Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispajtások. Zártkörű meghívóval! fórum

Kispajtások. Zártkörű meghívóval! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2634. .maka.
2010. júl. 27. 18:56

:-(

hűha az nem lenne jó...

na beszélek velük mindenképp legközelebb erről.

2633. hope_:) (válaszként erre: 2629. - Mtt80)
2010. júl. 27. 18:55

Köszi Tündi :)


Remélem Csengusz jobban lesz :)


Szépen növöget már :)


Zsombi is 7400g az előbb lemértük megint és 70cm :)

Az alma nagyon bejön neki :) csak nem tudom meg e emészti még rendesen mert olyan nagyon egyben távozott :D nem fájt a hasa csak látszott a pelusban az almapép :D

Most kicsit korainak tartom hogy nem e terhelem le a pici gyomrát....

2632. hope_:) (válaszként erre: 2631. - .maka.)
2010. júl. 27. 18:51

Szia :)


Szerintem majd mutasd meg a dokidnak vagy a védőnőnek a viszereidet mert szülésnél figyelembe veszik be ne görcsölj szülés közben én is csak a szülészeten tudtam meg bár nekem nem volt probléma.

De akár ez is lehet indok a császármetszéshez.

2631. .maka.
2010. júl. 27. 18:39

Sziasztok.

Hétfőn voltam afp-s vérvételen és a nagy genetikai UH ra majd aug 18-án megyek és a vérvétel eredményét is ott adják majd oda, kivéve ha valami gáz lesz ( gondolom én ).

Amúgy minden oké egy dolog ami aggaszt, hogy kezdenek visszeresedni a lábaim, hajszálerek is és a nagyobb ereim is kezdenek rondábbak lenni és hol van még a vége...:-S ez gáz...

2630. mtt80
2010. júl. 27. 18:31

Ja, azt el is felejtettem, hogy most is megmérték a drágámat, és 5760 g és 61 cm volt. Az asszisztensnő 3-szor is megmérte a hosszát, mert nem akarta elhinni. A múlt héten még csak 59 cm-t mértek. Bár az is lehet, hogy akkor nem jól mérték. :) Ja, és 1 hét alatt 160 g-mot hízott. Most már azért lejjebb adta, mert kezdetekben még 300 g-mot is hízott 1 hét alatt. :)

Szóval így már 14 cm-t nőtt a születése óta! Mondták is, hogy kis colos lesz ő is. :)

2629. mtt80
2010. júl. 27. 18:28

Sziasztok csajszik!


Remélem mindenki jól van!

Mi nem annyira, mert Csenge megkapta ma a 3 hós oltásait, és hát nincs valami fényesen. Vagyis most épp alszik, már 3 órája! Biztosan fel is ment már neki a láza is. Amikor elaludt még nem volt neki. Szegénykém úgy sírt 3 körül, akkor evett, de hát nem azért sírt szegénykém mert éhes volt, hanem mert fájt a lábacskája. Még szopi közben is sírdogált. :( Megint 3 oltást kapott! Remélem azért éjszaka is fog aludni! Majd adok neki kúpot mindenképp!


Boldog 4 hós szülinapot Zsombikának! Cuppantósat küldünk neki! :)

De jó, hogy ő már eszeget közben! Nálunk is a gyümik mentek nagyon Robikánál, de szerencsére ő mindent megevett, amit adtam neki. Nem tudom Csengével mi lesz majd a helyzet! :)

2628. hope_:)
2010. júl. 27. 16:59

Sziasztok :)


Bocsi csak most nézek be de Zsombi eldöntötte nem igazán akar aludni napközben kivétel most alszik 20 perce reggel óta most fáradt el a lelkem. Most kicsit érzem hogy innestől nincsen megállás egész nap és ő nagyon igényli a közelséget szóval nagyon kel igyekeznem a szabad percekben gyorsan megcsinálni az itthoni teendőket.


Ma 4 hónapos a drágám :)

Hát ő nagyon csípi az almát ma már pépesen ette 20-30ml de többet is benyomott volna szerintem.


Hogy vagytok??? Mindenki jól van???

2627. mtt80
2010. júl. 26. 10:29

Sziasztok Csajszik!


Jaj, örülök Renikém, hogy nem vetted rossz néven, amit írtam! Tényleg csak jó szándékból írtam. Úgy van pontosan, ahogy írtad is, a sorsodat te irányítod!


Most nálunk jól lehűlt a levegő! Tegnap elég sokat esett is az eső! Most persze ez sem jó. Nekünk már semmi sem jó! :)


Juditkám olvastam a naplódban ezt a súlyduplázást és akkor döbbentem rá, hogy Csenge is már rég megduplázta a születési súlyát. Ez eddig eszembe sem jutott. :) Nem volt még egészen 12 hetes akkor. Megnéztem Robikát is, ő sem volt még 12 hetes, amikor megduplázta a súlyát. Igazából sok minden pont ugyanúgy történik, mint Robikánál. Csak az emlékeimben valahogy nem így éltek a dolgok, nem emlékeztem rá, hogy Robikával is voltak nehéz perceink. Még jó, hogy leírtam ezeket. Az idő úgy látszik mindent megszépít. :)


Heni, láttam a képeket Jankáról! Nagyon édes! Kis huncut! Látszik a mosolyán! :) Tényleg hogy vannak meg a kutyussal? Érdekli már a kutya? És a kutyus hogy viszonyul hozzá?

Nálunk Csenge mostanában kezdte el nézegetni a cicákat és a kutyákat, de annyira még nem érdekli. A TV jobban. :)


Jaj, holnap megyünk a 3 hós oltásra! Nagyon nem várom! :S Ti 3 hósan 1 oltást kaptatok, ugye? Na, akkor mi 2-t kapunk. :(

2626. Giusy
2010. júl. 25. 09:49

Sziasztok!


Tündikém, nem vettem rossz néven hogy tanáccsal látsz el. Sőt, aranyos vagy. Természetesen nem fogok mindent a jós szavainak alárendelni, táncolni se fogok elkezdeni, ugyanis nincs időm rá. CSak sokmindenre rányitotta a szememet, sok tanácsot is mondott, a felét le sem írtam a naplómban, mert azok annyira nem lényegesek mint a párkapcsolatos. Nem bízom vakon benne, ugyanis ő nem a jövőt mondta meg Ferivel kapcsolatban, hanem rávezetett mit is tegyek hogy boldog legyek. A sorsomat én irányítom, és tőlem függ majd kit választok.

2625. mtt80
2010. júl. 23. 20:24

Sziasztok!


Jaj, Judit, Zsombika nagyon édes a teázós képeken! Tényleg nagyon ügyes, hogy már ilyen hamar fogja a teácskáját! :) Bár csak Csenge is inna valamit cumisüvegből, de hát egyszerűen nem akar.


Maka, örülök, hogy minden rendben van veletek! Nálunk is a 20. héten mondta a doki először, hogy ő lányra tippel, de akkor még egyáltalán nem mondta biztosra. Biztosan a 4D-s uh-on derült ki 28 hetesen. Ti mentek 4D-re?


Heni, az a lényeg, hogy Janka jól van már! Az anyai ösztön tényleg tudja mindig mit kell tenni. Lehet ám, hogy én is szaladtam volna abban a helyzetben az ügyeletre! :) Most csak a szám nagy. :D Bár hál istennek még nem kellett így rohannunk pl. éjszaka soha az ügyeletre, pedig volt, amikor 40,3 volt a láza Robikának, és nem győztük vizes lepedőbe csavarni szegénykémet. Na akkor majdnem hívtuk a mentőket, de szerencsére megindult lefelé a láza, így nem kellett.


Renikém, ha elfogadsz egy jó tanácsot (tényleg egy tanács, nem akarok beleszólni a dolgaidba), akkor nem rendelsz mindent alá a jósnő szavainak. Pl. ne csak azért keresd fel újra Ferit, mert a jósnő ezt mondta, hanem mert TE így akarod, vagy ne hogy csak azért kezdj el táncolni, mert a jósnő ezt mondta, hanem mert NEKED kedved van hozzá. Remélem nem haragszol meg, hogy ezt így leírtam, de ahogy olvastam a naplódat, azt vettem ki, hogy vakon hiszel a jósnőnek, pedig sok mindent te nem is úgy láttál előtte, mint ő. Igazából kíváncsiságból én is elmennék egy jósnőhöz (még sosem voltam), de nem tudom mennyire hinnék benne. Valamennyire biztosan.

2624. hope_:) (válaszként erre: 2622. - .maka.)
2010. júl. 23. 19:05

örülök hogy jól vagy/tok :))


Zsombi csak a 20-ik héten volt hajlandó megmutatni mi van a kis lábai közt :D

2623. .maka.
2010. júl. 23. 18:41
Ja és igen a pocakom az kezd nőni már :-))
2622. .maka.
2010. júl. 23. 18:40

sziasztok!


MA voltunk a dokinál, még nem mutatta meg magát a drágaságom, így ez még várat magára. Ti emlékeztek még erre, hogy nálatok mikor mutatta meg magát??

De a lényeg, hogy minden rendben:-)) Ficánkolt egész végig :-))

2621. hope_:)
2010. júl. 23. 17:23

Sziasztok :)


Ma Zsombit sem lehet lelőni nagyon aktív egész nap.

Raktam képeket a naplómba mert ma nagyon magától akart teázni így ráraktam a tanuló pohár fogóját a cumira és majd megzabáltam a nagyfiút hogy teázgat :DDD nagyon ügyike :))))

Amúgy ő sem eszik most sokat komolyan néha nem tudom mitől nő így ...


Itt nagyon meleg van még mindíg.. kiváncsi vagyok mikor ér ide a hidegfront.

2010. júl. 23. 15:15

Na puszi lányok!


Hogy vagytok ebben a nagy melegben?

Janka már jól van tényleg, voltunk ma a gyerekorvosnál, mondta, hogy nem vészes a torka, csak kicsit piros és meghallgatta elől, hátul nem hallott semmit, úgyhogy az antibiotikumot is csak hétfőig kell szedni! Mondjuk ezt nem értem, mert annak nem az a lényege, hogy végig szedje? Vagy még túl pici hozzá? Na mindegy. Aztán mondtam neki, hogy Janka nem nagyon akar hízni! Már áttértem arra, hogy csak reggel szoptatom, mert tegnap este is kb 3 percet volt hajlandó szopizni, aztán ordított, úgyhogy fejés lett a vége! Lehetséges, hogy már vagy egy hónapja nem evett rendesen a ciciből, a tápit meg utána nem hajlandó elfogadni, úgyhogy szerintem alig evett...Múlt hét szerdán mértem akkor volt 5,47 és tegnap meg 5,50 :SSS Szóval az semmi, amennyit hízott, nem? Úgyhogy most írt fel a doki néni új tápszert: Humana baby-fit 1 a neve, refluxos babáknak való, azt mondta, hogy ez táplálóbb és banános, úgyhogy hátha ettől jobban fog hízni, ja és mondta, hogy itt az ideje, hogy adjak neki főzelékeket, meg bébiételt. Na ma megpróbáltam finom főzeléket vettem (bébi étel) és hát nem ízlett neki, evett 3 kanállal, aztán elkezdett sírni, meg úgy összezsorította a kis száját, hogy nem bírtam többet belenyomni :D Na és még azt is mondta a doki néni, hogy nyugodtan adjak neki barackot összeturmixolva, az lédús is és fincsi, hát én azt tudom. Ma lehet azt is kipróbálom, vagy adok neki banános-almás-barackos bébi ételt, persze úgyse fogja megenni, de legalább kóstolgatja. Ez a doki nő nagyon bátorított, hogy nyugodtan, nem kell félni, amit eszünk kóstoltassuk a babával, a lényeg, hogy csak pépeset vagy ha szilárdabb az étel, akkor csak egy csipetet, hogy forgassa a szájába és érezze az új ízeket. Húúú na ez kellett nekem, hogy végre bátorítást kapjak egy dokitól. Persze mondta, hogy beszéljem meg a védőnőnkel, de az szabin van, a helyettese meg azt mondta, hogy ő ebbe nem szól bele, mert egyén válogatja, hogy ki az aki pártolja és ki az aki nem, hogy hány hótól adunk neki mást is. Na szóval engem már nem érdekel, én adok neki mindent, hadd szokja, hátha akkor jobban fog hízni.


Tündikém! Az az igazság, hogy én is gondoltam erre a kúp dologra és hogy majd másnap menjek dokihoz, de úgy éreztem, hogy jobban be fog lázasodni, utána is olvastam és azt írták, hogy ha csak a baba feje forró, a teste nem, akkor várható magasabb láz is, és Jankának ez volt, plussz most azt mondta a dokinő, hogy szerinte rossz a lázmérőnk, mert nem lehet, hogy 35,1 legyen a hője, mert ma reggel is annyit mértem és szerinte, mikor lázas volt, akkor sokkal magasabb volt neki 38,6-nál. Na úgyhogy jobb volt ez így.


Juditkám! Nagyon édes Zsombici a képeken és milyen nagy fiú, jól lehagyta Jankát :D

Ha beszélsz még Évivel, akkor üdvözlöm és kitartást kívánok neki és ha jobban lesz, akkor jöjjön fórumozni!


Renikém! Jól el vagy havazva! Nem sok időd lehet. Mi jót csinálsz? Dolgozol? Ebben a melegben kellemes lehet...pfff..


Maka drága! Hogy vagytok? Nő már a pocid? GYere sűrűbben mifelénk! :D Puszi drága!


Na lányok, megyek, mert Janka fel van háborodva, hogy nem játszok vele. Majd írok naplót és mostmár tényleg rakok fel képeket, mert tiszta gáz, hogy még ezt sem tudom megcsinálni, sajnos idő hiányában!

2619. mtt80
2010. júl. 22. 18:42

Sziasztok!


Én is örülök, hogy jobban van Janka baba egy kicsit! Szerintem sem probléma, ha többet alszik, ilyenkor ez van sajnos. Az a lényeg, hogy egyen.

Nálunk sajnos Csenge semmit nem fogad el cumisüvegből, sem vizet, sem teát. Kanállal próbáltam a múltkor egy kicsit, de úgy sem díjazta.


Nem baj, hogy nem hívtál Heni, nem is biztos, hogy tudtam volna segíteni. Max. kicsit megnyugtattalak volna, hogy ne idegeskedj annyira! Én pl. ekkora láznál, ha épp nincsen doki, megvártam volna a másnapot és akkor vittem volna dokihoz szerintem. Az ugye levonva 38,1. Adtam volna neki egy kúpot, és vártam volna. Persze ha nem ment volna le, akkor biztos szaladtam volna én is az ügyeletre. :)


Judit, az a jó, ha kifakad a füle, mert így már nem fáj neki! Valószínű hamar kifakadhatott, azért nem is fájlalta Zsombika.

Mi is mindig így járunk Robikával neki is mindig kifakad még aznap este, amikor elkezd neki fájni. Nem volt neki láza sem? Bár Robikának sem mindig van.


Tök jó, hogy Éviék is próbálkoznak tovább! Remélem sikerül is hamarosan nekik!


Maka, hogy bírod ezt a meleget? Remélem jól vagytok!


Renikém, hogy vagy? Dolgozol?

2618. hope_:)
2010. júl. 22. 18:20

Örülök hogy jobban van Janka és már nincsen láza!!!

Szerintem normális ha most többet alszik és az a lényeg hogy eszik iszik kicsit. Biztosan jó lenne most neki az enyhe kamilla tea az jót tesz neki. Amúgy én azt adom Zsombinak mert csak ezt fogadja el tiszta babavizet nem fogad el.


Képzeljétek ma sikerült elkapnunk egymást Évivel MSN-en beszéltünk kicsit ő látott is minket aztán 4 kor már enni kellet Zsombinak így csak kicsit beszéltünk.

Jól van és folytatják a babaprojektet most váltott dokit meg a férjét is megvizsgálták most majd fog szedni colostyt csak a dokija nem tudta most felírni neki vagy micsoda.... nagyon örülök hogy tudtunk beszélni.

Jaa meg nyertek off roados versenyen 3ikok lettek :)))

2010. júl. 22. 16:39

Helló lányok!


Na az már biztos, hogy lement a láza, annyira, hogy most meg de. 10-kor megint rohantam a kórházba vissza, hogy valami baj van, mert először 35,5 majd 34,9 volt a hője popsiban :SSS abból ugye levonunk 0,5-öt...és a pisije is olyan barnás volt...pfff...Mondták, hogy nincs baj, csak a lázcsillapítóra lehet, hogy nagyon érzékeny a drágám. És még be sem tartottam a 3-szor fél kúpot, csak 2-szer felet kapott...most azt mondták, hogy csak akkor adjak neki, ha lázas és a Fenistil cseppet is mellőzzem, csak antibiotikum. Holnap meg el kell menjek a gyerekorvoshoz, hogy lássák ott is és benne legyen a rendszerben, hogy ott is voltunk...Na szóval reggel már bőgtem az idegtől, mert anya azt mondta, hogy mikor keresztanyámnak 35,3 volt a hője, akkor már műtötték is meg, gyulladás miatt, ki érti ezt??? Na és ekkor jött a pánik és a lóti-futi...Most alszik, szegénykém nagyon bágyadt és nem is mosolyog, meg játszani sem akar, fáj a torka azt mondta a doki, mert pirosabb, mint tegnap. És azt mondta, hogy még az a szerencse, hogy eszik meg iszik, mert sokszor a babák nem hajlandóak ilyenkor nyelni sem. Ati egyik barátja vitt be minket a kórházba, mert Ati ugye dolgozott, voltak ügyfelei pont. Na de a lényeg, hogy nincs gáz, csak féltem, hogy leáll a veséje (ilyenkor már ez jön a felnőtteknél, gyereknél nem tudom)!


Fülbevalót nem vettem neki, nem volt rá alkalmam, de ha jobban lesz Janka, a jövő héten veszek neki. A védőoltást sem biztos, hogy megkapja 5.-én, majd meglátjuk. Most fejem a tejet, mert olyan nyűgös, hogy nem szívni ki úgysem a cicimből, csak reggel szopizott, a többi cumisüvegből kapja, de még azt is olyan unottan szívja, mintha csak muszájból csinálná...Úgy sajnálom szegénykémet, remélem hamarosan meggyógyul és játszhatunk majd megint nagyokat.


Juditkám, ne égjen a pofád :D tényleg nincs semmi baj, de tényleg, csak nem tudtam kínomban, hogy kihez forduljak, olyan tanácstalan voltam. Aztán eszembe jutott, hogy Tündikém te gyakorlott vagy a betegségek terén, van tapasztalatod, de akkor már úgy pánikoltam, hogy a védőnőt hívtam, aki persze nem vette fel, még szabin van szerintem. Na szóval mindegy, a lényeg, hogy sikerült megoldani a helyzetet, még szerencse, hogy nem raktam bele Jankát barátnőm mini medencéjébe, már akkor is lázas volt, csak az a hülye lázmérője nem jó...De lányok az már biztos, hogy ez az anyai megérzés, erre lehet hallgatni nyugodtan, éreztem, hogy valami lesz, hiába mondta barátnőm is, hogy csak a falusi levegő miatt alszik annyit. Most is durmol már vagy 3 órája, ez normális??? Már megint kezdek aggódni!!!

2616. hope_:)
2010. júl. 22. 15:16

Sziasztok :)


Jaj Heni nagyon sajnálom hogy Janka beteg lett :( Most még jobban ég a pofám hogy nem tudtalak vissza híni mikor hívtál :((((

Remélem jobban van már Janka és lement a láza.

Mikor Zsombi beteg volt akkor a védőnő ajánlotta a Cebion C vitamin cseppeket mert hamarabb gyógyulnak Zsombinak sokat segít ha már kicsit mintha taknyosodna akkor adok be neki C vitamint is mikor kapja a D vitamint.


Tündi Csenge is nagyon ügyes :))) Szépen nő ő is :))) és nagyon ügyes!!! Remélem jól fogjátok megint érezni magatokat az usziban.


Képzeljétek nem is írtam hogy Zsombinak meg kifakadt magától a füle és nem is gondoltuk hogy valami lenne a fülével. Hétvégén picit talán nyügibb volt és felkelt 3 kor meg 5kor is és aztán 7kor láttam hogy valami van a kisruháján és egy nagy sárga folt volt és akkor láttam hogy az egész füle meg a fülcimpája tiszta sárga váladék már rá volt száradva :((( de szerencsére totál kitisztult magátol majd 10én megnézi a doki. De az a fura hogy nem is sírt miatta ...


amúgy már 1 órája írom ezt a bejegyzést

2615. mtt80
2010. júl. 22. 10:45

Sziasztok lányok!


Judit, nagyon boldog szülinapot kívánok Janinak!


Henikém, sajnálom, hogy Janka beteg lett! Biztos tényleg megfázott szegénykém, ilyen nálunk is volt Robikával annak idején. Sajnos nem lehet mindig kivédeni az ilyen eseteket. Ja, meg majd arra vigyázzatok, Judit ti is, hogy ha autóval mentek, ne hogy huzatot kapjon a pici. Mert nálunk Robikánál még ilyen fordult elő párszor, hogy elég volt, ha egy picit le volt húzva az ablak, már másnap meg is betegedett. Mire erre rájöttünk... Ő legalábbis nagyon érzékeny volt az ilyenekre.

Remélem azért ma már jobban van egy picit.


Képzeljétek ma Csenge átfordult a hátáról a hasára! Reggel fél 8-kor kelt, utána 9 körül visszatettem, mert láttam rajta, hogy álmos. Addig én kimentem fejni egy kicsit, mivel ugye majd szétdurrant az átaludt éjszaka miatt a másik cicim is. Mire visszamentem, már hason volt és csak nyögdécselt! :) Kis ügyes! Robika ilyeneket csak 5 hósan csinált, igaz a fiúk állítólag mindent később csinálnak, na meg ő jóval nagyobb baba volt és biztos nehéz volt a seg.e. :D

2010. júl. 21. 22:53

Helló csajszik!


Janka sajnos beteg lett :( Már tegnap is éreztem, hogy kicsit mintha melegebb lenne a buksija, aztán ma kimentem Kígyósra egyik barátnőmhöz, egész nap kint voltunk és akkor is éreztem, hogy nagyon meleg a kis feje, megmértük a lázát, de a hőmérő nem mutatott semmit, még hőemelkedést sem (ma 3-sor mértem), aztán hazajöttünk, megmértem itthon is és nahh tessék már 38,6 volt popsiban...Szóval a barátnőm lázmérője nem jó, mondtam is neki telón, hogy gyorsan vegyen egy másikat, mert neki 7 hónapos a kisfia és ki tudja mikor kelhet a lázmérő! Na szóval hirtelen nem is tudtam, hogy hova rohanjak vagy maradjak és adjak kúpot? Felhívtam a dokinőnket aki szabin van, de ezer bocsit kérve elmondtam mi a bajom, ő mondta, hogy menjünk be az ügyeletre a kórházba, mert ez már komoly láznak minősül. Ott megröntgenezték a mellkasát meg vettek vizelet mintát, de szerencsére az negatív lett, a röntgen meg enyhe hörgő gyulladást mutatott, de azt mondta, hogy ne komoly, kicsit piros a torka, de az sem vészes, szóval nem tudott nagyon semmit mondani, holnap reggel mennünk kell a gyerekorvoshoz. Most kaptunk antibiotikumot meg fenistil cseppet, ja meg kúpot is...pfff...Azt hiszem, hogy tudom is mi a baj...Tegnap előtt elmenünk pizzázni este fél 7-kor és Janka nagyon megizzadt a hordozóban és mikor már láttam, hogy folyik a fején a víz akkor én marha kivettem a hordozóból, igaz terítettem rá pelust, de ezek szerint ez kevés volt...na ennyi elég volt neki a megfázáshoz...szegénykém úgy sajnálom, egész nap aludt, bágyadt volt, gondoltam én, hogy valami nem stimmel, ennyit nem szokott aludni, de mivel a lázmérő nem mutatott semmit, elhittem, hogy csak biztosan melege van. Most kiveszem a hordozóból a huzatot és kitalálok valamit, hogy mit rakjak bele, mert ez nálunk állandó probléma volt eddig is, csak még nem volt belőle baj. Ja és a babakocsiból is kiszedem, remélem sikerül megoldanom a dolgot, mert ha nem, akkor kenguruban fogom hordani Jankát, nem akarom, hogy megint ez legyen! A klímára azért nem tippelnék, mert alig hűtök vele, de a biztonság kedvéért nem fogom használni, majd kibírjuk valahogy azt a 31 fokot a lakásban... :S

2613. hope_:)
2010. júl. 21. 08:49

Sziasztok :)


Hogy vagytok????


Itt minden rendben :)

Hát igen Zsombi jó nagy baba :D de tuti cm-re is nőtt megint olyan hosszú is :)

Mostanában reggel elég jókat alszik most is durmol még.

Napközben szinte végig fent van csak néha alszik el kicsit.

Mi is voltunk ortopédián minden rendben volt csak egy kicsit sírt mikor nagyon megtekerte a dokibá a combiát de nagyon ügyi volt szerencsére végig aludta a várakozási időt nem volt nyügi.


Mi csak aug.10 megyünk tanácsadásra nem tudom miért valószínű szabin lesz a dokink ő mondta h csak 10. menjünk amúgy már kedden 4. hónapos lesz Zsombi :) Nagyon sok új dolgot csinál mindíg produkálja magát :)))


Ma meg Jani tortáját csinálom ha felkelt Zsombi mert itt alszik lent addíg nem akarok zörögni.


Puszi csajok

2612. mtt80
2010. júl. 20. 18:54

Voltunk mi is tanácsadáson, ahol most csak mérés volt, védőoltást majd a jövő héten kap.

5600 g és 59 cm Csenge. Kis csajos. :)

(Bővebben a naplómban.)


Jaj, tényleg Reni, olvastam a naplódat! Nem semmi ez a jósnő!

2611. mtt80 (válaszként erre: 2607. - ..vesszőcske)
2010. júl. 20. 18:52

Olvastam, amit írtál! :)

Ne is idegeskedj ilyesmik miatt! Majd, ha már Janka nem szopizik, akkor majd te is jobban rákapcsolsz a fogyira! :)

Vettél Jankának fülbevalót?

2610. mtt80 (válaszként erre: 2606. - Hope_:))
2010. júl. 20. 18:51
Megijedt Zsombika a medencétől? Kis drágám! :) Persze, nem is szabad erőltetni. Nálunk Csenge nagyon díjazza! :)
2609. mtt80 (válaszként erre: 2605. - .maka.)
2010. júl. 20. 18:50

Sziasztok!


Örülök, hogy jól vagy!

Akkor talán kiderül a picurka neme is pénteken! Tök izgi! :)

Írj ám mi volt!

Jövő héttől meg akkor pihenj sokat! Tényleg meddig fogsz dolgozni?

2010. júl. 19. 22:51

Tündikém! Nagyon cukik a gyerkőcök a medencében!!! Olyan jó, hogy ti tudtok így pancsizni :)


Juditkám! Hatalmas ez a Zsombi bogyó, vagyis nem is olyan bogyó már :DDD szóval érted?!? :) Nagyon kis erős legényke!

2607. ..vesszőcske (válaszként erre: 2606. - Hope_:))
2010. júl. 19. 22:48

Helló lányok!


Renikém! Nagyon jó nyaralást kívánok neked! Érezd magad nagyon jól drága :)


Tündikém! Irtam a hozzászólásaimhoz. Aranyos vagy, hogy vigasztalsz! Nagyon sok puszi nektek!


Juditkám! Te is drága vagy, hogy írtál! Majd csak visszaalakulunk előbb vagy utóbb!


Holnap megyek a városba, vásárolgatok, ja de délelőtt lehet, hogy jön a védőnő, úgyhogy szerintem du lesz belőle. Nézni akarok Jankának fülbevalót, mert augusztus elején, mikor megyünk tanácsadásra, ki akarom lyukasztatni a fülecskéjét.

2606. hope_:)
2010. júl. 19. 21:23

Halihóóóóó


Örülök hogy jól vagytok :)

Jaj maka repül az idő :) Van már pocikád????


Olvastam Tündi a hozzászólásod Zsombi súlyához :D hát igen jó nagy baba ő is :)))

Képzeld Zsombi előszőr tökre megijedt a medencétől és sírt :D aztán együtt kicsit mellete voltunk megint óvatosan beleraktam a lábát akkor elvolt de nem erőltettük


Heni ne aggódj én sem tudok fogyni szopi alatt. Ha valaki meg érezteti veled tojd le nagyívben


Ma voltunk az ortopédián minden rendben volt meg csavarogtunk kicsit.

Ott kicsit így éreztem minden anyuka csinibb nálam de Jani helyre rakott :DD

2605. .maka.
2010. júl. 19. 17:47

sziasztok.


Nálunk már nincs olyan meleg végre.Szombaton már én is nyűgös voltam tőle, nem nagyon tudtunk aludni, így aztán tegnap vasárnap mindent bepótoltunk, olyanok voltunk mint a babák, ettünk aludtunk, ettünk és aludtunk, de nagyon jól esett.

Pénteken megyek dokihoz, UH lesz akkor töltöm be a 16. hetet és hétfőn megyek AFP-s vérvételre..

:-)

jövő héttől 2 hét szabi lesz, úgyhogy végre egy kis pihenés lesz..

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook