - Pipi57)
2015. júl. 6. 19:35
Inkább feleségbe, mint feleslegbe! :DDDD
151. Pipi57 (válaszként erre: 150. - Vándor69)
2015. júl. 5. 16:54
Feleslegbe meg pláne:DDD
150. vándor69 (válaszként erre: 149. - Pipi57)
2015. júl. 5. 16:54
Nem engedhettem el csak úgy. :DDD
149. Pipi57 (válaszként erre: 148. - Vándor69)
2015. júl. 5. 16:47
Először még útnak engedted:)))
148. vándor69 (válaszként erre: 147. - Pipi57)
2015. júl. 5. 16:46
Igyekeznem kelett, mert a párom ment melózni. :DDDDD
147. Pipi57 (válaszként erre: 146. - Vándor69)
2015. júl. 5. 16:44
Korán keltél:)))
2015. júl. 5. 16:41
Ma nekem is korai volt. Már 5-kor megtörtént. :))))
145. 510878b6d2 (válaszként erre: 125. - 66112ea05a)
2014. ápr. 18. 00:27

nő?


akkor miért ír ilyet?

a párja miatt

amugy ez a probléma nem is olyan egyszerű sajna...

2014. márc. 25. 19:31

Azért zavar, mert zavar. Idegesít, hogy egy olyan dologban vagyok a világon a legrosszabb, ami mindenkinek megy. A leghülyébbtől kezdve a legszegényebben keresztül a legrondábbig. Csak nekem nem.


Pont, hogy az elvárások miatt is fontos!

Egyrészt saját magam által támasztott elvárások, amiről beszélek.

Másrészt: a prostikról leírt eszmefuttatásod tipikus laikus hozzászólás. Javaslom olvasgasd a nagyobb hirdető oldalakat, ahol fórum is van, és majd meglátod, mennyire nem élvezheti a lány a szexet.

És az elvárások második része.

Egyébként időt fizetek, de az alkalmak száma maximalizálva van egy órában (2).


Sajnálom, de ez egy olyan dolog, amibe nem tudok belenyugodni. Illetve csak a teljes aszexuális élettel, amit bár próbáltam (és próbálnék is, ha mondjuk engedélyezve lenne a kasztrálás), de nem vált be.

143. toubkal (válaszként erre: 142. - 54e367e3fa)
2014. márc. 25. 12:41

"Ahogy írtam, majdhogynem menthetetlen vagyok. A tanácsok, módszerek nem segítenek semmit."


Talán tényleg így van. Szerintem, ahogy már írtam is, lehet rajta változtatni, de csak TE tudsz rajta változtatni. De ezt már megbeszéltük.


Akkor csak egy utolsó kérdés: miért zavar ez téged egyáltalán? Azt írod, csak prostituáltakkal akarsz szexelni. Nekik aztán hidd el, édesmindegy meddig bírod. Ök nem várnak el töled semmit szexuálisan vagy érzelmileg. Nem kell, hogy szeresd öket, nem kell, hogy felizgasd öket, nem kell, hogy érzelmi kapcsolat alakuljon ki köztetek, nem akarnak kielégülni, egyáltalán nem várják el, hogy sokáig bírdd. Nekik pénz kell, ezért hajlandóak elviselni a szexet veled, ennyi. Ideális esetben kedvesek hozzád, persze, söt, talán néha egy érintés akár kellemes is lehet, de ennyi. Egy tiszta helyzet, nincs benne semmi elítélnivaló, mindkét fél tisztában van vele. Szerintem pont ez az elvárások teljes hiánya az, ami számodra is vonzó ebben a felállásban.


Javaslom kérdezz meg egyszer egy prostituáltat erröl a témáról. Szerintem azt fogja mondani, hogy minden harmadik pasinak korai magömlése van. (Ami persze nem statisztikailag értékelhetö, reprezentativ adat, mert ugye a férfiaknak csak egy töredéke megy prostituáltakhoz, és akiknek egy prostituáltnál korai magömlésük van, még nem biztos, hogy amúgy mindig van.) Beszélgess el vele erröl a témáról. És ha legközelebb egy prostituálthoz mész, mondd meg bátran az elején, hogy te nem fogod sokáig húzni. Azzal legalább is magadnak is tiszta vizet öntöttél a pohárba. Sem ö sem te nem vártok el mást.


Vagyis ebben a helyzetben a korai magömlés igazából csak neked probléma. De miért is? Mert azt mondják mások, hogy az a férfi, aki sokáig bírja? Vagy hogy tovább birdd és többet kapj a pénzedért? Hisz az idöért fizetsz, ezalatt annyiszor mész el, ahányszor csak akarsz, akár 3-4-szer is.


Szerintem az elsö lépés a megoldáshoz az lehetne, hogy elfogadod: ez van. Na és? Durrbele! Ha abbahagyod az aggódást emiatt, ha tényleg nem érdekel, esetleg elöfordulhat, hogy egyszercsak nem durransz el olyan hirtelen. Mert nem is érdekelt, mert nem is foglalkoztál vele, mert amúgy sem számítottál másra.


Mit veszíthetsz? Semmit. És öszintén szólva, ha tényleg csak prostituáltakhoz akarsz járni, akkor igazából teljesen mindegy. Ne aggódj, minek is?

142. 54e367e3fa (válaszként erre: 140. - Toubkal)
2014. márc. 11. 20:38

A lazább kapcsolat számomra kihasználás kategória. Plusz én már ott tartok, hogy képtelen vagyok/lennék úgy szexelni, hogy nem fizetek a másiknak.


Ja, elfogadna és segítene... téged is fejre ejtettek...:D

Pont olyan férfiakat fogadnak el a nők, akik nem tudnak szexelni, há' persze! XD XD XD


Teljesen mindegy, mennyi ideig vagyok egy lánynál, nem tud tanítani, mert hamar elmegyek. Tulajdonképpen MENTHETETLEN VAGYOK.


141: Ahogy írtam, majdhogynem menthetetlen vagyok. A tanácsok, módszerek nem segítenek semmit.

141. kristo_f (válaszként erre: 139. - 54e367e3fa)
2014. márc. 11. 17:55

Még mindig itt siránkozol?

Adtam nem ostoba tanácsot. Kipróbáltad?

Nem?

Tuttam!

140. toubkal (válaszként erre: 137. - 54e367e3fa)
2014. márc. 11. 16:06

Ebben igazat adok neked, bár nem kell, hogy kihasználj bárkit is. Én csak azt próbáltam meg javasolni, még ha kissé sarkosan fogalmazva is, hogy ha az érzelmi kötödés illetve annak elutasítása lenne az, ami miatt egy kapcsolatot alapból kizársz a magad részéröl, akkor azért van lehetöség lazább kapcsolatra is, anélkül is, hogy bárkit is kihasználnál. Nem minden nö akar azonnal házasodni, na. És hidd el, nem csak plázacicák között vagy egyéb számodra érdektelen és/vagy elérhetetlen kategóriában.


Ellenben meglenne az az elönye, hogy elfogadna és segítene téged.


Az alapvetö probléma a prostikkal egyébként az, hogy az érdekek nem egyeznek: te szexet akarsz, amiért elfogadod, hogy pénzt kell adnod, a partnered pedig pénzt akar és elfogadja, hogy ezért szexet kell nyújtania. Ha ügyes, akkor el tudja ezt feledtetni veled ("barátnö-feeling") de valójában mindketten tisztában vagytok ezzel. De esetleg egy kis pénzt rászánva (pl. 2 órát fizetve) egyszer megpróbálhatnád egy prostituálttal is, hogy segítsen neked gyakorolni.


Ezen kívül még azt tanácsolom neked, hogy próbálj meg megnyílni. Ami itt többeket felidegesített és személyeskedésre ragadtatott az az, hogy (nyilván mert igen érzékeny témáról van szó) bizonyos javaslatoktól mereven elzárkózol. Egy autós hasonlattal élve, ha valaki idejön, hogy akadozik a kocsi és segítsünk, de ö elöre megmondja, hogy szerelöhöz nem megy és a motorháztetöt pedig nem hajlandó felnyitni, meg amúgy is reménytelen a dolog, mert ö már mindent megpróbált, hát akkor igen nehéz hatásos tanácsot adni. Remélem érted, hogy mire gondolok.

139. 54e367e3fa (válaszként erre: 138. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 22:02
Talán ha nem ostobaságokat ajánlgattál volna kedves méhecske2014... :)
138. 66112ea05a (válaszként erre: 136. - Toubkal)
2014. márc. 3. 21:07
Jajj, nem szabad ennek az embernek ilyet mondani, mert te leszel a gonosz, és minden rossznak okozója, és kapod azt amit mi is kaptunk, mikor segíteni akartunk neki:D
137. 54e367e3fa (válaszként erre: 136. - Toubkal)
2014. márc. 3. 21:05
Nem kenyerem mások efféle kihasználása.
136. toubkal
2014. márc. 3. 18:02

(Látom, szép lassan sikerül itt szétoffolni céltalan személyeskedéssel ezt a témát is...)


@selejt:

nézd, amiket írtam, inkább apró technikai dolgok. Nyilván nem itt és most kezdtél el foglalkozni a problémáddal. Viszont, ahogy te is írod, azt hiszem, ezek az apró technikai trükkök önmagukban nem fognak neked segíteni. Azt hiszem, ez nem úgy van, hogy van egy tuti technika, amit ha elsajátítasz, akkor megoldódik a problémád. Szerintem ennek a gyökerei mélyebbre nyúlnak. Annak ellenére, hogy vehemensen védekezel mindenféle javaslat ellen, ami a kapcsolatokat illeti, szerintem sajnos nem fogsz tudni érdemi változást elérni, ha nem tágítod ki a látókörödet.


Csajozz be. Nem azt mondom, hogy építs érzelmi kapcsolatot. Csak szerezz egy barátnöt, akivel gyakorolhatsz :). Akinek van türelme, ahol az idö nem játszik szerepet (no time pressure). Lazíts. Légy vagány. Ne nyafogj. Mégis mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben szakít veled. Kinevet. Nyafog és nyaggat. Kinevet. Elhagy. Na és? Legfeljebb te hagyod ott. Rosszabb lesz talán mint most? Nem. Attól még kurvázhatsz tovább is, vagy csak dughatsz, ingyen. Csak nyerhetsz vele, fogd fel így a dolgot. De legalább is nem veszíthetsz. Szerintem.

(Remélem ezt a fenti bekezdést egy nö sem olvassa - ami persze illúzió itt, ezen a honlapont, de mindegy, legfeljebb kitörölnek).


Szeretném, ha fontolóra vennéd. Vagy legalább nem zárkóznál el töle.

135. 27c72ee00a (válaszként erre: 133. - 834a60d776)
2014. márc. 1. 10:21
Fingügyben Te nem vagy illetékes, ezért Neked a Lényeget fölösleges lenne magyaráznom!:D
134. 54e367e3fa (válaszként erre: 132. - 27c72ee00a)
2014. febr. 28. 22:19

Bébizni szabad, kreténezni ellenben nem? :O


A tisztelettel, udvariassággal nem volt semmi gond, a bárgyú optimizmussal ellenben igen. Nem egyszer hangsúlyoztam, hogy nem kell kapcsolat, barátnő, ami csak annyit ért el, hogy... az optimista kretének elkezdték ontani magukból, hogy "a barátnő megold mindent", és hasonló rózsaszín hülyeségeket.


Ezek alapján teljesen jogos a felháborodásom, nem?


Ha autót akarsz venni, örülsz, ha motort ajánlanak? :)

133. 834a60d776 (válaszként erre: 126. - 27c72ee00a)
2014. febr. 28. 19:29

Bocs de a légyfingot hogy kell mérni?:-) Így csak üres pufogtatások a szavaid, ha pontosan nem mondod meg, hogy mi különbség van egy légy fing és egy víziló fing között!:-)


Tehát most azonnal tisztázzuk a fing mértékegységét..máskülönben parttalan vita fog keveredni, és ezt szeretném elkerülni!:-)

132. 27c72ee00a (válaszként erre: 131. - 54e367e3fa)
2014. febr. 28. 15:33

Nem, bébi, maradjunk a realitás talaján!


Te írtál ide, leírtad a gondodat.

Mások, köztük én is, tisztelettel - udvariasan (azt már nem is merem mondani, hogy segítő szándékkal, mert talán el sem bírod ezt képzelni) leírtuk, hogy mit gondolunk.

Erre te elkezdtél sértegetőst játszani.

Ezek után már csak heccelődni lehet.

Ha éppen úgy tartja kedvem ... ;)


Pussz, jó mókázást!:D

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook