Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Komplikációk és koraszülés fórum

Komplikációk és koraszülés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Komplikációk és koraszülés

1 2
10. vakri
2010. febr. 24. 10:39
Nagyon megható cikk, az én középső gyermekem is koraszülött volt, ezt olvasva én is könnyeztem, eszembe jutott amikor ő volt a PIC-en, az illatok, a hangok, a kétségbeesés, a remény, minden.
2010. febr. 24. 10:38
Megkönnyeztem az írásod... Nálunk nem volt ilyen nagy a baj, nekem a 2. gyerkőc túlhordással született, 3,8 kg volt, 57 cm, de egy fertőzés miatt átkerült a koraszülött osztályra, és ott olyan PICI volt szegénykém... a sok infúzió, cső, el sem merem gondolni, mit élhettél át, mindezt a 29. héten, sokkal kisebb babánál... És nekem még a férjem is mellettem volt... Szóval gratulálok a hatalmas lelki erődhöz és kitartásodhoz!!!!
2010. febr. 24. 10:37

Szia Szilvi!


Bár nagyjából tudtam a naplódból, mi történt, de ilyen részletességgel olvasni... Hát nagyon megrázó volt.

De tudom, hogy most már ti is előre néztek!

Sok-sok puszi, remélem, nemsokára személyesen is megismerhetünk titeket!:)

2010. febr. 24. 10:34

Örülök, hogy megírtad ezt a cikket! Reményt adhat azoknak az anyukáknak, akik valamilyen problémával küszködnek!

Nagy öröm, hogy most már mindketten jól vagytok, viszont az hihetetlenül szomorú, hogy az édesapának akkor "nem volt a gyermeke", amikor bajban voltatok...:o(

2010. febr. 24. 10:30

Szia!

Örülök, hogy ilyen jól végződött a történeted, öröm volt olvasni. Sajnos a miénknek nem lett ilyen jó vége...azt hiszem a fertőtlenítő szagát én is életem végéig érezni fogom :(

2010. febr. 24. 10:20
Szia, szépen leírtad a történetet..és összeszorult a szívem. Átérzem , mert a lányom is intenzíven volt a szülés után, igaz ő csak 1 hónapig. De ma is hallom a gépek csipogását. Minden jót kívánok Nektek(itt is:), sok boldogságot az élethez.
2010. febr. 24. 10:16

Szia!

Gratulálok a ficskádhoz!Nagyon megható volt amit írtál bevallom meg könnyeztem.Minden szép és jót kívánok nektek!

2010. febr. 24. 10:16

Szia!

Megkönnyeztem a cikket, de örülök, hogy minden jóra fordult. Ez azt jelenti, hogy apával kibékültetek és együtt nevelitek Zétényt?

2010. febr. 24. 10:12
Szia! Örülök hogy megírtad a történeteteket! Megkérdezhetem ki volt az orvosod? Nagyon szép kisfiad van, büszke lehetsz rá! A hellp syndróma nagyon komoly és sajnos sokszor halállal végződő kórkép! Az Isten is így akarta! Remélem az én kis neveltkémmel is minden rendben lesz! Ö 25.hétre született 650 gr-al szombaton leszünk 6 hónaposak és 4260 gr a súlya:) Ez szerintem haladás:)Jártok gyógytornára?
2010. febr. 24. 10:03
Kedves olvasóim! A várandósság alatt érdemes testünk jelzéseire odafigyelni, mert lehet olyan dolog, vagy aprócska jel, ami az orvosoknak fel sem tűnik, de egy kismama megérzi, ha baj van, és ez életeket menthet...ahogyan a miénket is, 2004 áprilisában...(Szilvia és kisfia, Zétény.)

Ugrás a teljes írásra: Komplikációk és koraszülés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook