Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhességem és a komplikációk fórum

A terhességem és a komplikációk (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. júl. 19. 12:43

Sziasztok és teljesen új regisztráló vagyok.

Jelenleg a 13. hetét élvezem a várandósságomnak a második gyermekemmel.

Kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki, hogy a Dr Jerger András 2010-ben mennyit kér a szülésért, illetve a vizsgálatokért a rendelőjében?

Előre is nagyon köszönöm

26. woroscsaj (válaszként erre: 25. - Woroscsaj)
2010. júl. 2. 20:27
egy dolog zavart hogy nem lehetett bent az Apuka:((
25. woroscsaj (válaszként erre: 24. - My.po.oo)
2010. júl. 2. 20:27

Én is örülök így utólag:)


És a következőnél is, szeretném ha császár lenne.

24. my.po.oo (válaszként erre: 18. - 111e183830)
2010. júl. 1. 14:29

Hát én meg a csásszárra esküszöm és nem bántam meg hogy a választási lehetőségek közűl ezt választottam, több előnye is van 1részt nem kell annyit szenvedned mire megszülöd!

A mellettem lévő anyuka előttem szűlt 2 nappal és alig bírt menni a sima szülés után!

Nekem a kisfia 17:55 kor született meg és már reggel 6kor egyedűl mentem ki a wcre.

Másnap kerűltem csak osztályra.

2010. jún. 29. 19:51
Köszönöm a jó kívánságokat:)
2010. jún. 29. 10:06
Örülök hogy végül is minden rendbe volt van :) Azóta gyönyörű kis hercergnő lett Sugi sok sok boldogságot hozzá:)
21. 111e183830 (válaszként erre: 19. - Woroscsaj)
2010. jún. 28. 16:40
Hidd el nem tegnap voltam 18:-)))
20. woroscsaj (válaszként erre: 17. - 3a92f8d690)
2010. jún. 28. 08:58

Lehet hogy neked rossz élményed volt a császár után, pl fejfájás, késői tej elválasztás..., Én nagyon jól éreztem magam utána. Reggel(06.04) 9:30kor meglett Sugi, de már szaladtam másnap reggel. Mellettem feküdt egy lány ő aznap hajnalban vajúdott és császár lett a vége (06.04) és nagyon rosszul volt, rosszul kaphatta meg az érzéstelenítést:(

Mindenkinek teljesen más a fájdalom küszöbe.

19. woroscsaj (válaszként erre: 16. - 111e183830)
2010. jún. 28. 08:53
Én azt hittem hogy ez valami új találmány, mármint a megfordítás:S
18. 111e183830 (válaszként erre: 17. - 3a92f8d690)
2010. jún. 28. 08:05
Nekem nem volt császárom,de tesóm és sógornőm is arra szavaz(mindkettőnek volt sima szülése is)
17. 3a92f8d690 (válaszként erre: 16. - 111e183830)
2010. jún. 28. 00:12
DEhogyem..........ez egy nagy hasi műtét nekem volt császár is sima is és soha többet császár!!!!
2010. jún. 27. 19:59
Ja azt elfelejtettem,hogy engem megfordítottak anyuban miután a tesóm megszületett.Anyu azt mondja inkább 5-öt szült volna még,minthogy az a buli még egyszer.Ma már a császárnak nincs olyan nagy kockázata,nem kell a sima szülést erőltetni.
15. woroscsaj (válaszként erre: 13. - 1e8f358d6a)
2010. jún. 27. 14:01

Előre is gratulálok:) Sok szerencsét a császárhoz:) És a picihez is:)


Ui.: Ne félj a császártól, ha mindent úgy csinálsz ahogy mondanak meg se kottyan:) (nem fog utána fájni a fejed...) Én jól voltam utána, a szobatársam meg majd meg halt úgy fájt szegénynek:(

2010. jún. 27. 13:59
Ha minden igaz nálunk rövid volt a köldökzsinór azért nem fordult meg. És azt hallottam hogy ha megfordítják, akkor visszafordulhatott volna:) Én ezért nem választottam azt, meg el se tudtam képzelni hogy működik az, hogy fordítanák meg. hallottam ilyen olyan ismerősöktől, de be voltam rendesen:)
2010. jún. 27. 09:46

Szia!


Az én babám is farfekvéses, 38 hetesek vagyunk.

Így császármetszéssel fog megszületni jövő héten pénteken.


Ezt a megfordításos dolgot nekem is felajánlották, már egy-két mondat után nem tetszett az ötlet, aztán meg elémtoltak egy nyilatkozatot, hogy ha a megfordítással a következő kockázatokat is vállalom. (itt felvolt sorolva millió egy esetleges mellékhatás).

Akkor már tudtam, hogy az én gyerekemet nem fogják fordítgatni, nem kockáztatunk, inkább legyen császár. Elvégre ő tudja odabent, hogy neki mi a jó. Mi innen kintről csak tippelgetni tudunk...


Gyönyörű babód van, gratula hozzá!

2010. jún. 27. 09:22

Szépséges hölgyyemény,gratula!

A szülés mindig zsákbamacska.Sajna mostanában jobban jár az ember,ha van dokija(persze vannak kivételek).

2010. jún. 27. 08:57

Én úgy voltam hogy minek fizessek ha ez neki a kötelessége, és ezért ő kap fizetést!!! Akkor minek fizessek pluszban. De amikor a körzeti már 2.küldött be akkor már Apa nem hagyott békén. Ő végig azt mondta hogy fogadjunk orvost:) És igaza lett.

Szerintem teljesen normális babaként jött a világra.

2010. jún. 27. 07:44
Hát nekem volt fogadott orvosom és ahhoz képest hogy 8-10ezreket hagytam nála leszarta a fejem és ugyanúgy járhattam a kötelezőkre,és még a szülésre sem jött be,ha én még egyszer terhes leszek nekem ugyan nem lesz fogadott orvosom!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2010. jún. 26. 23:29

Akkor ezek szerint minden rendben van. Én azt mondom, nagyon kell a fogadott orvos, le se szarják az embert ha körzetihez megy. :(

A kisfiamnak ugyan nem sokkal, kb. 1 héttel, de mindig nagyobb fejet mértek. Gyönyörű, makk egészséges kislegény, 6 hetes már. :)

2010. jún. 26. 22:37
Na most már én is olvastam a szüléstörténeted!!Sok hercehurca volt a terhességed alatt!!De az a lényeg hogy rendben vagytok!!
2010. jún. 26. 21:58
Hál Istenek,minden rendben volt és egy gyönyörű és egészséges Kiscsaj lett a végeredmény:))
2010. jún. 26. 21:57

A lényeg, hogy egy gyönyörű egészséges pici lány :D

Az én kis csajom még kisebb értékekkel is született, az AFP- meg nekem magas volt, de csak két plusz uh-m volt.

5. woroscsaj (válaszként erre: 2. - Drnéni)
2010. jún. 26. 21:41
Igen a fogadott orvos már nekem is azt mondta hogy faros babánál ez normális:)
2010. jún. 26. 21:32
Szep kis tortenet es en azt vettem le az egeszbol (amit mar eddig a sajat boromon is tapasztaltam) hogy az orvosok sem tudnak mindent es vegulis normal meretekkel szuletett meg a babad.
2010. jún. 26. 21:30
Szerencsére minden jól alakult, és Sugi egy gyönyörű kislány:)
2010. jún. 26. 21:25

Sejtelmem sincs, hogy a te babádnál mitől adódtak ezek a fura értékek már a terhesség közepe táján, de az én nagylányom, aki szintén farfekvéses volt, kb. a 30-32. héttől kezdve szintén két hetes BPD lemaradásban volt konzekvensen. Én azonnal aggódni kezdtem, de a dokim megnyugtatott, hogy ez faros gyerekeknél nagyon gyakran így van a terhesség vége felé, ugyanis a baba feje gyakorlatilag beszorul a méh fundusába, össze van nyomva oldalirányban, ezért tűnik kisebbenk. Éppen ezért ő más koponyaátmérőket is megmért, ezeken látszott, hogy a feje normál méretű. Így meg is nyugodtam. Még akkor sem lettem ideges, amikor elfolyt magzatvízzel bementünk, és az ügyeletes orvos közölte, hogy attól hogy 4 kilós és faros, még nyugodtan megszülhetem rendes úton (152 cm vagyok), azon aggódjak inkább, hogy kicsi a feje!

Hát tényleg négy kilós lett, természetesen császárral, és marha buci fejjel, csak kicsit laposan. De 2 nap múlva már semmi nem látszott.


Nekem ezekből a történetekből mindig az a tanulság, hogy az embernek terhesen jobb, ha van választott orvosa, sok mindentől megkíméli magát, még ha a rendszer nem is tetszik neki.

2010. jún. 26. 21:08
A terhességem átlagosan indult. Egy kis hányás reggelenként, izgalmak az ultrahangon. De eljött az AFP, miután már csak a komplikációk sora következett. És a komplikációkat leküzdve eljutottunk a mi kis ANGYALKÁNKHOZ!!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook