Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kisbabával mennyi esélye van ma egy nőnek társra találnia? fórum

Kisbabával mennyi esélye van ma egy nőnek társra találnia? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 18. 18:40
Ha nem jön nekem az utcán, biztos észre se veszem :))
29. 9d6cbcbded (válaszként erre: 28. - Ginfizz)
2009. febr. 18. 13:15

Hát ez az!:)

Még baba nélkül is kérdés, hogy merre keresgéljen az ember, nem hogy így!!:)))

Amúgy fogalmam sincs..majd talán szembe jön velünk az utcán:)))

2009. febr. 18. 13:10

Örülök olyan történeteknek, hogy gyerkővel új párra találtok! De szerintem is sok múlik azon, hogy milyen lehetőséged van az ismerkedésre. Hol és merre jársz, milyen a társaságod. Nem egyszerű...

Pl. nekem a netes ismerkedés sose jött be, nem volt sikeres. A munkám sem olyan, a baráti kör meg elég zárt ilyen értelemben. Akkor meg hol?

Nem mentségeket keresek, komolyan érdekel...

2009. febr. 17. 18:38
ugyan már nem volt baba,de én egy 6 éves gyerekkel kezdtem új életet,és bejött...imádom az új páromat,olyannnyira,hogy 18 hetes kismama vagyok,tőle...nagyon jól megvagyunk,és ha ezt tudtam volna,hogy ő a világon van,már sokal elöbb elvállok az idióta férjemtől...
2009. febr. 17. 18:24
attól függ, mennyi lehetőség van ismerkedésre
25. nezike
2009. febr. 17. 18:18
Az én exem akkor hagyott el, mikor 1 hónapos volt Törpém.Nagyon sokáig depis is voltam, aztán meg nagyon akartam valakit.Amikor letisztáztam magamban mindent, akkor találtunk egymásra éltem párjával,de ez 7 évbe került.És teljesen elfogadták egymást Törpémmel.Persze, én nehezem ismerkedős fajta vagyok.
2009. febr. 10. 09:23
Nagyobb gyerkővel már nehezebb... félti a kis világát. Én nem találok normális kapcsolatot... de nem adom fel!
23. zsedeske (válaszként erre: 21. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 6. 23:53
Semmi gond, én inkább olvasós fajta vagyok egyébként....:)
22. correct (válaszként erre: 17. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 6. 23:45
én is bika vagyok :)
2009. febr. 6. 23:45
Jujj, most néztem Zsedeske tegnap voltál fórumon, bocsi:)
2009. febr. 6. 23:28

Köszönöm,lányok!:)


Zsedeske, te meg régen jártál a babás fórumon!! Jól vagytok??:))

19. 3a724ecf9f (válaszként erre: 13. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 6. 23:23

ha ilyen Anyukája lesz, már nyert! :)

És mind a ketten nyertetek!Nekem sem felhőtlen a kapcsolatom, de a gyerkőc az egyetlen, aki minden nap örömet tud okozni!

2009. febr. 6. 23:22

Szia Maffia! :)

Bár nincs tapasztalatom ebben a témában, de azt gondolom, ha belül elfogadod, hogy egyenlőre ketten vagytok a babával, és emellett próbálsz kiegyensúlyozottan élni majd fele, akkor ez a boldogság mások felé is érződik majd. Pozitiv kisugárzás, tudod :) Sok singli nőben ez nincs is meg!!!

Ha csinosan, nőiesen öltözködsz és társaságba is próbálsz majd járni, szerintem előbb utóbb biztosan találsz valakit.

Viszont lehet egy picit idősebb korosztályból találod meg a pasit, mondjuk 3o felett...

2009. febr. 6. 23:11

Igen, bika!:) Mint a testvérem:)


Azokat a férfiakat tudom csodálni, akik más gyerekét elfogadják és sajátjukként nevelik fel!

Zsu, szerencsés az ismerősöd:)))

16. correct (válaszként erre: 14. - Correct)
2009. febr. 6. 23:08
És bika lesz :DDD ;))
2009. febr. 6. 23:08
Van ismerősöm, aki 2 gyerekkel talátla meg a párját(volt közben más élettársa, nem jött össze..) de azóta akivel van boldog!és elfogadta őt gyerekestül, mindenestül!
14. correct (válaszként erre: 13. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 6. 23:08
Gratulálok!
13. 9d6cbcbded (válaszként erre: 11. - Correct)
2009. febr. 6. 23:07

Ez így van.

Nekem már mindennél fontosabb, hogy a pici boldog legyen. Így vagy úgy, de tisztességgel felnevelem!:)

12. 9d6cbcbded (válaszként erre: 10. - Fbab8271ce)
2009. febr. 6. 23:05
Köszönöm, Zsu!
11. correct (válaszként erre: 9. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 6. 23:05

Igazad is van, meg ne menjen a károtokra a stressz, tudod, mi jár egy kezdődő és még bizonytalan kapcsolattal. Legyen tejed, sok örömöd lesz a kislányodban is, és majd kiegyensúlyozottan kezdhetsz párt keresni. Ne is bánd, illetve lehetett volna másképp is, de majd jön másik férfi, aki nem tenne ilyet és sajátjaként fogja szeretni a kicsidet.

Tudod, őt te hívtad világra, csak rád számíthat, és semmiről sem tehet, vigyázz majd rá, mert a TIÉD :)

2009. febr. 6. 23:04
Első időkben koncentrálj magadra és a babára, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott legyen/legyetek!Ahogy nő a baba, egyre többet tudsz majd vele sétálni, csavarogni, ismerkedni...Fel a fejjel! Örömteli várandósságot és szép szülést kívánok!
2009. febr. 6. 23:02

Kedves apuka úgy gondolta, hogy inkább mégse...Kár hogy nem időbe gondolta meg magát, talán könnyebb lett volna mindenkinek. De nem bánom, már nagyon várom, hogy megszülessen!:)

Én is kb egy és másfél évre gondoltam...Addig szerintem még egy randi erejéig sem tudnék elszakadni a babámtól:)

2009. febr. 6. 23:00
Nem akarok beleszólni, csak a saját gondolatom írom. Szerintem 1 évig ne idegesítsd magad mert hidd el nem úgy megy az. Utána viszont nem lesz nehéz. És hogy-hogy most 6 hónaposan egyedül vagy? :(
2009. febr. 6. 22:58

Nekem 3 hónap múlva születik meg a kislányom:))

Nem a pasizás lesz az első dolgom az biztos, jó sok idő fog eltelni addig...Csak kiváncsi voltam, hogy mennyire lesz nehéz... Talán szerencsém lesz!:)

2009. febr. 6. 22:56

Babáról van szó.

Maffia, mennyi idős a pici?

2009. febr. 6. 22:55
Van esélyed,hogyne lenne.Sok példa van rá.A testvéremis talált párt magának pedig 10 éves a manója.Ha készvagy rá akkor keress egy társat magadnak.
2009. febr. 6. 22:51

Nekem van egy ismerősöm, őt akkor csalta meg a férje, amikor a 2. gyerekükkel volt terhes (nagy szemét az ilyen ember - már bocs). Aztán el is váltak. Olyan ügyes volt a csaj, hogy 1 évvel később eljegyezték.

Sztem ő szerencsésnek mondhatja magát, nem sűrűn fordul elő ilyen.

2009. febr. 6. 22:50
Normális és tényleg komolyabb szándékú pasit még nem találtam akit a gyerek mellé is el tudtam volna képzelni. Mondjuk eleve válogatós vagyok, szóval biztos nagyrészt az én hibám is. Nehéz, az biztos! Viszont sok ellenpélda van erre. Bnőm 3 gyerekkel hatalmas ducin talált magának társat :)
2009. febr. 6. 22:50
Mekkora most a babád? csak mert ha túl kicsi, akkor még ne tedd ki se magad se a kicsit egy ilyen hajcihőnek, tudod, hogy nem pont az első lesz az, aki meg is marad.
2009. febr. 6. 22:48
Csak a véleményekre lennék kiváncsi illetve, ha már volt valaki ilyen szerencsés helyzetben...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook