Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbaba mániám van! Nagyon vágyok egy újabb csöppségre, de már van 3 gyerekem! fórum

Kisbaba mániám van! Nagyon vágyok egy újabb csöppségre, de már van 3 gyerekem! (beszélgetős fórum)


1 2
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 17:24
Ha a meglévő gyerekekkel játszol, programozol, ellátod az otthoni teendőket és mindezt odaadással, becsülettel, eszedbe se fog jutni + gyerek annyi lesz a teendőd. Én csak egyet neveltem fel, de folyamatosan volt vele, és mellette is feladatom. Ledöbbentem mikor azt hallottam kisgyerekes anyukáktól hogy úgy menne már vissza dolgozni, mert otthon halálra unja magát. Hát nekem nem volt ilyen problémám sose.
4. aszparagusz (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. aug. 7. 17:15

Ja, egész a klimaxig.

Apuka meg esetleg besokall, és anyuka ott marad egyedül x számú gyerekkel.

Akkor aztán lesz oka boldogtalannak lenni.

3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 17:14

Talán azért nem akar a férjed, mert bőven elég neki a 3 gyerekről gondoskodni. Nem akarja újra a gyereksírást, az otthon levést, stb.


Belegondoltál mekkora felelősség egy újabb gyerek?

2021. aug. 7. 16:58
Boldogtalan vagy, szülsz egy újat és ha az már nem kisbaba, újra boldogtalan leszel? Itt azért mélyebben vannak rejtett problémák.
2021. aug. 7. 16:44

Nagyon vágyok egy kicsi babára. Újból kezdeni mindent.

15, 10 és 8 éves gyerekeim vannak.

Megveszek, hogy újra babázhassak. Már a legkisebb is kezd önállósulni és hiányzik az, mikor mellémbújva ébresztenek, én altatom el őket, kézben hordozom, etetem, dajkálom.

A férjem hallani sem akar még egy gyerekről. Én azonban azt érzem, hogy akkor tudnék kiteljesedni ha szülnék mégegyet. 34 éves vagyok.

Van itt valaki hasonló helyzetben? Olyan boldogtalannak érzem magam, pedig szeretem a gyerekeimet és boldogítanak. Mégsem érzem azt, hogy teljes lenne az életem. Nem érzem magam karrieristának. Kiköpött anya típus vagyok. Létezik olyan, hogy valaki erre születik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook