Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencse választás fórum

Kontaktlencse választás (beszélgetős fórum)


2013. nov. 15. 12:59
Én is a netről rendelem, eddig nem volt gond.
2013. nov. 15. 08:53
Én mindig netről rendelem, évente 1 szer megnézetem orvossal a dioptriát. Neten féláron van a lencse. Nem hiszem, hogy fertőzött lenne origin csomagban jön mindig.
4. secret! (válaszként erre: 1. - Kitty1130)
2013. nov. 14. 20:43

Ha találsz ugyanolyat, nyugodtan próbáld ki, de ajánlott 3 hónap után, visszamenni kontrollra, hogy jó e a szemednek.


Netes áruházak tökéleteseket, 4-5 éve onnan rendelem a lencséket, a bolti ár 50 %-a az ára, szuperek és gyorsak.

2013. nov. 14. 20:30
Szia. Biofinity lencséket használok már több éve, nagy dioptriás, tórikus. Sose volt gondom. Mostanában a netről (is) rendelek, mert olcsóbb. A Biofinityt merem ajánlani a netről is.
2013. nov. 14. 20:23
Szia! Az internetes lencsevásárlással vigyázz, mert nagyon sok problémás lencse van (fertőzött...stb), inkább megbízható helyről szerezd be. Én inkább a szakemberre bíznám magam a helyedben, mert ő látta a szemedet, nem biztos, hogy tényleg ugyanarról a lencséről van szó. Szerintem, ha ugyanolyan a szemed ,akkor elég egy dobozzal megvenni egyszerre. Én 8 éve ugyanazt a márkát használom, soha nem problémám, sőt a gyártóm nagyon jó fej, mert időnként egy tisztító folyadékot is kapok ajándékba. Bármi kérdésed van írj nyugodtan :)
2013. nov. 14. 19:22

Sziasztok! Még kezdő vagyok! Ma voltam lencse próbán. Iwear XR Supreme lencsét ajánlottak nekem az optikában, viszont ott a 6db 11 ezer Ft... Itthon utánanéztem a neten és olvastam, hogy ez a lencse 100%-ban megegyezik a Biofinity lencsével vagy a Soflex DISPO BIO lencsével. Árban majdnem fele annyiba kerül...Szerintetek nem probléma, ha a Biofinity-t veszem inkább?

És mivel most veszek először lencsét, ajánlatos először csak a 3db-os verziót venni? Csak, hogy ha esetleg nem bírná a szemem v vmi... A 6 db-os árban jobban megéri... ( Egyébként a két szemem dioptriája ugyanolyan )

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook