Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbaba mellett egy kis mellékes munka, otlet helyett tények (MLM mentesen!) fórum

Kisbaba mellett egy kis mellékes munka, otlet helyett tények (MLM mentesen!) (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 28. 19:49

Interneten végezhető munka mint pl. zeekrewards meg hasonlók szerintem lehet alternatíva.

Egyre többen csinálják itthon is.

2010. febr. 10. 11:22

A héten egy " Kedves " emberkétől levelet kaptam, munkát ajánlott, hogy otthon végezhető és milliókat lehet keresni, ( nem is tízezreket ) mivel ez egy Utazás - Nemzetközi vállalkozás, kb 4-hónapja indult Magyarországon , és Londonban van a főnök, ( már ha van ) ilyen !!!!!

A kedves Úr csak, úgy erőszakosan be akart ráncigálni, hogy csak nézzek bele, és ki ne hagyjam ezt a LEHETŐSÉGET , mert Magyarországon főnök nincs , ez nem Munka csak KLUBTAGSÁG !!!

És ezután közölte velem csak akkor léphetek be hozzájuk ha befizetek 60 000 FT !!!!!!

Meg kérdeztem, hogy mit is kéne csinálni, 60 000 FT-ÉRT ?:))))

Hát egész nap leveleket írogatni, napi több 100-at, és beráncigálni az embereket az ( üzlet ) -be. persze nekik is 60 000 ft a BELÉPÉS !!!

És majd ( egyszer ) ha keresek is vele, utazhatók minden fele ahova csak szeretnék !!!

Közöltem vele nincs kidobni való pénzem, erre vissza írta, hogy megoldható kérjek kölcsön , és majd vissza adom ha már sikeres leszek !!

Ekkora pofátlanságot ! Emberek !!!!!

Játszani itthon is tudok társasjátékkal, és a pénzem is meg marad nem dobom ki az kukába, és ha majd lesz pénzem elutazom, ha nem meg úgy is jó, de a lelki ismeretem tiszta, hogy egy embertől sem csaltam ki 60 000 ft. !!!

És nem kel napi, 100-200 levelet írogatnom ( idegen ) embereknek, hogy má pedig lépjenek be mert akkor kapok én ( fizut ) ha minél többet becsalogatok, ebbe a jó kis PIRAMIS játékba !

Hát tőlem 1 forintot nem fog kapni, nem 60 000 -et. Ja és az ( illető ) sem kapott még semmi fizetést, mert még csak pár emberkét talált akit becsalt, és erre még NEM jár fizetés !

Jó kis játék, vad idegen embereket ZAKLATNI, mint engem is, remélem előbb utóbb rá jön a Kedves becsalogató , hogy az ő pénze is elveszett, és mehet a Pénze után , SAJNÁLOM )))))))

Nevetséges, emberek hova tart az emberiség ?:(((


Egy apuka aki tiszta ésszel gondolkodik, és nem ugrik a MILLIÓKRA !!


További kellemes napot mindenkinek !!


ERNŐ

56. Kókusz (válaszként erre: 53. - Batizne)
2008. okt. 13. 22:47
Gyed mellett nem lehet dolgozni, csak gyes mellett! Viszont amellett akár 8 órában is.
55. anyamaci13 (válaszként erre: 45. - Herengtimea)
2008. szept. 29. 09:12
Nem tudom honnan szedted ezt a b......t,aki őrökbe fogad az nem kap egy fillért sem.Csak a családit kapod amit a vér szerinti gyereked után is kapsz.Őrökbe fogadás annyit jelent,hogy papíron te vagy az anyja,tehát a külvilág felé te szülted.Ezért nem fizetnek!!!!!Az más dolog mint nevelőszülő viszel ki gyereket valamilyen intézményből az nem a tiéd,sőt neked kötelességed haza gondozni vagy őrökbe fogadó család számára felkészíteni ezért kapsz tisztelet díjat. ...és most figyeljetek havi 12.000.ft tiszteletdíj fejében,nem elírtam ez tizenkétezer- ft.plusz amit a gyerekre kel fordítanod az ellátására 43.000-ft.amiből fedezed az összes kiadását,rezsi,kaja,100%-os menza,könyvek,ruházat,kirándulás,gyógyszerek,stb. ITT NEM HOGY KERESNI NEM TUDSZ MÉG A SAJÁT JÖVEDELMEDBŐL IS PÓTOLNI KELL...Ezt aki csinálja az nem a pénz miatt teszi.Kivételek persze lehetnek ,de erre vannak a felügyeleti szervek hogy ezt megakadályozzák.
54. cilus
2008. szept. 19. 10:05
Valós tapasztalat a paypal-ról??Írjon aki használja,dolgozik vele!!!
2008. szept. 18. 18:47

Sziasztok!

14 hónapos a kisfiam és most már szeretnék dolgozni vagy otthon vagy ha valaki megmondja nekem hogy gyed mellett lehet e dolgozni vagy csak gyes mellett?akár milyen ötletet elfogadok hogy hol dolgozhatnék egy kis plusz pénzért.

várom az ötleteket. köszönöm

52. rohiani (válaszként erre: 51. - Cilus)
2008. szept. 16. 14:27
Amit én leírtam az a Bux-hoz kell a pénzfelvételhez való reghez. Hoxa pedig a paypal-ról írt, azt nem néztem, mert a Buxhoz nem kell.
51. cilus (válaszként erre: 42. - Rohiani)
2008. szept. 16. 13:45
Ez az oldal más mint amit a hoxa35-ös hozzászólásában leírt??
2008. szept. 16. 09:43

Ja és még annyi, hogy amikor kiküldik a szerződés a következőről szó sincs benne, holott csak így működik, hogy akkor tudsz munkát lefoglalni, ha adsz le elvégzendő munkát.

És nem is nagyon fizetnek.

Ezeket az infókat innen tudom.

[link]

49. rohiani (válaszként erre: 48. - Csocsi)
2008. szept. 16. 09:32

Majd írj tapasztalatokat, mert én eddig erről csak csupa rosszat hallotam.

Azt pl tudtad, hogy azért mert használod a szerverüket neked fizetned kell?

48. Csocsi
2008. szept. 16. 07:37

Sziasztok!

Én most kezdtem, nem tudom mennyire valós...


tavmunkaklub.hu

47. Hoxa (válaszként erre: 41. - Grácia)
2008. szept. 15. 17:19
Egy biztos, családi napköziként működtetni nehéz, szigorúak a követelmények. Ha csak magán vállalkozásként babysitterkedsz, akkor nem tudom milyen szabályok vonatkoznak a felügyeletre.
46. Grácia (válaszként erre: 45. - Herengtimea)
2008. szept. 15. 14:37

wow... hát ja azért én sem fogadnék örökbe :S


Hát ja más az is hogy egy kisfaluba más lehetőségek vannak mint egy városba, itt sok a gyerkőc talán lenne értelme egy ilyen jellegű hirdetést feladni.

2008. szept. 15. 13:56
még egy olyat tudok,hogy orokbe lehet fogadni gyereket és a szociális ezért havi 200 000forintot fizet kb.csakhát ehhez orokbe kell fogadni?!
44. herengtimea (válaszként erre: 41. - Grácia)
2008. szept. 15. 13:51
az nem rossz otlet,márcsak gyereket kell szerezni,de honnan?mert mi kis faluban lakunk és itt nincs rá igény
2008. szept. 15. 13:46
Az unokahugim gyes alatt elvégzett egy műkörmös tanfolyamot, gyakorolgatott rajtunk, most szintén még gyes mellett kiváltotta a vállalkozóit házhoz jár, vagy hozzá jönnek. Szép kis pénze van belőle, és neki két kicsi gyermeke van, mondjuk az egyik már ovis. Akkor jönnek hozzá ha altatás van, vagy én is szoktam néha rájuk figyelni míg elmegy ilyenkor lemegyünk a játszótérre és elvagyunk a többi gyerkőccel és gyorsan elrepül az idő míg anya megjön. Ugyanezt el tudom képzelni, kozmetikus, fodrász, pedikűrös aki házhoz megy. Én pl nem tudok a gyerkőc miatt eljutni ilyen helyekre örülök mikor házhoz jönnek.
2008. szept. 15. 13:22

Itt a segítség a számla nyitásához.

A következő oldalon kell számlát nyitni:

[link]

Jobb felső sarokban "Sign Up" gomb!


Itt láthatod a regisztráció lépéseit!

Csak magyarul írom le.


Personal Information

Vezeték név:

Kereszt név:

Cím, utca, ház szám:

Város:

Ide ezt írd: N/A

Ország, a listából kikeresni „Hungary”:

Irányítószám:

Telefonszám a „+” karakter nem kell:

Második telefonszám (nem kötelező):


Login Information:

e-mail cím:

jelszó:

jelszó újra (legalább 6 karakteres legyen):


Security Question

Első biztonsági kérdés:

Válasz a kérdésre:

Második biztonsági kérdés:

Válasz a 2. kérdésre:


User Agreement

Négyzetet be kell jelölni, hogy I agree to AlertPay’s


Végül kattintás a Register gombra

2008. szept. 15. 13:21

Én amit még ötletnek felvetnék, bár nem tapasztaltam nem próbáltam szóval nem tudom hogy megvalósítható e. Csak jár az agyam.


Szóval aki egy gyerkőccel van otthon, és bírja a kiképzést válalhatna hasonló korú gyerkőcre való vigyázást is. Bencu 21 hónapos és el tudom képzelni mellett hogy még beleférjen 1-3 év körüli gyerkőc vigyázás, etetés altatás stb.


Ha van valakinek tapasztalata ilyen téren szóljon vagy írjon, hogy halva születet ötlet e vagy kivitelezhető...

40. Hoxa
2008. szept. 15. 10:23

Azt írják még, addig nem érdemes a paypalról a számládra lehívni pénzt, amgy el nem éri a 25.000 Forintot, mert az alatt nem ingyenes (1500Ft) az utalás.

Szóval ha jól értem, gyűjtögetsz, gyűjtögetsz centenként, és akkor érdemes kikérni a pénzt, ha már elég sok összegyűlt.



Egyébként ehhez van még hasonló ötletem. Ha valamelyikteknek van weboldala, akkor a google adsense-t mindenképpen érdemes kirakni. A weboldal tartalma alapján rak ki automatikusan szöveges reklámokat és akkor fizet, ha a látogatóitok rákattintanak.

2008. szept. 15. 10:14

Sajnos nincs otthoni munka!

Max mlm -es de abból is aztán annyi van és 95%-ból sose lesz eredmény mert olyanok a termékek amik senkinek sem kellenek :((


Nehéz megtalálni mibe is érdemes kezdeni.

Mivel csak ez a lehetőség létezik és kitartóan keresgélek......azzal nem veszitek még.


Ami a lényeg ne kellejen kötelezően vásárolni és ingyen lehessen regelni, továbbá legyenek értelmes minen napi termékek

38. Borcsa (válaszként erre: 35. - Hoxa)
2008. szept. 15. 10:12
Nagyon köszi!
37. Borcsa (válaszként erre: 34. - Rohiani)
2008. szept. 15. 10:12
Köszi!
2008. szept. 15. 10:12

Az a baj, hogy erről a fizetős regről csak képem van, de majd átírom és akkor bemásolom ide.

De most rohannom kell, mert dolgom van.

De után jövök, és bemásolom azt a reget ahogy a pénzt kell majd felvenni.

35. Hoxa
2008. szept. 15. 10:11

Ez talán megfelelően leírja, legalábbis most gyorsan ezt találtam:


[link]

[link]

34. rohiani (válaszként erre: 32. - Borcsa)
2008. szept. 15. 10:10

Ide szintén azt az emil címet kell megadni amit eddig is megadtál.


Az AlertPay egy Elektronikus számlarendszer, ahova küldik majd a pénzed (innen tudod majd átutalni egy közeledben lévő bankba) és ahova majd szintén regisztrálod kell! (Nagyon egyszerű és lépésről lépésre bemutatom az alábbiakban majd!)Ez az oldal gondoskodik arról, hogy kézbevehesd majd a jól megérdemelt pénzed!

33. Hoxa (válaszként erre: 32. - Borcsa)
2008. szept. 15. 10:09

Én nem vagyok jártas a dologban, de úgy tudom ez az a mail cím, amivel a paypal.com-on beregeltél.


Mindenesetre a regisztrálás előtt érdemes googleban utánaolvasni a paypal működésének.

32. Borcsa (válaszként erre: 29. - Hoxa)
2008. szept. 15. 10:04
Bocsi, de nekem nem tiszta, hogy mi az a "paypal" e-mail cím, hogy hova fizessen. Bankszámlaszám nem kell?
31. rohiani (válaszként erre: 30. - Herengtimea)
2008. szept. 15. 10:04
Lemaradt a vessző. Szóval De nem átverés, igazi pénz. Bocs tényleg elég félreérthető.
30. herengtimea (válaszként erre: 28. - Rohiani)
2008. szept. 15. 09:58
hogy erted hogy nem valodi igazi penz???
29. Hoxa (válaszként erre: 26. - Rohiani)
2008. szept. 15. 09:57

Bux.to plusz segítség:


Fennt a jobb sarokban klikkelj a Register-re!

Atán töltsd ki a lapot:

* Username (3 - 15 characters - no special characters): Felhasználónév (3-15 karakter hosszú lehet)


* Password (at least 6 characters): Jelszó


* Confirm Password: Jelszó újra


* Email Address: E-mail címed


* Confirm Email Address: E-mail címed újra


* PayPal E-mail Address For Payments: PayPal e-mail címed, ahova fizessen


* Your Country (only PayPal allowed countries): Hungary-t válaszd!


Referrer (if any): üresen hagyhatod


I Accept Terms of Service > az előtte lévő kis kockát pipáld ki!


Utána írd be az alul látható biztonsági kódot és nyomd meg a Signup gombot!


Ha kész akkor jelentkezz be a jobb felső sarokban lévő Loginra kattintva! Írd be a felhasználóneved és jelszavad, illetve a biztonsági kódot és login.


A hirdetéseket a Surf Ads menüben találod! Kattintsd le mindet minden nap!

A kereseted a My Stats menüben láthatod, ha eléred a 10$-t, akkor a cashout-ra klikkelve kérheted a kifizetésed!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook