Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaklencse SOS HELP fórum

Kontaklencse SOS HELP (beszélgetős fórum)


20. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 19. - Vivera)
2010. febr. 4. 12:19
Basszus, hogy hova nem keveredik el egy lencse :D! Örülök, hogy sikerült kihalásznod, talán többet nem fordul elő, ha meg mégis, akkor már rutinos kereső leszel!
19. vivera (válaszként erre: 18. - E3e8ab07a5)
2010. febr. 4. 08:13
a szemem sarkában volt nagyon fent... az orrom felőli részen. kicsit össze volt gyűrődve, de simán kijött mikor rátaláltam:)
18. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 16. - Vivera)
2010. febr. 3. 13:22
Hol volt?
2010. febr. 2. 22:35
Én is jártam így,hát rendesen be is paráztam,de nagy nehezen sikerült kibányászni.
16. vivera
2010. febr. 2. 21:28
Köszönöm sikerült!:) Jó Éjszakát.
15. vivera
2010. febr. 2. 21:05

nem látom sehol sem még mindig, nem fáj, de ha pislogok akkor felváltva érzem nagyon fent meg oldalt... folytatom a műkönnyezést hátha... ha meg mégsem lesz meg akkor tényleg kiesett vagy nem tudom...

köszönöm a segítséget

14. 0c930ce391 (válaszként erre: 11. - Vivera)
2010. febr. 2. 20:46
Igazuk van a többieknek, ha nem látod, már nincs is bent. Amikor nekem elcsúszott, pusztulat módon fájt, és nem tudtam kinyitni a szememet, csak "rebesgettem a" a pilláimat, és kínlódtam. meglesz aaaaaz :-))
2010. febr. 2. 20:38

jajj így már én is jártam.

Én lefelé/oldalra néztem attól függően hova csúszott el a lencse.Amikor láttam a kontúrját akkor kivettem.

Sok folyadék is segíthet.

2010. febr. 2. 20:31
Nekem a szemem külső sarkában szokott összegyűrődni ilyenkor..nem látszik, de érzem, hogy ott van.Kicsit nehéz kipiszkálni, de sok folyadékkal mennie kell.
11. vivera
2010. febr. 2. 20:30

bár látni sem látom...

egy próbát megér...

10. vivera
2010. febr. 2. 20:29
köszönöm, akkor öntök bele még folyadékot hátha...
9. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 1. - Vivera)
2010. febr. 2. 20:27
Nekem is volt már ilyen, akkor az én lencsém fentre csúszott. Sz@r érzés, szúrt nekem is. Én akkor addig mozgattam, nyitogattam a szemem, pislogtam, amíg a tükörben meg nem pillantottam a lencse szélét, és utána már ki tudtam szedni, talán papírzsepi csücskével. Viszont lehet kell segítség, mert minél nagyobb fény kell és valaki aki fogja a tükröt. Viszont nézz szét, tapogatózz arra amerre voltál, amikor megdörszölted a szemed, hátha mégis kiesett, csak nem vetted észre, és a szúrás a szemedben a dörzsölás miatt van, a ruhádat is nézd meg, arra is könnyen ráragad! Remélem sikerül megtalálnod, vagy kiszedned!
2010. febr. 2. 20:25
Ha nem könnyezik a szemed, és bárhogyan felemeled a szemhéjadat, nem látod, akkor az kiesett. Ezért kérdeztem, hogy könnyezel-e...
2010. febr. 2. 20:24
A kontaktlencse nem annyira vékony, hogy ne lehetne látni. Megnézted rendesen? Ha nem látod, nincs is ott, a fiam is szokott így járni, aztán megtaláljuk valahol a földön.
6. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Vivera)
2010. febr. 2. 20:24
Sziabia! önts bele RENGETEG lencsefolyadékot, mert szárazon nem fog egykönnyen kijönni. Juj, nagyon diszkomfort-érzés, nagyon rossz lehet neked most. Egyszer jártam így, és képzeld, kiesett, anélkül, hogy éreztem volna, és azt hittem, még bent van. áááááá, kerestem, a fürdőszobapadlón söpréskor lett meg...
2010. febr. 2. 20:24
Nem is látod a kontúrját?
2010. febr. 2. 20:24
szia, elképzelhető, hogy felcsúszott a szemhéj alá rendesen.. próbáld meg azt, hogy lecsukod a szemed és úgy hozogatod lefelé a szemhéjad még, mintha dörzsölnéd de csak nagyon finoman és csak lefelé! nővéremnek egyszer ez működött. de persze nem árt ha van ott melletted valaki aki esetleg ha látható pozícióba került, tud szólni és ki tudod venni
2010. febr. 2. 20:23
Én is kontaklencsés vagyok, elöfordul nálam is ez. Én a szemhéjnál nyomkodom kifele ovatossan persze, vagy az ujjammal benyulok és keresem, ha nem érzed hogy bent lenne akkor lehet a szarúhártya kicsit felsértödött. Pihentesd,holnapra jobb lesz.
2. Szasz23X (válaszként erre: 1. - Vivera)
2010. febr. 2. 20:21
felfelé játszottad el vagy oldalra? milyen lencséd van? nem könnyezik a szemed?
2010. febr. 2. 20:19

Sziasztok,


remélem van itt olyan ember, aki tud nekem segíteni... olyan gondban vagyok, hogy viszketett a szemem, kicsit megdörzsöltem, de mivel így estefelé már egy kicsit száraz, eldörzsöltem valamerre és nem tudom kivenni. Meglehet hogy kihúztam, de valamit érzek hogy van... mivel tudnám kicsalogatni? Már egy jó ideje próbálom kitornázni, de hiába, műkönnyet is tettem bele hátha semmi... mitévő legyek?!

Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook